النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: خبری عظیم برای تمام جهانیان

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. مصدر المشاركة
  امام مهدي ناصر محمد اليماني
  10 - ذو الحجة - 1442 هـ
  20 - 07 - 2021 مـ
  ۲۹- تیر-۱۴۰۰ه. ش.
  12:01 عصر
  ( حسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdi-alumma.com/showthread.php?p=355989
  ____________

  خبری عظیم برای تمام جهانیان

  بسم الله الرحمن الرحیم؛ از خلیفه خدا، امام مهدی، از انسانی که خداوند بیان فراگیر و جامع قرآن را به او آموخته است بر عالمیان؛ خداوند را به شهادت می‌گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است؛ دنیایتان به آخر رسیده و آخرتتان فرارسیده و نوبت حسابتان نزدیک شده‌است و شما غافلانه از پیروی از این قرآن عظیم روگردان هستید، چه مسلمانان و نصارا و یهودیان و چه تمام کسانی که نسبت به پروردگار جهان ملحد هستند و همچنین تمام مردم جهان، مگر کسی که پروردگارم به او رحم کند.
  پروردگارم به من فرمان داده تا به شما خبر دهم بنگرید که در اطراف کره زمینتان چه می‌گذرد تا بدانید که
  اجلتان واقعاً و به حق نزدیک شده‌است و شما غافلانه از آن رو می‌گردانید و این به علت نزدیکی بیش از پیش سیاره سقر است. خواهید دید که خورشید به دلیل نزدیک شدن سیاره عذاب تحت تاثیر قرار گرفته و از صدای خشم و خروشی هولناک، رنج می‌برد. سقر به پشت خورشیدتان رسیده‌است و در آستانه این است که به صورت ناگهانی از جنوبِ خورشید و زمین بر شما طلوع کند.
  پس به سخنان حقی که خواهم گفت، گوش داده و توجه نمایید و لعنت خداوند بر دروغگویان باد:
  زمانی که به صورت ناگهانی از جنوب زمینتان طلوع کند، سقر را خواهید دید. با اینکه سیاره سقر از بین زمین و پایین خورشید، از جهت جنوب خورشید و زمین و از فاصله دوری از زمینتان می‌گذرد، ولی در حین طلوع، به علت قطر زیادش، تمام افق جنوبی را می‌پوشاند و قطر آن، سمت جنوبی فضا [یِ زمین] را مسدود کرده و با توصیفی بسیار دقیق، از دورترین نقطه جنوب شرقی تا دورترین نقطه جنوب غربی را می‌پوشاند و در‌حال عبور از فضای سیاره‌ شما، شراره‌ها و گدازه‌هایی به بزرگی کاخ پرتاب می‌کند که از جنس خاکِ گوگردی و مس زرد هستند؛ عناصری که توسط خداوند برای مجرمان مجهز و آماده شده‌اند. در اول کار [شراره‌ها] به بزرگی کاخ‌های بلند و سر به فلک، پرتاب می‌شوند، سپس پخش و منتشر شده و به صورت شهاب‌هایی شبیه بمب‌های خوشه‌ای درمی‌آیند که از غلاف جوی عبور کرده و بارانی از آتش و مس گداخته [بر سر زمین] می‌بارند که راهی برای گریز از آنها نیست!!!
  به خداوند واحد قهار قسم می‌خورم که برایتان شعر نخوانده و به ناحق داستان‌سرایی نمی‌کنم. بلکه این خبری است که در آیات محکم ذکر، قرآن عظیم، آمده‌است و این وعده خداوند است؛ خداوندی که خلف وعده نمی‌کند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {خُلِقَ الْإِنسَانُ مِنْ عَجَلٍ ۚ سَأُرِيكُمْ آيَاتِي فَلَا تَسْتَعْجِلُونِ ‎﴿٣٧﴾‏ وَيَقُولُونَ مَتَىٰ هَٰذَا الْوَعْدُ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ‎﴿٣٨﴾‏ لَوْ يَعْلَمُ الَّذِينَ كَفَرُوا حِينَ لَا يَكُفُّونَ عَن وُجُوهِهِمُ النَّارَ وَلَا عَن ظُهُورِهِمْ وَلَا هُمْ يُنصَرُونَ ‎﴿٣٩﴾‏ بَلْ تَأْتِيهِم بَغْتَةً فَتَبْهَتُهُمْ فَلَا يَسْتَطِيعُونَ رَدَّهَا وَلَا هُمْ يُنظَرُونَ ‎﴿٤٠﴾‏} صدق الله العظيم [سورة الأنبياء].
  {انسان از عجله آفریده شده؛ ولی عجله نکنید؛ آیاتم را به شما نشان خواهم داد! (۳۷) آنها می‌گویند: «اگر راست می‌گویید، این وعده کی فرا می‌رسد؟!» (۳۸) ولی اگر کافران می‌دانستند زمانی که [فرا می‌رسد] نمی‌توانند شعله‌های آتش را از صورت و از پشت‌های خود دور کنند، و هیچ کس آنان را یاری نمی‌کند (۳۹) به‌طور ناگهانی به سراغشان می‌آید و مبهوتشان می‌کند؛ آن‌چنان که توانایی دفع آن را ندارند، و به آنها مهلت داده نمی‌شود! (۴۰)}
  از صد و چهل و چهار هزار دقیقه پیش [از ستون ششم حساب، که شما اطلاعی از آن ندارید و نزدیک است تا به پایان برسد] چقدر به شما هشدار دادم؛ شاید انصار با عجله به سراغ محاسباتی بشتابند که باعث به فتنه افتادن خود و نزدیکانشان شوند، اما هیهات، هیهات، از آنها سر در نخواهید آورد، مگر کسی که خداوند علم کتاب را به او عطا نموده، آن را به شما و مردم جهان بیاموزد؛ انسانی که خداوند رحمان دانش بیان جامع قرآن را به او آموخته ‌است. اطلاع من از این [حساب] بر اساس ارقام آیات قرآن [که خداوند برهانی برای آن نازل نفرموده] نیست؛ بلکه من از کلماتی که در آیات قرآن عظیم آمده‌اند، از این امر باخبر هستم. و خداوند را به شهادت می‌گیرم و شاهد بودن خدا کافی است که امام مهدی ناصر محمد یمانی، وحی جدیدی ندارد، بلکه بیان جامع کتابی نزد اوست که ذکر شما و ذکر پیشینیان شماست. و تنها شرطی که من برای تمام بشریت دارم این است که بر اساس کتاب خداوند، قرآن عظیم، حکمیت شود؛ کتابی که خداوند ذکر شما و پیشینیان شما را در آن جمع نموده و آن را به زبان عربی مبین ترجمه کرده‌است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {أَمِ اتَّخَذُوا مِن دُونِهِ آلِهَةً ۖ قُلْ هَاتُوا بُرْهَانَكُمْ ۖ هَٰذَا ذِكْرُ مَن مَّعِيَ وَذِكْرُ مَن قَبْلِي ۗ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ الْحَقَّ ۖ فَهُم مُّعْرِضُونَ ‎﴿٢٤﴾} صدق الله العظيم [سورة الأنبياء].
  {آیا آنها به‌جاى خداوند [یکتا] خدایان دیگرى گرفته‌اند؟ بگو: «دلیلتان را بیاورید! این [قرآن] ذکر کسانی است که با من‌ [هم عصر من] هستند و ذکر کسانى است که پیش از من بوده‌اند» امّا بیشتر مردم، حقّ را نمى‌دانند، پس [از آن] روى‌گردانند. (۲۴)}
  ای مردم، به سخنان حقی که به شما می گویم گوش داده و توجه کنید:
  بشارت داده شده‌است که خداوند، انسانی را بر می‌انگیزد که بیان تمام آیات کتاب را به او تعلیم خواهد داد، آیاتی که خداوند رسولان کتاب را از بیان آنها معاف کرده‌است. خداوند به رسولان کتاب خبر داده‌‌است، انسانی که مکلّف به بیان این آیات برای مردم جهان است، در آخرالزمان و در زمان امت ذکر شده در کتاب برانگیخته خواهد شد و او خلیفه خدا مهدی است که شما در مورد او دچار اختلاف هستید. همانا که تمام رسولان خدا که کتاب آورده‌اند، به مردمشان خبر داده و آنها را از دشمنشان، شیطانِ رانده‌شده، برحذر داشته و بشارت برانگیخته شدن انسانی را داده‌اند که خداوند علم کتاب را به او عطا خواهد کرد. این برهانِ خلیفه خدا بر جهانیان است تا او آیاتی را برای مردم جهان تبیین و روشن کند که خداوند امت‌های پیشین را از سؤال کردن درباره آنها نهی کرده‌بود. خداوند به امت‌های پیشین فرمان داده‌بود از رسولانشان درباره این آیات سؤال نکنند تا بعد از ایمان آوردن، گرفتار فتنه نشوند. اگر خداوند بیان آن را به رسولانش می‌آموخت، به علت نداشتن اطلاعات علمی، از نظر عقلی برای مردم سنگین بود و به آن ایمان نیاورده و کافر می‌شدند و بعد از ایمان آوردن، به کفر بازمی‌گشتند. رسولان کتاب از هر دو جنس [انس و جن] به مردمشان خبر دادند که خداوند مردی از صالحان را بر می‌انگیزد که علم کتاب به او عنایت می‌شود، تا این آیات را بیان کند. این تحدی خدا برای امتِ ذکر شده [الأُمّة المعدودة] است که در آخر الزمان علم به آنان داده شده و خداوند علومی را در اختیار آنان قرار می‌دهد که به امت‌های پیشین داده نشده‌است و خداوند با همین علومی که به آنان داده می‌شود، آنها را امتحان کرده و گرفتار فتنه می‌کند تا جایی که بنده علوم طبیعی فیزیکی می‌شوند و فراموش می‌کنند که این خداوند سبحان است که قوانین طبیعی عالم وجود و اقلیم را وضع کرده‌است. خداوند انسان موعود را برمی‌انگیزد که علم تمام کتاب [و نه بخشی از آن] را به او عطا می‌کند.
  علم کامل کتاب به او عطا می‌شود و به این ترتیب خداوند با او تمام مردم عالم را به مبارزه و تحدی می‌خواند، کسی که در ملکوت، از نظر درجه علمی بعد از خداوند سبحان قرار دارد.
  ای مردم عالم! موضوع کسی که ادعا می‌کند مهدی منتظر است، امری ساده نیست، چون او مکلف به [بیان] تمام کتاب است، بیان آیاتی از کتاب که خداوند اقوامِ رسولانِ پیشین را از سؤال در مورد آنها نهی کرده‌بود تا مبادا بیان آنها برایشان خوشایند نبوده و نسبت به آن کافر شوند و خداوند نیز قلبشان را به انحراف بکشاند و تنگ گرداند. برای همین خداوند تعالی می‌فرماید:
  {يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَسْأَلُوا عَنْ أَشْيَاءَ إِن تُبْدَ لَكُمْ تَسُؤْكُمْ وَإِن تَسْأَلُوا عَنْهَا حِينَ يُنَزَّلُ الْقُرْآنُ تُبْدَ لَكُمْ عَفَا اللَّهُ عَنْهَا ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ حَلِيمٌ ‎﴿١٠١﴾‏ قَدْ سَأَلَهَا قَوْمٌ مِّن قَبْلِكُمْ ثُمَّ أَصْبَحُوا بِهَا كَافِرِينَ ‎﴿١٠٢﴾‏} صدق الله العظيم [سورة المائدة].
  {اى کسانى که ایمان آورده‌اید! از امورى که اگر برایتان آشکار شود، ناراحتتان مى‌کند، نپرسید. و اگر هنگام نزول قرآن از آنها سؤال کنید، برایتان روشن مى‌شود. خداوند از سؤال‌هاى نابه‌جاى شما گذشت و خدا آمرزنده بردبار است. (۱۰۱) [از این‌گونه سؤال‌ها] گروهى از پیشینیان نیز پرسیدند و نسبت به آن کافر شدند. (۱۰۲)}
  برای همین محمد رسول الله، به فرمان خداوند، اعلان کرد هرکس به رسالت قرآن عظیمی که آورده است، کافر شود، بداند که خداوند بشارت داده‌است انسانی را برخواهد انگیخت که بیان جامع کتاب خدا، قرآن عظیم، به او عطا می‌گردد. این انسان، تحدی خداوند در برابر تمام عالمیان است و برای همه جهانیان، حجت اقامه خواهد کرد. هرکس منکر هر یک از آیات علمی شود، خداوند این انسان را بر او مهیمن کرده و او در تمام موارد اختلاف، بر آنان مهیمن و پیروز است. این امر محدود به مسائل فقهی نیست، بلکه دانشمندان علم طب در مورد آنچه که کرونا می‌نامند، دچار اختلاف می‌شوند، همچنین در مورد علوم فیزیک طبیعی و جهان هستی و دلیل آنچه بلایای آب‌وهوایی می‌نامند و خلیفه خدا مهدی ناصر محمد یمانی در مورد اختلافات آنها، سخن نهایی را بیان خواهد کرد، با این شرط که واقعی بودن هر چه را که به آنان یاد می‌دهد، در عالم حقیقی با دقت بسیار زیاد و عاری از خطا خواهند یافت، درست مثل ۱+۱ که بدون هیچ شک و تردیدی می‌شود ۲.
  من حکم میان شما را از خودم نمی‌آورم، شرط راستین من با شما این است که حکم از آیات محکم قرآن عظیمی آورده خواهد شد که بر آخرین نبی و رسول خدا، نبیّ امیّ، محمد رسول الله صلى الله عليه وسلم، نازل شده‌است.
  برای همین خداوند به رسولش فرمان داد تا هرکسی را که قرآن عظیم را انکار می‌کند، با خداوند و خلیفه خدا مهدی به تحدی بکشد، انسانی که خداوند علم کتاب را به او عطا خواهد کرد و او با علم و منطق فیزیکی از آیات محکم قرآن عظیم در برابر همه آنان حجت خواهد آورد.
  ای کسانی که قرآن عظیم را تکذیب می‌کنید! زمان مقدر برای وقوع تحدی خداوند عزیز و حمید فرارسیده‌است، قرآنی که بر محمد رسول الله و برای تمام مردم نازل شد. پاسخ هر کسی که محمد رسول الله و قرآن عظیم را تکذیب کند، در این فرموده خداوند تعالی آمده‌است:
  {وَيَقُولُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَسْتَ مُرْسَلًا ۚ قُلْ كَفَىٰ بِاللَّهِ شَهِيدًا بَيْنِي وَبَيْنَكُمْ وَمَنْ عِندَهُ عِلْمُ الْكِتَابِ ‎﴿٤٣﴾} صدق الله العظيم [سورة الرعد].
  {و کسانى که کفر ورزیدند، می‌گویند: «تو فرستاده [خدا] نیستى!» بگو: «گواهى خدا و کسى که علم کتاب نزد اوست، میان من و شما کافى است.» (۴۳)}
  این برهانِ حقِّ خداوند، در مورد چگونگیِ شناختنِ خلیفه خدا، مهدی، ناصر و یاور محمد صلی الله علیه و آله سلم است:
  او تواناترین فرد در بیان حق قرآن، در تمام عرصه‌های فقهی و علوم فیزیکی است.
  ای رهبران نادان بشریت! نظریه «گرمایش زمین در اثر پدیده گلخانه‌ای» پوچ خواهد شد و خداوند برای آن برهانی نازل نفرموده‌است. برایتان روشن خواهد شد علت آنچه که شما تغییرات آب‌وهوایی و اقلیمی می‌نامید، نزدیک شدن سیاره عذاب است که در فواصل زمانی به سراغ بشریت می‌آید [اللواحة للبشر]. از افق جنوبی کره زمین پدیدار شده و طلوع کرده و از بین خورشید و زمین می‌گذرد. پس [بی جهت] صنایع خود را تعطیل و رزق خود را قطع نکنید. پیش از اینکه وحشت تغییرات اقلیمی شما را فرا گیرد، به حق فتوا داده بودیم دلیل آن، چیزی که دانشمندان اقلیم‌شناسی و خلقت جهان هستی گمان می‌کنند، یعنی گاز کربنیک حاصل از صنایع بشری نیست؛ به خداوند واحد قهار قسم می‌خورم به زودی تمام نظریه‌های بوم‌شناسان و دانشمندان نجوم و دانشمندان اقلیم‌شناسی پوچ خواهد شد.
  فتوای خلیفه خدا، مهدی ناصر محمد یمانی، که از حدود شانزده سال پیش داده شده‌است، هیچ تناقضی نداشته و نخواهد داشت و تمام این وقایع به علت تأثیرات از راه دور سیاره عذاب است.این سیاره بیش از پیش نزدیک شده‌است و هر چقدر که به زمین شما نزدیک‌تر می‌شود، به دلیل تأثیرات این سیاره بر زمین و خورشید و ماه، شدت جنگِ اقلیمیِ خداوند بیشتر می‌شود و من راست می‌گویم و شما خواهید دانست.
  به اطراف خود در زمین و آسمان بنگرید، آیا چیزی که به کره زمین نزدیک شود، پیدا نمی‌کنید؟ اجلتان نزدیک شده‌است و شما از غفلت بیدار نمی‌شوید و به دعوت دعوتگر الهی و خلیفه خدا مهدی ناصر محمد یمانی پاسخ نمی‌دهید.
  این آخرین هشدار است:
  اگر به آسمان و زمین اطرافتان نگاه کنید، خواهید دید آنچه که بر روی خورشید و ماه و زمین و سایر اجرام آسمانی اثر گذاشته‌است، سیاره سقر است که از راه دور آمده و در حال نزدیک شدن است؛ این سیاره در حال رسیدن است و اجلتان نزدیک شده‌است. فرمان خداوند را اجرا کرده و با دیدِ علمی، به حقیقت نزدیک شدن سیاره عذاب بنگرید. اگر بعد از آنکه خداوند با عذاب نزدیک‌تر و خفیف‌تر به واسطه لشکریان مخفی خود [آنچه که کرونا می‌نامید، درحالی‌که کرونا نیست] شما را عذاب کرد و تصدیق نکردید، اجلتان نزدیک شده است.
  ای فرزندان آدم! خداوند شما را از جایی گرفتار کرد که از آن خبر ندارید، با ویروس «بعوضه خون» که منشأ آن را نمی‌دانید. این عذاب خفیف‌تر خداوند است تا شاید به درگاه خداوند روی آورده و از گمراهی خود بازگشته و از خدا و خلیفه او اطاعت کرده و پیرو دعوتگر حق الهی گردید.
  خداوند با لشکر جدید و بسیار نیرومندتر خود، تمام واکسن‌های شما را باطل خواهد کرد و سپس واکسن‌ها باعث اندوه و حسرت و نگرانیتان خواهند شد و به هیچ کارتان نخواهند آمد. و سیاره سقر که به زمینتان نزدیک می‌شود، سخت‌تر و تلخ‌تر است. نصیحتی که می‌کنم از جانب خودم نیست، بلکه این نصیحت را در فرموده خداوند تعالی پیدا می‌کنید:
  {وَالَّذِينَ كَذَّبُوا بِآيَاتِنَا سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ‎﴿١٨٢﴾‏ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ‎﴿١٨٣﴾‏ أَوَلَمْ يَتَفَكَّرُوا ۗ مَا بِصَاحِبِهِم مِّن جِنَّةٍ ۚ إِنْ هُوَ إِلَّا نَذِيرٌ مُّبِينٌ ‎﴿١٨٤﴾‏ أَوَلَمْ يَنظُرُوا فِي مَلَكُوتِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَمَا خَلَقَ اللَّهُ مِن شَيْءٍ وَأَنْ عَسَىٰ أَن يَكُونَ قَدِ اقْتَرَبَ أَجَلُهُمْ ۖ فَبِأَيِّ حَدِيثٍ بَعْدَهُ يُؤْمِنُونَ ‎﴿١٨٥﴾‏ مَن يُضْلِلِ اللَّهُ فَلَا هَادِيَ لَهُ ۚ وَيَذَرُهُمْ فِي طُغْيَانِهِمْ يَعْمَهُونَ ‎﴿١٨٦﴾‏} صدق الله العظيم [سورة الأعراف]
  {و كسانى كه آيات ما را تكذيب كردند، اندك اندك، از جايى كه خود نفهمند به دامشان مى‌كشيم (۱۸۲) و به آنها فرصت مى‌دهم، كه مكر و تدبير من بسى محكم است (۱۸۳) آیا آنان فکر نکردند که همنشین آنان، هیچ‌گونه جنون ندارد؟ او جز هشداردهنده‌اى آشکار نیست. (۱۸۴) آیا در ملکوتِ آسمان‌ها و زمین و هر چه خدا آفریده، به دقّت نمى‌نگرند و این که شاید زمان اجل آنان نزدیک شده باشد؟ پس بعد از این [آیات روشن]، به کدام سخن، ایمان خواهند آورد؟ (۱۸۵) هر که را خداوند، گمراه کند، براى او هیچ هدایتگرى نیست، و آنان را در سرکشى و طغیانشان رها مى‌کند تا سرگردان شوند. (۱۸۶)}
  و تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ‎﴿٤٤﴾‏ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ‎﴿٤٥﴾} صدق الله العظيم [سورة القلم].
  {اکنون مرا با آنها که این سخن را تکذیب می‌کنند واگذار! ما آنان را از آنجا که نمی‌دانند به تدریج به سوی عذاب پیش می‌بریم. (۴۴) و به آنان مهلت مى‌دهیم؛ چرا که نقشه‌های من محکم و دقیق است! (۴۵)}
  خداوندا ابلاغ کردم، خدایا شاهد باش و [خدا را بر] انصار شاهد می‌گیرم، آنان که شاهدان تبلیغ بر مردم عالم هستند، پس در امر تبلیغ کوتاهی نکرده و سستی به خرج نداده و خسته نشوید.
  ای انصار پیشگام برگزیده، ای جماعت مسلمانان و تمام حق‌جویان عالم! عید بر شما مبارک باد و تا یوم الدین بر مسیر حق ثابت قدم باشید.
  وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربّ العالمين..
  خليفة الله على العالمين الإمام المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ

  ======== اقتباس =========


ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •