النتائج 1 إلى 3 من 3

الموضوع: از انذار کننده به تمام بشریت؛ خلیفه خداوند در زمین که مأمور است بر اساس ذکرحکم کند؛ مهدی منتظر ناصر محمد یمانی.....

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. از انذار کننده به تمام بشریت؛ خلیفه خداوند در زمین که مأمور است بر اساس ذکرحکم کند؛ مهدی منتظر ناصر محمد یمانی.....

  مصدر المشاركة
  الإمام ناصِر محمد اليماني
  13 - 09 - 1437 هـ
  18 - 06 - 2016
  مـ
  1395-03-29 ه.ش.
  02:05
  صباحاً
  ــــــــــــــــــــ


  از انذار کننده به تمام بشریت؛ خلیفه خداوند در زمین که مأمور است بر اساس ذکرحکم کند؛ مهدی منتظر ناصر محمد یمانی.......
  بِسْم الله الواحد القهار؛ به نام خداوند واحد قهاری که به کامل شدن بدر ماه و موعد غروب آن و پشت کردن شب (وَاللَّيْلِ إِذْ أَدْبَرَ)و فرارسیدن صبح (وَالصُّبْحِ إِذَا أَسْفَرَ) قبل از رسیدن ماه به نیمه آن- بر اساس محاسبات بشر و منازل اهله -سوگند می‌خورد؛ وانسان درمی‌یابد که ماه قبل ازفرا رسیدن شب نیمه ماه -براساس محاسبات بشر- به بدر اول می‌رسد چرا که خورشید در اول ماه به ماه رسیده و یکی از اشراط بزرگ ساعت و نشانه تصدیق مهدی منتظر ناصر محمد یمانی رخ داده است. تصدیق قسم خداوند واحد قهار در آیات محکم ذکر در این کلام خداوند تعالی:


  {كَلَّا وَالْقَمَرِ ﴿٣٢﴾وَاللَّيْلِ إِذْ أَدْبَرَ ﴿٣٣﴾وَالصُّبْحِ إِذَا أَسْفَرَ ﴿٣٤﴾إِنَّهَا لَإِحْدَى الْكُبَرِ ﴿٣٥﴾نَذِيرًا لِّلْبَشَرِ ﴿٣٦﴾لِمَن شَاءَ مِنكُمْ أَن يَتَقَدَّمَ أَوْ يَتَأَخَّرَ ﴿٣٧﴾ }صدق الله العظيم [المدثر].
  اینچنین نیست که آنها تصوّر می‌کنند سوگند به ماه، (۳۲) و به شب، هنگامی که پشت کند، (۳۳) و به صبح هنگامی که چهره بگشاید، (۳۴)
  که آن از نشانه های بزرگ ( ساعت ) است! (۳۵) هشدار و انذاری است برای همه انسانها، (۳۶) برای کسانی از شما که می‌خواهند پیش افتند یا عقب بمانند(توضیح: هدایت شده و یقین بیاورند یا آن را تا فرا رسیدن عذاب دردناک به تأخیر اندازند]! (۳۷)}  اللهم قد بلغت اللهم فاشـــهد....


  ای جماعت انصار پیشگام برگزیده؛ این بیان را از راه اینترنت جهانی به اطلاع تمام بشریت برسانید؛ انذار دهنده معذور است(و دیگر چیزی برگردن ندارد)؛ باشد که عذری در پیشگاه پروردگارتان باشد و شاید مردم تقوا کنند. وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..

  النذير لكافة البشر المهديّ المنتظر في عصر الحوار من قبل الظهور الإمام ناصر محمد اليماني .


 2. مصدر المشاركة

  -2-

  الإمام ناصِر محمد اليماني

  14 - 09 - 1437
  هـ
  19 - 06 - 2016
  مـ
  1395-03-30 ه.ش.
  02:09
  صباحاً
  ــــــــــــــــــــ


  فوری از مهدی منتظر به تمام انصار در نقاط مختلف جهان در مناطق عربی و غیر عربی..

  بِسْم الله الواحد القهار، والصلاة والسلام على محمد رسول خاتم الأنبياء رسول الله بالذكر القرآن العظيم رسالة الله إلى العالمين لمن شاء منهم أنّ يستقيم، أما بعد.


  از امام مهدی ناصر محمد یمانی به تمام انصاردر مناطق مختلف عربی و غیر عربی؛ به اعضایی از خانواده‌تان که روگردان هستند گوشزد کنید از خانه خارج شده و با چشم خود کامل شدن بدر ماه را ببینند و منتظر غروب آن شوند که درسطح دریا در میقات فجر غروب خواهد کرد. در زمانی که در افق شرقی خط سپید-فجر- ازخط سیاه شب جدا می‌شود. این "ادبار اللیل"یا پشت کردن شب در افق شرقی است و لذا موعد غروب ماه بدر زمانی است که در افق شرقی؛ شب می‌گذرد و به پایان می رسد ،که به علت روشن شدن روز و پدید آمدن خط سپید در فجر روز است و"طرف الیل" را در جهت شرق مشاهده می‌کنید که به علت ظهور خط سپید فجر در افق شرقی روز؛ شروع به رفتن می‌کند(ادبار اللیل) و آغاز روزه اعلان می‌شود. چون شب روزه تمام می‌شود ویعنی شبی که روزش را باید روزه بگیرید چون آغاز پشت کردن شب و گرفتن روزه در آن روز؛ زمانی است که شب در افق شرقی پشت کرده و خط سپید از خط سیاه در افق شرقی جدا شود و پشت کردن شب(طرف اللیل) از افق شرقی آغاز گردد که به علت ظاهر شدن خط سپیدی فجر در افق شرقی است و این میقات غروب بدر ماه در شبی است که نیمه ماه محسوب می‌گردد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:


  {كَلَّا وَالْقَمَرِ ﴿٣٢﴾وَاللَّيْلِ إِذْ أَدْبَرَ ﴿٣٣﴾وَالصُّبْحِ إِذَا أَسْفَرَ ﴿٣٤﴾إِنَّهَا لَإِحْدَى الْكُبَرِ ﴿٣٥﴾نَذِيرًا لِّلْبَشَرِ ﴿٣٦﴾لِمَن شَاءَ مِنكُمْ أنّ يَتَقَدَّمَ أَوْ يَتَأَخَّرَ ﴿٣٧﴾ } صدق الله العظيم [المدثر].


  {اینچنین نیست که آنها تصوّر می‌کنند سوگند به ماه، (۳۲) و به شب، هنگامی که پشت کند، (۳۳) و به صبح هنگامی که چهره بگشاید، (۳۴) که آن از نشانه های بزرگ ( ساعت ) است! (۳۵) هشدار و انذاری است برای همه انسانها، (۳۶) برای کسانی از شما که می‌خواهند پیش افتند یا عقب بمانند(توضیح: هدایت شده و یقین بیاورند یا آن را تا فرا رسیدن عذاب دردناک به تأخیر اندازند]! (۳۷)}


  در فرموده خداوند تعالی تدبر نمایید: {وَاللَّيْلِ إِذْ أَدْبَرَ} یعنی لحظه‌ی آغاز پشت کردن شب در افق شرقی. سپس می‌فرماید: {وَالصُّبْحِ إِذَا أَسْفَرَ} یعنی ظاهر شدن صبح در افق شرقی و اگردر این میقات ماه غروب کند؛ انسان در می‌یابد که این شب؛ شب نیمه ماه است تا برای تمام مردم روشن شود که آن نیمه ماه است در حالی که بیش از سیزده روز از آغاز ماه نگذشته است و وارد شب چهاردهم شده اند و منازل اهله در نیمه ماه به منزل‌گاه بدر کامل رسیده است ؛ در حالی که در آخرین روز ماه گذشته در هیچ کشوری هلال ماه بعد از غروب آفتاب رؤیت نشده است ؛ این نشانه رسیدن خورشید به ماه و ادراک در ابتدای آن ماه است ودر ابتدای ماه؛ هلال در حالت ادراک بوده و زمانی با خورشید جمع شده که به شکل هلال درآمده بوده است.


  شاهدید که دراین شب مبارک، شب یکشنبه چهره ماه به صورت بدر کامل شده است. چون در آغاز این ماه ؛ در شب یکشنبه و بعداز غروب آفتاب شنبه؛ خورشید به ماه رسیده و این حادثه کیهانی برای مردم روشن نشد مگر در خلال اولین شب از شب‌های بدر تا بدانند در اول ماه واقعا خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده است و این تصدیق یکی از اشراط بزرگ ساعت و هشداری برای بشر است که بدانند خورشید به ماه رسیده است و از خداوند واحد قهار پروا کرده واز ذکر- قرآن - پیروی کنند قبل از آنکه شب از روز پیشی گیرد و خورشید به علت عبور سیاره سقر از غرب طلوع کند و برای مردمان ظالم؛ قبل از فرا رسیدن این حادثه؛ به علت نزدیک شدن سقر و اثرات آن بر روی کره زمین؛ عذاب‌های نزدیک‌تری رخ خواهد داد این همان حوادثی است که از آنها به نام بلایای طبیعی نام برده می‌شود. اما اینها عذاب‌های نزدیکتر و کوچک‌تراز عذاب اکبر الهی هستند شاید باعث شوند مردم به تبعیت از ذکری که پروردگار برای‌شان فرستاده بازگردند.از خداوند امید داریم که به خاطر روگرداندن‌ مسلمانان از کسی که آنها را به احتکام بر اساس ذکری که به آن ایمان دارند دعوت می‌کند؛ آنها را گرفتار "قارعة" نفرماید. آیا مسلمانان هم مانند یهودیان شده‌اند که گفتند شنیدیم و عصیان کردیم؟ یعنی به کتاب ایمان دارند ولی از آن پیروی نمی‌کنند؟
  ای گروه‌ها و احزابی که از کسی رومی‌گردانید که شما را به حکمیت بر اساس کتاب خدا قرآن عظیم دعوت می‌کند؛ کتابی که به آن مؤمنید؛ از خدا پروا کنید قبل اینکه قارعة پروردگار عالمیان بر سرتان نازل شود. وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..

  أخوكم الإمام المهدي ناصر محمد اليماني
 3. مصدر المشاركة
  - 3 -

  الإمام ناصِر محمد اليماني
  14 - 09 - 1437
  هـ
  19 - 06 - 2016
  مـ
  1395-03-30iه.ش.
  01:52
  مساءً
  ــــــــــــــــــــ
  بيان موعد غروب بدر دوم ماه در شب دوشنبه؛ شب شانزدهم ماه رمضان سال ۱۴۳۷

  بسم الله الواحد القهار؛ ای جماعت انصار حق‌جو؛ بدانید دومین شب بدر ماه ؛ شب دوشنبه - شب شانزدهم ماه رمضان -امسال یعنی سال ۱۴۳۷ است و حتما شاهد خواهید بود ماه در شب شانزدهم در میقات ظل روز یعنی سپیده دم و نیم سایه اول صبح که قبل از طلوع آفتاب است؛ غروب خواهد کرد وموعد غروب بدر دوم ماه درکتاب؛ در خلال سپیده دم است .ولی درمورد غروب ماه در بدر اول؛ که شب نیمه‌ی
  ماه است؛ برای تردید کنندگان حجت اقامه کردیم و موعدغروب ماه بدر را در شب نیمه ماه به طور مفصل بیان نمودیم.
  من با طلوع ماه در شرق به علت رخ دادن ادراک برایتان حجت نمی‌اورم؛ بلکه با موعد غروب ماه بدر در آیات محکم کتاب برایتان حجت اقامه می‌کنم. حال هرکس که می‌خواهد پیش افتاده و از ذکر-قرآن- پیروی نماید و هرکس می‌خواهد پیروی را به تأخیر بیندازد که در این صورت خداوند او را به شدت عذاب خواهد کرد.
  وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
  أخوكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •