امام مهدي ناصر محمد اليماني
11 - شوال - 1443 هـ
12 - 05 - 2022 مـ
۲۲ - اردیبهشت - ۱۴۰۱ ه.ش.
08:26 صبح
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=382060

یادآوریِ به چالش کشیدن سرمدی [جاری و مستمر] سلمان و محمد بن سلمان...

بسم الله الرحمن الرحيم، خداوندی که انسان [امام مهدی] را آفرید و بیان حق قرآن را به او آموخت.
جناب «ترکی الحربی»! خلیفه‌ی خدا، مهدی ناصر محمد یمانی، پیش از این، ولیعهد سعودی محمد بن سلمان را به دلیل زندانی کردن انصارش در کشور عربستان سعودی به چالش کشیده و به او هشدار داده بود خداوند با کید متین خود، کووید، او را از پا در خواهد آورد. من نمی‌گویم در چشم بر هم زدنی، بلکه
به فرمان «الرّحمن»، محمد بن سلمان در کمتر از یک چشم بر هم زدن، از پا درآمد. محمد بن سلمان در کمتر از چشم بر هم زدنی از جایش سقوط کرد و این‌طور نیست که احساس سرگیجه کرده باشد، بلکه کید الهی، کووید، او را از پا در آورد و به زمین افتاد، درست مانند مجسمه‌‌ی یک بت که بر زمین سقوط می‌کند. او تمام قد سقوط کرده و به شدت به زمین خورد و از هوش رفت و وارد شداید و سختی‌های مرگ بالینی شد و این وضعیت تا زمانی که خدا بخواهد ادامه دارد و سپس می‌میرد. از آنجا که خداوند با مرگ بالینی او را از پا درآورد، محمد بن سلمان، چیزی جز ملائکه‌ی «الرّحمن» را نمی‌بیند و آنها، آن‌قدر او را می‌زنند تا جان را از بند بند انگشتانش بیرون بکشند و کیفر اعمالش را بچشد.
و به همین ترتیب، خداوند گروه دیگری را هم که دشمن خلیفه‌ی خدا مهدی هستند، از پا در خواهد آورد. چون خداوند دشمن مجرمانی است که با خلیفه‌ی ‌خدا مهدی ناصر محمد یمانی دشمنی دارند و او سریع‌تر از همگان، مکر و تدبیر می‌کند.
در هر صورت سزاوار خلیفه‌ خدا، مهدی ناصر محمد یمانی نیست که امری را به خداوند نسبت دهد که از نزد خداوند، یقین به صحت و درستی آن نداشته باشد. پس تمام هر دو گروه جن و انس شاهد تکرار این فتوا باشند و خداوند برای شاهد بودن کافی است: من، سلمان و ولیعهد او محمد بن سلمان را به چالش می‌کشم که [اگر می‌توانند در انظار] ظاهر شده و درباره امور جدید سخن بگویند و محمد بن سلمان به صورت زنده با صدا و تصویر درباره اموری که بعد از تاریخ سوم فوریه ۲۰۲۲ در عرصه بین المللی رخ داده‌اند [برای مثال جنگ روسیه علیه اوکراین] صحبت کند و با ملت سعودی و مردم جهان پیرامون رویدادهایی که بعد از سوم فوریه ۲۰۲۲ رخ داده‌اند سخن بگوید.
هیهات هیهات، «ترکی الحربی»! کسی که مرده‌است، چگونه می‌تواند سخن بگوید؟ این نمایش‌ها هر چه که باشند، مدت زیادی به طول نمی‌کشند و دوامی ندارند و تمام مردم عالم از موضوع باخبر خواهند شد ولی نگویند ملک سلمان به علت مشکلات و عوارضی که در روده بزرگ رخ داده‌است، درگذشت و محمد بن سلمان به دست مجرمان ترور گردید. هیهات، هیهات.. ای آل سلمان! به پروردگار زمین و آسمان‌ها قسم، هیچ‌کس حرف شما را باور نخواهد کرد و بر خلاف میل شما، همه‌ی عالم خواهند گفت: «خلیفه‌ی خدا مهدی ناصر محمد یمانی راست گفت» و اگر من، مهدی، خلیفه‌ی خدا بر تمام عالم نباشم، گناه دروغ بر گردن خودم است و هیچ اتفاق ناگواری برای سلمان و محمد بن سلمان رخ نمی‌دهد و حتماً همان طور که عادتشان است در انظار حاضر شده و در مورد رویدادهای جدید سخن خواهند گفت، به خصوص ولیعهد جوان محمد بن سلمان. نمی‌خواهم از سلمان پیر، علی‌رغم مرگش یاد کنم. بلکه ولیعهد فیلسوف، محمد بن سلمان را به چالش می‌کشم تا بر صفحه‌ تلویزیون سعودی ظاهر شود و با صدا و تصویر با مردم عالم سخن بگوید. نه با ویدیوهای بدون صدایی که الان با کمک یارانشان تهیه می‌‌شود، بلکه همان طور که قبلاً این کار را می‌کردند به صورت زنده با صدا و تصویر ظاهر شده و پیرامون رویدادهای جدید و جاری، به خصوص اموری که بعد از سوم فوریه ۲۰۲۲ رخ داده‌است، سخن بگویند و آنها همچنان، از آن تاریخ، در سعودی به صورت زنده و با صدا و تصویر در انظار، ظاهر نشده‌ و غایب هستند. به خصوص فیلسوفِ سخنور، عالیجناب شاهزاده امیر محمد بن سلمان را که به زبان عربی و غیر عربی به خوبی سخن می‌گوید، به چالش می‌کشم.
و هر دو گروه جن و انس، شاهد این تحدی باشند و شاهد بودن «الرّحمن» کافی است. پس بشتاب و ویدیوهای جدیدی برایمان بیاور که محمد بن سلمان در آنها پیرامون رویدادهای جدید و جاری در عرصه بین المللی سخن می‌گوید. «ترکی الحربی» قادر به چنین کاری نیستی مگر تمام سیاره زمین و آنچه که در آن است من جمله کوه‌ها، از ته سوزن رد شوند. به اداره پایگاه دستور می‌دهیم محدودیتِ ترکی الحربی را بردارند تا آزمون و فتنه‌ای برای جستجوکنندگان و انصار باشد.
«ترکی الحربی»! باید از به فتنه انداختن بندگان نعیم اعظم که در مقام عبادت به درجه ربانییون رسیده‌اند، مأیوس شوی، همان طور که کافران از مردگان [اصحاب قبور] مأیوس هستند، چون اگر خداوند، تحدی خلیفه‌ی خود در مورد از پا در آمدن محمد بن سلمان را تصدیق کند، ذره‌ای به یقینشان افزوده نخواهد شد. ای مرد، والله، والله، والله تمام نشانه‌‌ها و معجزات الهی در دنیا و آخرت [در روزی که مردم در پیشگاه پروردگار عالمیان قرار می‌گیرند] یقین آنها را به نعیم اعظم بیشتر نمی‌کند و در آن روزی که مردم در پیشگاه پروردگار عالمیان قرار می‌گیرند، تا خداوند راضی نشده باشد، راضی نخواهند شد، چون اصلاً منتظر رخ دادن نشانه‌‌های دنیوی و اُخروی که در کتاب آمده‌است، نیستند تا یقینشان نسبت به حقیقت نعیم رضوان نفس خداوند و پروردگار عالمیان [و اینکه این نعیم به حق از نعیم بهشت خداوند بزرگتر است] بیشتر شود. خودت را با این گروه خسته نکن که برای آنان موضوع تمام شده‌است [قلم‌ها برداشته و دفتر بسته شد = ورُفِعت الأقلام وجفت الصحف]. آنها [نه در دنیا و نه در آخرت]، منتظر نشانه‌ها و معجزات الهی نیستند؛ چون از نظر آنان هیچ نشانه و آیتی نمی‌تواند از حقیقت اسم اعظم خداوند سبحان و تعالی در قلب‌هایشان بزرگتر باشد. دست آنان [از ترس و نگرانی] بر قلبشان نیست، چون به فتنه نمی‌افتند و تو قادر نیستی آنان را به فتنه بیندازی مگر اینکه تمام ملکوت عالمِ هستی از ته سوزن رد شود و برای به فتنه انداختنشان، اگر واقعاً ملکوت آسمان‌ها و زمین را از ته سوزن رد کنی، باز هم دگرگون نخواهند شد. ولی اگر بتوانید محمد بن سلمان را به حرف درآورید، به غیر از این گروه، دیگران و همچنین تمام حق‌جویان را به فتنه انداخته‌اید.
ولی من، سلمان و محمد بن سلمان را به چالش می‌کشم تا ظاهر شده و با صدا و تصویر در مورد رویدادهای جدید سخن بگویند و این رخ نخواهد داد مگر ملکوت آسمان‌ها و زمین و ملکوت بهشتی که به اندازه آسمان‌ها و زمین است از ته سوزن رد شوند! ای همراهان و صاحبان چهره‌های نقابدار، این یک تحدی حق، بین حق و باطل است. پژوهشگران و جستجوکنندگان پیگیر و مُصِرّ هستند که محمد بن سلمان به صورت زنده و با صدا و تصویر ظاهر شده و در مورد امور جاری و رویدادهای جدید سخن بگوید. من وقت دنبال کردن صحنه‌سازی‌ها را ندارم، ای صاحبان صورت‌های نقاب‌دار [أقنعة الوجوه المركبة] و ای کسانی که ویدیوهای صامت منتشر می‌کنید.
ای کسانی که خود را از مکر الهی در امان می‌پندارید، تا کی؟ با خط قرمز به شما هشدار می‌دهم، بر حذر باشید، خداوند برای ظهور خلیفه‌اش عجایبی از قدرت خود را به شما نشان خواهد داد که چشم‌ها را مدهوش خواهد کرد.
و در این بیان، شهادت بانویی را به شبکه الجزیره و تمام امت عربی و اسلامی تسلیت می‌گوییم که در راه انجام وظیفه‌اش در به تصویر کشاندن فساد صهیونیست‌ها در مسجد الأقصی [در اراضی مقدسه] شهید شد. «شیرین» تلاش می‌کرد تا آنچه که مفسدانِ صهیونیست‌ در مسجد الأقصی و اراضی مقدسه انجام می‌دهند به مردم عالم نشان دهد تا شاید تصاویرش باعث شوند قلب‌های مرده، نسبت به مقدسات ربانیّ که در آیات محکم قرآن عظیم آمده‌اند، به غیرت آمده و زنده شوند. کار او کمک می‌کند تا امت [به دلیل غیرت نسبت به مقدسات الهی] هدایت شود و همچنین به برطرف کردن ظلم انسان از سر انسانش یاری می‌رساند. این کاری است که گزارشگر خبری «شیرین ابوعاقله»، انجام می‌داد و در راه این وظیفه بشردوستانه به شهادت رسید و اگر او و کسانی که مانند او فساد مجرمان جنگی را به تصویر می‌کشند، نبودند، ملت‌های مسلمان و سایر ملت‌های جهان از جرایم جنگی که در حق ملت بدون سلاح فلسطین، انجام می‌شود، باخبر نمی‌شدند؛ جرایمی که در اراضی مبارک، در مسجدالأقصایی رخ می‌دهند که بر طبق آیات محکم قرآن عظیم از اماکن مقدس است. خداوند با رحمت خود او را بیامرزد و ایشان و تمام اموات مسلمانان را وارد بهشت خود نماید، همانا که خداوند غفور و رحیم است ونصرٌ من الله وفتحٌ قريبٌ.
وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله رب العالمين..
خليفةُ الله الإمامُ المهدي ناصر محمد اليماني.
======== اقتباس =========

اقتباس المشاركة 382106 من موضوع تَذكير التحديّ السرمديّ لسلمان ومحمد بن سلمان ..

الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ
11 - شوال - 1443 هـ
12 - 05 - 2022 مـ
08:26 صباحًا
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=382060

تَذكير التحديّ السرمديّ لسلمان ومحمد بن سلمان ..

بسم الله الرحمن الرحيم الذي خلق الإنسان وعلمه البيان الحق للقرآن..

ويا تركي الحربي، لقد سَبَق إعلان التّحدي بين خليفة الله المهديّ ناصر محمد اليمانيّ ووليّ العهد السعوديّ محمد بن سلمان بسبب حبسه لأنصاري في المملكة العربيّة السعوديّة، وحذّرته أن يصرعه الله بكوفيد كيدٍ من لدنه مَتين، ولا أقول في لمح البصر بل أقرب من لمح البصر بأمر الرحمن صرع محمدَ بن سلمان في أقرب من لمح البصر فسقط محمد بن سلمان من مقامه! وليس أنّه شَعَر محمد بن سلمان بدوخة؛ بل صرعه كوفيد كيدٌ من الله فسقط على الأرض كما يخرّ تمثال الصنم فسقط من طوله فارتجّ بالأرض مَغشيًّا عليه مِن غمرات الموت السريري إلى ما يشاء الله فيموت، كون الله صرعه بالموت السريريّ؛ فلا يشاهِد محمد بن سلمان إلّا ملائكةَ الرحمن يضربون منه كلّ بنان لإخراج نفسه ليذوق وبال أمره، وكذلك سوف يصرع الله قومًا آخرين من أعداء خليفة الله المهديّ، كون من كان عدوًّا لخليفة الله المهديّ ناصر محمد اليمانيّ فإنّ الله عدوٌّ للمجرمين وهو أسرع الماكرين.

وعلى كل حال فما ينبغي لخليفة الله المهديّ ناصر محمد اليمانيّ أن يقول على الله ما لم أعلمه من الله عِلم اليقين،
فليشهد على فتواي المتكرّرة كافّة الثّقلين من الإنس والجان وكفى بالله شهيدًا أنّي أتحدّى أن يظهر سلمان ووليُّ عهده محمد بن سلمان في مواضيعَ جديدةٍ فيتكلّم محمد بن سلمان بصوته وصورته الحيّة في مواضيعَ حدثت في الساحة الدوليّة من بعد تاريخ: (03 - 02 - 2022 مـ) كمثل حرب روسيا على أوكرانيا ويخاطبان الشعب السعوديّ والعالمين بمواضيعَ جديدةٍ حدثت على الساحة الدولية من بعد تاريخ: (ثلاثة فبراير لعام 2022 مـ).

وهيهات هيهات فكيف يتكلم من مات يا تركي الحربي؟! فمهما كان التمثيل فلن يدوم طويلًا فيُكشفُ أمره للعالمين، ولكن لا يقولوا تعرّض الملك سلمان لمُضاعفات في القولون فتُوفّي، وأمّا محمد بن سلمان فتم اغتياله بأيادي آثمة، هيهات هيهات ورب الأرض والسماوات لن يصدقكم أحدٌ يا آل سلمان بل سوف يقول العالم بأسرِه: "صَدَق خليفة الله المهديّ ناصر محمد اليمانيّ." رغم أنوفكم، فإن لم أكن خليفة الله المهديّ على العالم بأسرِه فعليّ كذبي، فلا ولن يُصيب سلمان ومحمد بن سلمان مكروهٌ، وحتمًا سوف يظهران يتكلّمان كعادتهم في مواضيعَ جديدةٍ وخصوصًا الفتى وليّ العهد محمد بن سلمان، فلا أريد أن أذكر الشيبة سلمانَ برغم أنه قد مات، بل أتحدّى وليّ العهد السعودي الفيلسُوف محمد بن سلمان أن يظهر على التلفزيون السعوديّ يخاطب العالمين صوتًا وصورةً وليس فيديوهات صامتةً كما يفعلون الآن مع أوليائهم؛ بل صوتًا وصورةً حيّةً كما عهدناهم يتكلّمون فيظهرون ليتكلّموا في المواضيع الجديدة الراهنة والتي حدثت بالضّبط من بعد تاريخ: ( 03 - 02 - 2022 مـ)، فلا يزالون من ذلك التاريخ غائبين في المشهَد السعوديّ بالصور الحيّة بصورهم وأصواتهم؛ أي صوتًا وصورةً، وأخُصّ بالتّحدي الفيلسوف فصيح اللّسان - عَربيّ وعَجميّ - صاحب السّمو الملكيّ الأميرُ محمدُ بن سلمان. فليشهد على هذا التحدّي معشرُ الثّقلين - الإنس والجان - وكفى بالرّحمن شهيدًا.

فهيّا فلتأتِنا بالفيديوهات الجديدة ومحمد بن سلمان يتكلم في المواضيع الدولية الجديدة في الوضع الراهن، فلن تستطيع يا تركي الحربي حتى تولج كوكب الأرض بما فيها من جبال في سَمِّ الخِياط.

ونأمر الإدارة برفع الحظر عن عضويّة تركي الحربي لفتنة الباحثين وبعض الأنصار.

وبالنسبة للذين ترَقَّت عبادتهم إلى درجات الربّانيين من عبيد النعيم الأعظم فعليك أن تستيئِس يا تركي الحربي عن فتنتهم كما يئس الكفار من أصحاب القبور كونهم لن يزدادوا يقينًا بتصديق الله لخليفته بالتّحدي بمصرع محمد بن سلمان، ويا رجل والله وتالله وبالله أنّهم لن يزدادوا يقينًا بحقيقة النعيم الأعظم بكافّة آيات المعجزات من الله في الدنيا والآخرة إلى يوم يقوم الناس لربّ العالمين، فلن يرضوا يومَ يقوم الناس لربّ العالمين حتى يرضى كونهم أصلًا لا ينتظرون حدوث كافّة الآيات في الكتاب لا في الدنيا ولا في الآخرة لكي تزيدهم يقينًا بحقيقة نعيم رضوان نفس الله ربّ العالمين أنّه حقًّا نعيمٌ أعظم من جنته، فهؤلاء لا تُتْعِب نفسك معهم، ورُفِعت الأقلام وجفت الصحف بالنسبة لهم، فلا ينتظرون كافّة معجزات آيات الله لا في الدنيا ولا في الآخرة، كونهم لا يرون أنّه ينبغي أن تكون هناك آيةٌ هي أكبر من حقيقة اسم الله الأعظم في قلوبهم - سبحانه وتعالى علوًّا كبيرًا- فليست أيديهم على قلوبهم كونهم لن يُفتَنوا، ولن تستطيع فتنتهم حتى تولج ملكوت الكون كلّه في سَمِّ الخِياط؛ بل حتى ولو أولجت ملكوت السماوات والأرض في سَمِّ الخِياط فتنةً لهم بالفعل لما بَدَّلوا تبديلًا، ولكنكم لو استطعتم أن ينطق محمد بن سلمان إذًا لفتنتم ما دونهم وكافّة الباحثين عن الحقّ أجمعين.

ولكني أتحدَّى سلمان ومحمد بن سلمان أن يظهروا صوتًا وصورةً حيّةً في مواضيعَ جديدة؛ حتى يَلِج ملكوتُ السماوات والأرض وملكوتُ الجنة التي عرضها كعرض السماوات والأرض في سَمِّ الخِياط! فهذا هو التّحدّي بالحق بين الحق والباطل يا أصحاب الوجوه المُقنَّعة، فالباحثون متمسّكون ومصِرّون بصوتٍ وصورةٍ حيّةٍ بلسان محمد بن سلمان في المواضيع الراهنة؛ بل في مواضيعَ جديدةٍ.

فلستُ فاضي للفبركة يا أهل أقنعة الوجوه المُركَّبة يا أصحاب الفيديوهات الصامتة،
فإلى متى يا مَن يأمنون مَكْر الله؟! فالحذَر الحذَر وبالخَطِّ الأحمَر. ولسوف ترون من عجائب قدرة الله لإظهار خليفته ما يُدهِش الأبصار.

ونعَزّي في هذا البيان قناة الجزيرة وكافّة الأمة العربيّة والإسلاميّة في شهيدة الواجب لتصوير فساد الصّهـاينة في المسجد الأقصى في الأرض المُقَدَّسة لرِفع ما يفعله الصهـاينة المفسدون في الأرض المباركة المقدسة فتوصِّله (شيرين) للعالمين بأسرِهم لعلّه يُحيي تصويرُها القلوبَ المَيِّتةَ بسبب الغيرة على المُقَدَّسات الربّانية في مُحكَم القرآن العظيم، فعملها يساعد في هُدى الأُمَّة بسبب الغيرة على مُقَدَّسات الله ورفع ظلم الإنسان عن أخيه الإنسان، فذلك ما تفعله شهيدة الواجب الإنسانيّ المُراسِلة الصحفية (شيرين أبو عاقلة)، فلولاها ومَن كان على شاكلتها من الذين يصوِّرون فساد مُجرِمي الحرب لَما علم كافّة شعوب المسلمين والعالمين بما يحدُث من جرائمَ حربٍ في حقِّ الشعب الفلسطينيّ الأعزَل من السلاح في الأرض المباركة بالمسجد الأقصى المُقَدَّس في القرآن العظيم.

"رحِمَها اللهُ برحمته وأدخلها فسيح جناته وجميع أموات المسلمين إنَّه هو الغفور الرحيم".

ونصرٌ من الله وفتحٌ قريبٌ.

وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله رب العالمين..
خليفةُ الله الإمامُ المهدي ناصر محمد اليماني.
_________

اضغط هنا لقراءة البيان المقتبس..