النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: یادآوری به انصار عزیزم در مورد نشر خبرهای غیبیِ که در بیان حق قرآن توسط انسانی که خداوند بیان قرآن را به او آموخته‌است داده می‌شوند

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. یادآوری به انصار عزیزم در مورد نشر خبرهای غیبیِ که در بیان حق قرآن، توسط انسانی که خداوند بیان [قرآن] را به او آموخته‌است، داده می‌شوند

  مصدر المشاركة
  امام مهدي ناصر محمد اليمانيّ
  06 - محرم - 1443 هـ
  14 - 08 - 2021 مـ
  ۲۳- مرداد -۱۴۰۰ه. ش.
  11:38 عصر
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdi-alumma.com/showthread.php?p=358841
  _____________


  یادآوری به انصار عزیزم در مورد نشر خبرهای غیبی که در بیان حق قرآن، توسط انسانی آورده می‌شوند که خداوند بیان [قرآن] را به او آموخته‌است.

  بسمِ الله الرّحمن الرّحيم، سلام خداوند و رحمت و برکات و نعیم رضوانش به عزیزان من در راه خدا، انصار پیشگام برگزیده.
  قبلاً بیاناتی را نوشتیم که حاوی هشدار در مورد عذاب‌های الهی هستند و خطاب به کسانی است که از دعوتگر الهی رو می‌گردانند، دعوتگری که مردم را به پیروی از ذکر خداوند [قرآن عظیم] فرا می‌خواند. و به رو گردانان عرب و عجم [غیر عرب] هشدار داده و از نشانه‌های عذاب الهی یاد کرده بودیم. از جمله این نشانه‌ها، توفان و گردباد حاوی آتش بود که توانایی نابودی و سوزاندن درخت‌ها و انسان‌ها را دارند و هر سخن جایی و هر نکته مقامی دارد.
  آنچه که از عزیزانم انتظار دارم این است که بیانی را که در تاریخ ۱۳ رمضان ۱۴۳۵ [منطبق با دهم جولای ۲۰۱۴/
  ۱۹ تیر ماه ۱۳۹۳ه. ش.] با این عنوان نگاشته‌بودیم،
  منتشر کنند:

  {وَقُلِ ٱلۡحَمۡدُ لِلَّهِ سَیُرِیكُمۡ ءَایَـٰتِهِۦ فَتَعۡرِفُونَهَاۚ وَمَا رَبُّكَ بِغَـٰفِلٍ عَمَّا تَعۡمَلُونَ } صدق الله العظيم ..
  https://mahdi-alumma.com/showthread.p...801#post150801

  ولی توجه داشته و دقت کنید که همان تاریخی را بیاورید که بیان در آن نوشته شده‌بود. اگر بر تاریخِ نوشتنِ بیان تاکید نکنید، به معنای به هدر دادنِ معجزه بیان حق خلیفه‌ی خدا، مهدی ناصر محمد یمانی است، بیاناتی که بیان حق قرآن با قرآن را برای مردم عالم روشن می‌کنند و حاوی وعده‌های حقی در مورد عذاب الهی هستند.
  و بدانید بشریت وارد دوران تاثیرات بسیار بزرگ سیاره عذاب [التناوش] شده است و به دلیل نزدیک‌تر شدن سیاره عذاب سقر، بشریت وارد منطقه قرمز شده‌است.
  و اما هشتگ توییتر این باشد:
  #اعلان_سر_حرائق_غابات_البشر
  بیان را همراه با تاریخ نگارش آن منتشر کنید، تا عذری به درگاه پروردگارتان باشد و شاید مردم تقوا پیشه کنند. با این که آن بیان، در [همان] زمان نگارشش منتشر شده‌بود، ولی الان وقت آن است که به ترند جهانی تبدیل شود؛ شاید مردم عالم به نشانه‌ای که هشداری برای بشریت است، یقین کنند و بپذیرند که خورشید واقعاً به ماه رسیده‌است و به معجزه هلال فجر روز شنبه ایمان بیاورند، یعنی هلال محرم که در فجر روز شنبه در حالت ادراک بود و ما در یمن آن را دیدیم. شاید «بدرِ جهانیِ ماه» در روز شنبه را تصدیق کرده و به آن یقین بیاورند. یعنی در غروب روز شنبه/ شب یکشنبه، ماه به صورت بدر کامل طلوع خواهد کرد که «نشانه امام مهدی ناصر محمد یمانی» برای مردم جهان، از دورترین نقطه شرقی تا دورترین نقطه غربی عالم است و طلوع ماه بدر در روز شنبه ۲۱ آگوست ۲۰۲۱ [۳۰ مرداد ۱۴۴۰] بر اساس افق هر منطقه و بر حسب تقویم جهانی واحدی است که همه آنها بر آن توافق دارند.
  زمان کامل شدن ماه، از غروب روز جمعه/ شب شنبه آغاز و پایان آن غروب شنبه/ شب یکشنبه است. اما برای طلوع بدر کامل و صددرصد، تاریخی را انتخاب کردیم که در میان تمام دولت‌های جهان یکی است: روز شنبه و بر اساس افق طلوعش در هر منطقه از جهان و بر حسب تاریخ و تقویم جهانی.
  بدر ماه ذی الحجه را که نشانه امام مهدی بود و در شب شنبه رخ داد، یادآوری می‌کنیم و همچنین بر نشانه و آیتِ امام مهدی، یعنی «بدر کامل ماه محرم» که در شب شنبه رخ می‌دهد و علت آن «هلالِ ادراک» در فجر شنبه است، تأکید داریم.
  و ماه از غروب شنبه تا آخر روز شنبه/ شب یکشنبه [بر اساس تقویم جهانی] در تمام عالم، بدر کامل است. ماه در تمام عالم [در هر منطقه بر اساس افق طلوع خاص خودش]، درغروب روز شنبه/ شب یکشنبه، بدر کامل است. درباره این امر قبلاً توضیح داده‌‌ایم و از ماهی که قبل از نقطه اقتران مرکزی، در فجر شنبه ۲۱ آگوست ۲۰۲۱ در دورترین نقطه شرقی برای تمام بشریت به صورت بدر کامل طلوع خواهد کرد، فراتر نمی‌رویم.
  کسی نمی‌تواند بدر شدن ماه محرم را که علی‌رغم میل تمام بشریت، به اذن خداوند واحد قهار، در غروب شنبه رخ خواهد داد، انکار کند. شاید با دیدن این نشانه و آیت در روز ۲۱ آگوست ۲۰۲۱[۳۰ مرداد ۱۴۴۰] یقین کنند که خورشید واقعاً و بدون هیچ شک‌وتردیدی به ماه رسیده‌است؛ قبل از آنکه به دلیل عبور سیاره سقر، شب از روز پیشی گیرد.
  آیا به آنان خبر نداده بودیم که پروردگارم، تندبادها و گردبادهایی به سویشان خواهد فرستاد که حامل آتش بوده و قادر هستند درخت‌ها و انسان‌ها را سوزانده و نابود کنند؟ آیا رازِ چگونگی وقوع آتش‌سوزی‌هایی را که خداوند برپا خواهد کرد، به آنان نگفته بودیم؟ آیا نگفته بودیم تندبادهایی که حامل آتش هستند، ابتدا شعله‌هایی را به جان جنگل‌ها و بیشه‌ها می‌اندازند و سپس تبدیل به بادهایی می‌شوند که باعث شعله‌ورتر شدنِ آتش و گسترش آن به سوی خانه‌هایشان می‌گردند؟ و دلیل این آتش‌سوزی‌ها، آن طور که آنان گمان می‌کنند، گرمی هوا نیست و همچنین تقصیر بی گناهانی هم نیست که متهم به ایجاد آتش‌سوزی می‌شوند.
  پس اخبار را به عنوان یادآوری و تذکر، و همراه با تاریخی که بیان در آن صادر شده‌است، منتشر کنید و شاید یقین کنند که خداوند نشانه‌ها و آیاتی را که در بیانات امام مهدی ناصر محمد یمانی آمده‌است، در برابر چشمشان، به صورت واقعی و حقیقی به نمایش درخواهد آورد. به این ترتیب در برابر پروردگارتان عذر دارید و شاید آنان نیز قبل از اینکه شب از روز پیشی گیرد، از خدا تقوا کنند؛ شبی که از هول و هراس آن، قلب‌ها به گلو می‌رسد و موها سفید می‌شوند. انذار کننده معذور است. خدایا شاهد باش ابلاغ کردم.
  وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربّ العالمين..
  أخوكم خليفة الله الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانی
  ======== اقتباس =========
ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •