الإمام ناصر محمد اليماني
18 - محرم - 1430 هـ
15 - 01 - 2009 مـ
۲۶دی۱۳۸۷ه.ش.
10:27 مساءً
ـــــــــــــــــ

پاسخ به تمام کسانی که منکر اجساد قوم عاد هستند و من از راست‌گویانم ..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على خاتم الأنبياء والمُرسلين والتابعين للحق إلى يوم الدين، وبعد..

ای الباحث عن الحقیقه [نام کاربری یکی از اعضا] ؛ اگر حق را می‌خواهی؛ حقیقت این است که من در بیان قرآن جز حق چیزی نمی‌گویم وتو نشانه‌های درست بودن آن را در عالم واقعیات و حقایق با علم و منطق پیدا می‌کنی. به خداوند علی العظیم قسم تصاویر اجساد امت‌های اولیه حقیقی است .اینها ساختگی نیستند چون تأییدی بر بیان حق درقرآن عظیم است که از بزرگی بدن و جسد انسان‌هایی سخن می‌گوید که از امت‌های اولین بودند؛ مثل قوم نوح و عاد و ثمود؛ چون خداوند آنها را از نظر جسمی به امت‌های متأخر و بعدی، فزونی داده بود و نبی الله هود به قومش؛ قوم عاد می‌گوید:
{وَاذْكُرُوا إِذْ جَعَلَكُمْ خُلَفَاءَ مِن بَعْدِ قَوْمِ نُوحٍ وَزَادَكُمْ فِي الْخَلْقِ بَسْطَةً} صدق الله العظيم [الأعراف:۶۹].
و از اینجا به یقین درمی‌یابیم خداوند به مردمان اولیه را از نظر جسمی به ما برتری داده بود و از نظر بدنی بین آنها و مردمان عصر حاضر تفاوت بسیار زیادی وجود دارد همان طور که از نظر طول عمر بسیار با هم فرق دارند؛ حال برهان دیگری ازآیات محکم قرآن برایت می‌آوریم که نشانه فرق بسیار زیاد بین عمر ما و آنها است. خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَلَقَدْ أَرْسَلْنَا نُوحًا إِلَىٰ قَوْمِهِ فَلَبِثَ فِيهِمْ أَلْفَ سَنَةٍ إِلَّا خَمْسِينَ عَامًا} صدق الله العظيم [العنكبوت:۱۴].
و این مدت؛ تنها عمر دعوت رسول الله نوح علیه الصلاة و السلام از روز آغاز دعوت از کافران تا زمان هلاک شدن‌شان است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَلَقَدْ أَرْسَلْنَا نُوحًا إِلَىٰ قَوْمِهِ فَلَبِثَ فِيهِمْ أَلْفَ سَنَةٍ إِلَّا خَمْسِينَ عَامًا فَأَخَذَهُمُ الطُّوفَانُ وَهُمْ ظَالِمُونَ ‎﴿١٤﴾‏} صدق الله العظيم [العنكبوت]،
یعنی عمر آنها بیشتر از این مدت بوده است و با توجه به عمر طولانی؛ برایمان روشن می‌شود که باید بدن و جسم آنها نیز از ما بسیار بلندتر بوده باشد و همان طور که خداوند عمر بیشتری به انان عطا نموده بود از نظر جسمی هم بر ما برتری داشتند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَاذْكُرُوا إِذْ جَعَلَكُمْ خُلَفَاءَ مِن بَعْدِ قَوْمِ نُوحٍ وَزَادَكُمْ فِي الْخَلْقِ بَسْطَةً} صدق الله العظيم [الأعراف:۶۹].
و این بیان حقیقت بلند قامت بودن امت‌های پیشین و اولیه است که کسی که به قرآن عظیم ایمان دارد، به هیچ وجه نمی‌تواند منکر آن باشد. و حقیقت این امر را در عالم واقعیات و حقایق و بدون شک و تردید می‌توان یافت؛ چنان که در این تصویر بزرگی اجساد امت‌های اولیه را می‌بینید.
اضغط على الصورة لعرض أكبر. 

الإسم:	4ZE6xi8.jpg 
مشاهدات:	34593 
الحجم:	16.3 كيلوبايت 
الهوية:	7695
اضغط على الصورة لعرض أكبر. 

الإسم:	evKrR7S.jpg 
مشاهدات:	34212 
الحجم:	19.6 كيلوبايت 
الهوية:	7696
و اما در مورد تصاویر
دیگراظهار نظر نمی کنم مگر در مورد تصویری که در آن جسد سوخته‌ای است که می‌گویند گرفتار عذاب قبر شده است و این صحیح نیست چون من می‌دانم عذاب برزخی درحفره قبر نیست؛ بلکه همان طور که قبلا به صورت مفصل در مورد نفی عذاب برزخی در حفره قبر توضیح دادیم،این عذاب در آتش جهنم است. ما از آیات محکم قرآن به حق توضیح دادیم که عذاب قبر یک داستان و اسطوره است که مخالف آیات محکم قرآن عظیم در مورد عذاب برزخی بعد از مرگ است؛ این عذاب بر نفس وارد می‌شود نه جسد را. تصدیق فرموده خداوند تعالی:

{‏وَلَوْ تَرَىٰ إِذِ الظَّالِمُونَ فِي غَمَرَاتِ الْمَوْتِ وَالْمَلَائِكَةُ بَاسِطُو أَيْدِيهِمْ أَخْرِجُوا أَنفُسَكُمُ ۖ الْيَوْمَ تُجْزَوْنَ عَذَابَ الْهُونِ بِمَا كُنتُمْ تَقُولُونَ عَلَى اللَّهِ غَيْرَ الحقّ وَكُنتُمْ عَنْ آيَاتِهِ تَسْتَكْبِرُونَ} صدق الله العظيم [الأنعام:۹۳].
از خلال این آیه محکم درمی‌یابیم که عذاب برزخی بر نفس وارد می‌شود نه جسدی که داخل حفره قبراست و به اصل خود یعنی خاک بازمی‌گردد تا این که روز رستاخیز و برانگیختگی فرا رسد که در طی آن نفس به جسد بازمی‌گردد و زنده می‌شود؛ و عامل آن روح است که از قدرت خداوند است و باعث می‌شود جسد زنده باشد و ببیند و بشنود و سخن بگوید و حس داشته و درد بکشد؛ وقتی روح از جسم خارج شد؛ حیاتی در کار نیست چون حیات وابسته به روح است و روح نمی‌میرد و آنچه که می‌میرد کالبد یا جسد است که به خاطر جدا شدن روح از آن، می‌میرد و تو با روحت انسان هستی نه با جسمت.
و اما درمورد تصاویر دیگر نظری نمی‌دهیم نه ردشان می‌کنیم و نه تأییدشان چون من می دانم خداوند قادر بر هرکاری است؛ ولی ما در مورد حقیقت آیات قرآن عظیم در دنیای واقعیات و حقایق ؛ از روی علم و منطق قانع کننده و ملجم سخن می‌گوییم. ولی گذاشتن این تصویر-واقعی- در لابلای تصاویر ساختگی و جعلی از مکر شیاطین بشر است که می خواهند نور خدا را خاموش ساخته و در بیان حق شک و تردید ایجاد کنند.
و به خداوند علی العظیم قسم می‌خورم من پیرمردی را دیدم که در استان الجوف یمن زندگی می‌کرد و با اینترنت آشنایی نداشت و از این تصاویر چیزی نمی‌دانست و گفت اجساد انسان‌هایی را پیدا کرده که با اجساد ما فرق داشتند. به او گفتم: چه فرقی؟ او به سمت اتومبیلش رفت که در کنار ما متوقف بود و دستش را در حدود لبه پایینی شیشه جلو ماشین قرار داد و گفت:" سر یکی از آنها اندازه قسمت جلوی این ماشین بود؛ اگر بزرگتر نباشد واین برآورد حداقلی از اندازه آنهاست چون تو به نام خدا از من خواستی تا آنها را بدون این که مبالغه‌ای در موردشان کرده باشم برایت توضیح دهم و خداوند شاهد و وکیل سخن من است؛ به او گفتم قسم لازم نیست؛ به خداوند و پروردگار عالمیان قسم می‌خورم و شهادت می‌دهم تو راست می‌گویی؛ چون قبل از این که تو یا انسانی دیگر درمورد بزرگی جسد اقوام اولیه حرفی به من بزند؛ از آن خبر داشتم ؛ ولی به من بگو این اجساد را کجا پیدا کردی؟ جواب داد:" آنها را در الربع الخالی در منطقه الجوف پیدا کردم". به او گفتم: بله درست می‌گویی؛ آنجا محل سکونت قوم عاد بوده؛ شهر «اِرَم» باعظمت، که مانندش در شهرها آفریده نشده بود[اشاره به آیات کریمه سوره الفجر:إِرَ‌مَ ذَاتِ الْعِمَادِ ﴿٧﴾ الَّتِي لَمْ يُخْلَقْ مِثْلُهَا فِي الْبِلَادِ ﴿٨﴾]
برادر گرامی از خدا بترس؛ این بازداشتن ناحق مردم از حقایق آیات خداند در قرآن عظیم است و برای همین تصویر حق در میان تصاویر جعلی گذاشته شده تا همان طور که تو می‌گویی در هم آمیخته شوند و مردم ندانند کدام حق است و کدام باطل؛ ولی من حق را از آیات محکم قرآن عظیم ثابت می‌کنم. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
سَنُرِيهِمْ آيَاتِنَا فِي الْآفَاقِ وَفِي أَنفُسِهِمْ حَتَّىٰ يَتَبَيَّنَ لَهُمْ أَنَّهُ الْحَقُّ} صدق الله العظيم [فصلت:۵۳]
و هروقت که خداوند اراده نماید؛ شما برخی از انسان‌هایی که از امت‌های اولیه بودند را خواهید دید که نشانه‌ای عجیب از خودتان هستند؛ ولی مقصود اسکلت آنها نیست؛ بلکه استخوان‌ها با عضلات‌شان است و اکنون خوابند و خداوند آنها را به عنوان نشان‌هایی عجیب در میان خودتان قرار داده است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَتَحْسَبُهُمْ أَيْقَاظًا وَهُمْ رُقُودٌ ۚ وَنُقَلِّبُهُمْ ذَاتَ الْيَمِينِ وَذَاتَ الشِّمَالِ ۖ وَكَلْبُهُم بَاسِطٌ ذِرَاعَيْهِ بِالْوَصِيدِ ۚ لَوِ اطَّلَعْتَ عَلَيْهِمْ لَوَلَّيْتَ مِنْهُمْ فِرَارًا وَلَمُلِئْتَ مِنْهُمْ رُعْبًا ‎﴿١٨﴾‏} صدق الله العظيم [الكهف].
اینجا راز فرار کردن کسانی که از وجودشان باخبر می‌شدند برایت روشن شد؛ چون انسان عجیبی را خواهی دید که قطعاً تا به حال مانند آنها را ندیده‌ای و جسدشان با اجساد ما قابل مقایسه نیست و برای همین هم ترسیده و با وحشت زیادی از آنان می‌گریزی. و آنها از نشانه‌های عجیب خدا از خود ما هستند؛ مانند ما انسانند ولی اندازه بدنشان با ما فرق دارد و راز این که خداوند در توصیف اجساد آنها می‌فرماید:
{كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا} صدق الله العظيم [الكهف:۹]. در همین است.
اجساد آنها بسیار بزرگ است؛ مثل همین اجسادی که در این تصاویردیده می‌شود؛ ولی آنها از این تصاویر بسیار عجیب‌تر واز آنها بزرگ‌تر خواهند بود، چون گوشت و چربی و... دارند وتصور کن اگرآنها را ببینی چقدر تعجب خواهی کرد! اما کسانی که از بیانات امام مهدی ناصر محمد یمانی باخبرند؛ بعد از اطلاع از این بیان حق،از دیدن آنها دچار رعب نمی‌شوند و برای همین هم پشت نکرده واز آنها نمی‌گریزند ؛ بلکه می‌ایستند و نظاره‌گر آیات عجیب پروردگارشان می‌شوند که از خودشان هستند؛ همان طور که بینندگان این تصاویر تعجب می‌کنند.
گوش کن چه به تو می‌گویم: به نظر می‌رسد تو به دنبال حق نیستی و تلاش می‌کنی در مورد حق شک ایجاد کرده و ما را گول بزنی؛ انگار که نمی‌دانی برخی از این تصاویر تصدیق بیان حق درمورد اجساد قوم عاد هستند! انگار که نمیدانی ناصر محمد یمانی با این تصاویر حقیقی درمورد بیان حق درباره اجساد قوم عاد حجت می‌آورد و برای همین آنها را بین تصاویری قرار داده‌ای که شاید بسیاری از آنها ساختگی باشند تا همان طور که می‌گویی سره و ناسره قاطی شوند. برای همین من به تو شک دارم که شاید از کسانی باشی که می‌خواهند نور خدا را خاموش سازند؛ لذا اگر از کسانی هستی که از حق اکراه دارند؛تو را از مسخ شدن توسط خدا و تبدیل شدن به نشانه‌ای دیگر برحذر می‌دارم . خداوند از نیت تو باخبر است و برای همین به تو هشدار دادم؛ تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ يَعْلَمُ مَا فِي أَنفُسِكُمْ فَاحْذَرُوهُ} صدق الله العظيم [البقرة:۲۳۵]
به خدا قسم نمی‌توانی کسانی را که به نشانه‌های پروردگارشان یقین دارند به فتنه بیندازی؛ چون تصدیق و باور آنها تنها با دیدن این تصاویر نیست؛ اینها فقط تصویر هستند؛ بلکه آنان بیان حق قرآن را باور کرده‌اند و برای همین به حق بودن تصاویر این انسان‌های غول پیکر یقین دارند چون مطابق بیان حقی است که امام مهدی با آوردن برهان از آیات محکمی که نیاز به تأویل ندارند ؛ با مردم محاجه می‌کند. خیر هیچ کس نسبت به این حقایق شک نمی‌کند؛ مگر کسانی که قلبشان بیمار است و هنوز نسبت به حق یقین نیاورده‌اند. خداوند تو را بر انان تسلط داده و اگر به عقب بازگردند؛ هیچ خیری در آنان نیست. اما من سؤالی ازتو می‌کنم که عاقلان آن را درک می‌کنند: آیا ممکن است جسم مردمی که بیش از دوهزار سال عمر می‌کنند مانند جسم انسانی باشد که حتی صد و پنجاه سال هم عمر نمی‌کند؟ اگر بگویی: چه کسی گفته امت‌های اولیه هزاران سال عمر می‌کردند؟ از خداوند برایت جواب می‌آورم نه از خودم؛ سخنی که برهانی محکم برای عالم و جاهل است؛ خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَلَقَدْ أَرْسَلْنَا نُوحًا إِلَىٰ قَوْمِهِ فَلَبِثَ فِيهِمْ أَلْفَ سَنَةٍ إِلَّا خَمْسِينَ عَامًا فَأَخَذَهُمُ الطُّوفَانُ وَهُمْ ظَالِمُونَ ‎﴿١٤﴾‏} صدق الله العظيم [العنكبوت]،
و این زمان؛ طول عمر آنها از لحظه تولد از مادر نیست؛ بلکه تنها مدت زمان دعوت نوح در میان مردم تا نزول توفان است. و اگر به من بگوئی:" شاید عمرشان طولانی بوده ولی جسمشان مثل ماست" در پاسخت می‌گویم: آیا برای این قضیه برهان علمی داری؟ اما من برهان علمی حق را در کتاب خدا یافته‌ام که نشان می‌دهد خداوند از نظر جسمی آنها را به ما برتری داده است؛ همین طور عمر طولانی تری نسبت به ما به آنان عنایت کرده است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَإِلَىٰ عَادٍ أَخَاهُمْ هُودًا ۗ قَالَ يَا قَوْمِ اعْبُدُوا اللَّهَ مَا لَكُم مِّنْ إِلَٰهٍ غَيْرُهُ ۚ أَفَلَا تَتَّقُونَ ﴿٦٥﴾ قَالَ الْمَلَأُ الَّذِينَ كَفَرُوا مِن قَوْمِهِ إِنَّا لَنَرَاكَ فِي سَفَاهَةٍ وَإِنَّا لَنَظُنُّكَ مِنَ الْكَاذِبِينَ ﴿٦٦﴾ قَالَ يَا قَوْمِ لَيْسَ بِي سَفَاهَةٌ وَلَٰكِنِّي رَسُولٌ مِّن ربّ العالمين ﴿٦٧﴾ أُبَلِّغُكُمْ رِسَالَاتِ رَبِّي وَأَنَا لَكُمْ نَاصِحٌ أَمِينٌ ﴿٦٨﴾ أَوَعَجِبْتُمْ أَن جَاءَكُمْ ذِكْرٌ مِّن ربّكم عَلَىٰ رَجُلٍ مِّنكُمْ لِيُنذِرَكُمْ ۚ وَاذْكُرُوا إِذْ جَعَلَكُمْ خُلَفَاءَ مِن بَعْدِ قَوْمِ نُوحٍ وَزَادَكُمْ فِي الْخَلْقِ بَسْطَةً ۖ فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ ﴿٦٩﴾ قَالُوا أَجِئْتَنَا لِنَعْبُدَ اللَّهَ وَحْدَهُ وَنَذَرَ مَا كَانَ يَعْبُدُ آبَاؤُنَا ۖ فَأْتِنَا بِمَا تَعِدُنَا إِن كُنتَ مِنَ الصَّادِقِينَ ﴿٧٠﴾ قَالَ قَدْ وَقَعَ عَلَيْكُم مِّن ربّكم رِجْسٌ وَغَضَبٌ ۖ أَتُجَادِلُونَنِي فِي أَسْمَاءٍ سَمَّيْتُمُوهَا أَنتُمْ وَآبَاؤُكُم مَّا نَزَّلَ اللَّهُ بِهَا مِن سُلْطَانٍ ۚ فَانتَظِرُوا إِنِّي مَعَكُم مِّنَ الْمُنتَظِرِينَ ﴿٧١﴾ فَأَنجَيْنَاهُ وَالَّذِينَ مَعَهُ بِرَحْمَةٍ مِّنَّا وَقَطَعْنَا دَابِرَ الَّذِينَ كَذَّبُوا بِآيَاتِنَا ۖ وَمَا كَانُوا مُؤْمِنِينَ(72)} صدق الله العظيم [الأعراف].
از خدا بترس؛ اگر از یهودیانی نیستی که می‌خواهند بعد از روشن شدن حق؛ نور خدا را خاموش سازند؛ اگر از آنها نیستی و خود را مسلمان می‌دانی؛ بدان با آیات خدا مخالفت می‌کنی؛ تو مُحمد -صلى الله عليه وآله وسلم- را که خداوند این قرآن را بر وی نازل نموده؛ تکذیب نکرده‌ای؛ ناصر محمد را هم که خداوند بیان قرآن را به او آموخته؛ تکذیب نکرده‌ای؛ بلکه آیات خدا را تکذیب می‌کنی. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{ قَدْ نَعْلَمُ إِنَّهُ لَيَحْزُنُكَ الَّذِي يَقُولُونَ ۖ فَإِنَّهُمْ لَا يُكَذِّبُونَكَ وَلَٰكِنَّ الظَّالِمِينَ بِآيَاتِ اللَّهِ يَجْحَدُونَ ‎﴿٣٣﴾‏} صدق الله العظيم [الأنعام].
وسلامٌ على المُرسلين، والحمدُ لله ربّ العالمين..
الإمام المهديّ إلى الصراط المُستقيم؛ ناصر مُحمد اليماني.