الإمام ناصر محمد اليماني
23- 06 - 1430
هـ
17 - 06- 2009
مـ
۲۷ - خرداد - ۱۳۸۸ ه.ش.

10:40
مساءً
_________

وَمَنْ أَحْسَنُ قَوْلًا مِمَّنْ دَعَا إِلَى اللَّهِ وَعَمِلَ صَالِحًا وَقَالَ إِنَّنِي مِنَ الْمسلمينَ..

بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المرسلين, والحمد لله ربّ العالمين.
به حق به شما فتوا می‌دهم شایسته نیست مهدی منتظر حق پروردگار؛ مردم را به پیروی از شیعیان و یا اهل سنت و یا هریک از دیگر فرقه‌هایی دعوت کند که دین خود را دچار پراکندگی و تفرقه کرده و هریک به دانش خود مسرورند... بلکه خداوند او را برمی‌انگیزد تا مسلمانان را به مسیر و منهاج اولیه نبوت؛ یعنی کتاب خدا و سنت حق رسولش-که مخالف آیات محکم کتاب خدا نباشد- بازگرداند و متحدشان کند. خداوند او را برای یاری به اهل سنت و یا شیعیان و یا یاری به قرآنییون و دیگر أحزاب مختلف دینی نمی‌فرستد. بلکه او ناصر و یاری دهنده چیزی است که محمد رسول الله - صلى الله عليه وآله وسلم - برای شما آورده است. برای همین نه ناصر و یاور شیعیان خواهد بود و نه ناصر ویاور اهل سنت؛ بلکه ناصر و یاور محمد رسول الله - صلى الله عليه وآله وسلم - است و مردم را با بصیرتی که به جدم محمد رسول الله - صلى الله عليه وآله وسلم - نازل شده بود به سوی خداوند دعوت می‌کند؛ یعنی کتاب خدا و سنت حق رسول خدا. من نه می‌گویم از شیعیانم و نه می‌گویم از اهل سنتم. این باعث تفرقه‌ی بیشتر آنها می‌شود. بلکه می‌گویم من مسلمانم و تلاش می‌کنم پراکندگی آنها را به اتحاد بدل سازم و صفوفٰشان را متحد نمایم. بهترین سخن این است و سخنی بهتر از این برای دعوت مردم به سوی حق وجود ندارد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:

{وَمَنْ أَحْسَنُ قَوْلًا مِّمَّن دَعَا إِلَى اللَّهِ وَعَمِلَ صَالِحًا وَقَالَ إِنَّنِي مِنَ الْمُسْلِمِينَ ‎﴿٣٣﴾} صدق الله العظيم [فصلّت]
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
أخوكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.