- 3 -
الإمام ناصر محمد اليماني
29 - جمادی الثانی- 1430 هـ
23 - 06 - 2009 مـ
۲-تیر-۱۳۸۸ه.ش.
12:45 صباحاً
ـــــــــــــــــــ

من برای منصب مهدی منتظر که به ناحق مورد طمعتان است با شما رقابت نمی‌کنم...

بسم الله الرحمن الرحيم وسلامُ على المُرسلين والحمدُ لله رب العالمين..
خداوند تعالی می‌فرماید:
{ قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ النَّاسِ ﴿۱﴾ مَلِكِ النَّاسِ ﴿۲﴾ إِلَٰهِ النَّاسِ ﴿۳﴾ مِن شَرِّ الْوَسْوَاسِ الْخَنَّاسِ ﴿۴﴾ الَّذِي يُوَسْوِسُ فِي صُدُورِ النَّاسِ ﴿۵﴾ مِنَ الْجِنَّةِ وَالنَّاسِ ﴿۶﴾ }
صدق الله العظيم [الناس].
ای مرد؛ پیش از این فتوا داده بودیم که گرفتار مسّ شیطان شده‌ای و به خداوند بزرگ قسم که مسّ شیطان در تو سرگردان شده واگر از وسوسه شیطان در سینه‌ات پیروی کنی؛ تو را ازعالم نور خارج و به ظلمات می‌برد و به عقب برمی‌گردی و حتماً به کسانی مانند"علم الجهاد" که وزیر شیطان رانده شده است؛ و دیگر کسانی خواهی پیوست که تصور می‌کنند مهدی هستند. کسانی که با وسوسه شیطان بناحق گمان می‌کنند هر یک از آنها مهدی منتظرند در حالی که نه علمی دارند و نه هدایتی دراختیارشان است و نه کتاب روشنگری و این چیزی بیش از وسوسه شیطان نیست. برادر "المصری" من تو را در راه خداوند نصیحت می‌کنم و چیزی را از جانب پروردگار می‌دانم که تو نمی‌دانی؛ هرکس که بدون علم و دانش ادعای مهدویت نماید؛ بی شک و تردید مسّ شیطان در او سرگردان شده و او را آشفته کرده است. از مدتها پيش در هر دوره و نسلی عده‌ای ادعای مهدویت می‌کنند و این حکمت خبیثانه شیطان است که در هر نسلی عده‌ای را وسوسه می‌کند که خود را مهدی منتظر بدانند و این اتفاق در تمام نسل‌های مسلمانان رخ می‌دهد تا اگر مهدی منتظر حق پروردگار آمد؛ مردم بگویند او نیز مانند دیگر مدعیان مهدویت است که هراز چندگاهی از این سو وآن سو سر بلند کرده و برای ما ادعای مهدویت می‌کنند. لذا مهدی منتظر حق که مردم را با علم و دلایل روشن به بازگشت به کتاب خداوند و سنت حق رسولش فرا می‌خواند را نمی‌پذیرند و تصور می‌کنند او نیز مانند دیگر مدعیان مهدویت است و از مهدی منتظر حق پروردگارشان روبرمی‌گردانند و درپی آن گرفتار عذاب بسیار شدید خداوند می‌گردند وإنا لله وإنا إليه راجعون. نقشه شیاطین مؤثر افتاده و توانسته‌اند با استفاده ازاین حکمت خبیثانه مردم را از پیروی از انبیاء خداوند دور کنند .چون در گذشته دور و در دوران انبیاء الهی؛عده زیادی بدون اینکه علم و برهانی داشته باشند دچار وسوسه شده وادعای نبوت می‌کردند و به سرعت برای مردم اطرافش روشن می‌شد که او بیمار است و مسّ شیطان در او سرگردان شده و او را آشفته ساخته است و متوجه جنون او میذشدند. لذا وقتی از جانب خداوند نبیّ حقی برانگیخته می‌شد که علم و برهان روشنگر داشت؛ اولین قضاوت مردم درباره او این بود که مجنون است و می‌گفتند:
{ إِنْ نَقُولُ إِلَّا اعْتَرَاكَ بَعْضُ آلِهَتِنَا بِسُوءٍ } صدق الله العظيم [هود:۵۴]
یعنی با مسّ به او صدمه زده‌اند چون ازخدایانشان بد می‌گوید. می‌گویند او مجنون ا
ست چون آنها افراد زيادي را دیده‌اند که به ناحق ادعای نبوت می‌کنند و بعد برای مردم روشن می‌شود بیمارند. اما شیاطین میذدانند که خداوند به نبی خود یاری رسانده معجزه به او عطا می‌کند تا برای مردم روشن شود؛ این فرد به حق رسول پروردگار عالمیان است. پس شیاطین سحر تخیل را اختراع کردند. سحر آنها حقیقی نیست و در عالم واقعیات رخ نمی‌دهد؛ بلکه در چشم مردم چنین بنظر می‌آید و هدفشان از اینکار استفاده از سحر در برابر معجزه است ولذا زمانی که خداوند برای یاری رساندن به رسولانش معجزه انجام می‌دهد تا نشانه اثبات صدق گفتار آنان در عالم واقعیات باشد؛ مردم معجزات را سحر خواهند دانست. لعنت خداوند برشیاطین جن و انس باد لعنتی سخت؛ اما کسانی که دچار مسّ شده‌اند را لعنت نمی‌کنیم چون بیمارند. اما شیاطین جن و انس را در هر زمان و مکانی که باشند لعنت می‌کنیم؛ کسانی که از هر وسيله‌ای برای دور کردن مردم از حق استفاده می‌کنند و هر کس که از حق پیروی نماید در هر زمان و مکانی که باشد مورد تنفر و کینه آنهاست. چشم امید به خداوند داریم تا به حق نعیم رضوان نفسش-که آنها از آن اکراه دارند- ظاهر و باطن آنها را مانند شجره خبیثه ‌از روی زمين بركند و همان سخن نوح علیه الصلاة و السلام را بر زبان می‌آوریم که:
{ إِنَّكَ إِنْ تَذَرْهُمْ يُضِلُّوا عِبَادَكَ وَلا يَلِدُوا إِلَّا فَاجِرًا كَفَّارًا }
صدق الله العظيم [نوح:۲۷].
"المصری المبایع" به خداوند بزرگ قسم؛ من بر سر منصب مهدی منتظر که تو به ناحق به آن طمع داری؛ با تو رقابتی ندارم. اما این وظیفه حق؛ اجبار از جانب خداوند است و بعد از آنکه پروردگارم به حق مرا انتخاب کرد ؛ اختیاری برای من نمی‌ماند ؛ چون این امر مسئولیت بسیار مشکلی بوده و کار آسانی نیست. خداوند از مهدی منتظر تنها درمورد یک ملت ازملت‌های عالم سؤال نخواهد کرد؛ بلکه او در برابر خداوند مسئول تمام عالم خواهد بود؛ لذا طمعی برای رسیدن به این مسئولیت عظیم نداشته باشید؛ اگر تنها درمورد خود و همسران و فرزندانتان مورد محاسبه قرار بگیرید راحت‌تراست یا اینکه برای تمام عالم مورد حسابرسی قرار گیرید؟ آیا تصور می‌کنید دربرابر خداوند مسئولیت داشتن؛ امری ساده و آسان است. به خداوند بزرگ سوگند اگر مجبور نبودم از خدا می خواستم مرا عفو کرده و کس دیگری را برگزیند و روح مرا نزد خود ببرد. علت اینکه مجبورم این انتخاب خداوند را بپذیرم نیز برای آن است که بتوانم نعیم اعظم خداوند در دنیا و آخرت را محقق سازم تا خداوند درنفس خود از بندگانش راضی شده و همگی مردم را مشمول رحمت خود نماید. آری قسم به پروردگارم که چنین است و خداوند شاهد و وکیل این سخن است.اما من می‌خواهم رضوان درنفس پروردگارم تحقق یابد و چگونه ممکن است خداوند راضي باشد تا اینکه همه چیز مشمول رحمت او گردد، چگونه ممکن است تا زمانی که مردم همگی پیرو حق نازل شده از پروردگارشان نشده و خداوند را به یکتایی و بدون شرک عبادت کنند؛ بتوانند مشمول رحمت وی گردند؟ برای همین است که خداوند برای تحقق هدفی که مهدی منتظر در پی آن است یعنی تحقق نعیم رضوان در نفس خداوند رحمان، او را به سوی شما می‌فرستد؛ اما اکثر شما خود را به جهالت می‌زنید. جناب "المصری المبایع" به خداوند بزرگ قسم که اگر توبه نکنی؛ در دام "علم الجهاد" وزیر شیطان مسیح کذاب می‌افتی و او تو را از راه راست-صراط مستقیم- منحرف ساخته و از نور به تاریکی می‌کشاند. به خداوند قسم از وقتي كه (صاحب المهدي ) از دعوت روبرگرداند؛ چشم‌هایش از خشوع خداوند تر نمی‌شود و خداوند قلب او را قسی و سینه‌اش را تنگ ساخته است گویا که به آسمان رفته باشد( تنگی نفس در ارتفاع زیاد) مگراينكه انابه و توبه کند و به سوی حق بازگردد تا خداوند او را تطهیر نماید که خداوند رحیم و غفور است. تو در وضعیت بسیار خطرناکی قرار گرفته‌ای. به تو نصیحت می‌کنم که به نزد یکی از مشایخی که مردم را با قرآن معالجه می‌کنند-فقط با قرآن- بروی تا برایت قرآن بخواند و خواهی دید که مسّ شیطان رجیم زبانت را به سخن در می‌آورد و می‌خواهد تو را از نور به سوی ظلمات کشانده و به سوی "علم الشیطان رجیم"( نام فردی است در پایگاه‌های اینترنتی) سوق دهد که مدعیان مهدویت-که مسّ شیطان در آنها سرگردان است- برپا کرده‌اند و "علم الجهاد" آن را به عنوان مسجد ضرار و پایگاهی قرار داده است که تمام کسانی که درصدد محاربه با مهدی منتظر حق (امام ناصر محمد یمانی)هستند در آن گرد می‌آیند. اين پايگاه را کسی که پیش از این دوست مهدی بود (صاحب المهدي ) و اکنون همراه و دوست شیطان شده است براي او مهيا كرده و ما از خداوند استعانت می جوییم و از بازگشت او به سوی حق مأیوس نشده‌ایم.اگر بازگردد خواهد دید که سینه امام مهدی فراخ است و با دل و جان به او خوشامد می‌گوید و خداوند را از خلیفه و تمامی مردم؛ مهربان‌تر خواهد یافت و خداوند تمام گناهان او را می‌بخشد که او غفور و رحیم است.
جناب "المبایع المصری" می‌بینم که به زودی از نور به ظلمات رفته و به اصحاب مسجد ضرار ملح
ق شده و از عذاب شوندگان خواهی شد؛ من ناصح امین توام. ای مرد آیا تو توان این را داری که در تمام مواردی که مسلمانان درآنها درگیر اختلافند؛ درمیانشان حکمیت نمایی؟ که اگر چنین کنی تو مهدی منتظری و اگر برایم مشخص شود که عالم‌تر از منی؛ ناصر محمد یمانی اولین کسی خواهد بود که پیرو تو می‌شود. اما به خداوند قسم که من به ناحق به خداوند دروغ نمی‌بندم و برای هر ادعایی دلیلی هست. اگر تمام علمای امت اسلام حکمیت بر اساس آیات محکم قرآن را قبول کنند؛ خواهید دید که درتمام موارد اختلاف میانشان حکم خواهم کرد و صفوفشان را متحد ساخته و پراکندگی و تفرقه‌شان را به شوکت و یکپارچگی تبدیل می‌نمایم؛ درحالی که در حال حاضر مسلمانان دسته دسته شده و هیبتشان از بین رفته است. بیا برادر من؛ آیا بازهم می‌خواهی مهدی منتظر باشی که میذبایست دربرابر خداوند پاسخگوی تمام عالم باشد؛ آیا از روزی که خداوند را ملاقات خواهی کرد؛ نمی‌هراسی؟به آنچه که خداوند در این دنیا برایت مقدر نموده است؛ راضی باش و در راه تحقق رضوان پروردگارت بکوش که خیر تو در آن است و به ناحق در پی مهدی بودن مباش که گرفتار عذاب بسیار سخت و دردناک الهی خواهی شد؛ چراکه تو –با ادعای مهدویت-برای خداوند خلیفه انتخاب کرده‌ای درحالی که او علم کتاب که برهان امامت و خلافت و رهبری تو بر مردم باشد را برای یاری به تو عطا ننموده و توانایی انجام این مأموریت را به تو نداده است. اگر امام ناصر محمد یمانی نتواند به حق و با دلیل قاطع علمی که قانع کننده بوده و عقل انسان عاقل آنها را بپذیرد؛ علمای امت را خاموش سازد؛ وضعیت او نیز به همین ترتیب خواهد بود. پس از خدا بترس و از حق آمده از جانب پروردگارت پیروی نما و در آرزوی نعیم رضوان پروردگارت باش .این برایت بهتر از وسوسه شیطان در سینه‌ات است که می خواهد تو را از نور به ظلمات بکشاند. در آن صورت جز خداوند ولی و یاوری نخواهی داشت. خدایا من او را نصیحت کرده و راه حق را نشانش دادم وچیزی برگردن من نیست؛ اگر بخواهد پیرو حق گردد؛ حق را برایش روشن نما تا به علم و دلایل ناصر محمد یمانی شهادت داده و بیعت کند و اگر به دنبال باطل است؛ عاقبتی چون ابلیس خواهد داشت که حاضر نشد در برابر خلیفه خداوند آدم سرفرود آرد و طمع داشت خود خلیفه گردد و برای همین ابلیس گفت:

{ قَالَ أَرَأَيْتَكَ هَٰذَا الَّذِي كَرَّمْتَ عَلَيَّ لَئِنْ أَخَّرْتَنِ إِلَىٰ يَوْمِ الْقِيَامَةِ لَأَحْتَنِكَنَّ ذُرِّيَّتَهُ إِلَّا قَلِيلًا ‎﴿٦٢﴾‏} [الإسراء].
و خداوند او را سرسخت‌ترین دشمن خود و رسولان و مهدی منتظر که آخرین خلیفه خداوند است، قرار داد. آیا می‌خواهی به حزب شیطان بپیوندی و از حزب خداوند رحمان روگردانده و از اطاعت از خلیفه و عبد خداوند مهدی منتظر سرپیچی کنی و همانند شیطان که گفت من از او بهتر و به خلافت شایسته‌ترم عمل کنی؟ که دراین صورت خداوند قلب تو را-از حق – منصرف ساخته و بجای خداوند شیطان را به ولایت خواهی گرفت.
اللهم قد بلغت اللهم فاشهد.
وسلامُ على المُرسلين والحمدُ لله رب العالمين..
الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.