النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: راه حل برای عذاب کوبنده قارعه جنگ کرونا و جنگ تغییرات اقلیمی و آب‌وهوایی

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. راه حل برای عذاب کوبنده [قارعه] جنگ کرونا و جنگ تغییرات اقلیمی و آب‌وهوایی

  مصدر المشاركة
  امام مهدي ناصر محمد اليماني
  24 - ذو الحجة - 1442 هـ
  03 - 08 - 2021 مـ
  ۱۲ - مرداد - ۱۴۰۰ ه.ش.
  11:28 صبح
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdi-alumma.com/showthread.php?p=357163
  ____________


  راه حل برای عذاب کوبنده [قارعه] جنگ کرونا و جنگ تغییرات اقلیمی و آب‌وهوایی

  از خلیفه خدا، مهدی، به رئیس‌جمهور آمریکا «جو بایدن» و رئیس‌جمهور چین «شی جین» و تمام رؤسای جهان و تمام ملت‌هایشان. بر خودتان و ملت‌هایتان گواه باشید که ۱۶ سال است به شما ابلاغ کردم دنیای شما به پایان رسیده و آخرتتان فرا رسیده و وقت حسابتان نزدیک شده‌است اما شما غافلانه از آن روگردانید، و به شما خبر دادم خداوند مرا برگزیده‌است، خداوندی که مالک ملک است و ملک را به هرکس بخواهد می‌دهد و از هر کس که بخواهد می‌گیرد و به هر کس بخواهد عزت می‌دهد و هر کس را که بخواهد خوار می‌گرداند، این خداوند و پروردگار من و شماست. پس تنها او را بدون این که شریکی برایش قائل شوید، عبادت کرده و از من اطاعت کنید تا شما را با بصیرتی الهی که همان کتاب خداوند، قرآن عظیم، است و بر آخرین نبیّ و رسول الهی، نبیّ امیّ، نازل گردیده‌است، به راه خداوند عزیز و حمید هدایت کنیم؛ قرآن عظیمی که برای تمام مردم نازل شده تا همگی خداوند را بدون هیچ شریکی عبادت کنید، خداوندی که نه همسری دارد و نه فرزندی و هیچ همتایى براى او نیست.
  ای جماعت مسلمانان و نصاری [مسیحیان] و یهود و ای ملحدان و تمام مردم عالم! خدا را شاهد می‌گیرم که شما را از سیاره عذاب آگاه کردم، سیاره‌ای که در اعماق فضای شمالی کره زمین بوده‌است و از راه دور در حال نزدیک شدن به زمین شماست و از افق جنوبی بر زمین طلوع خواهد کرد و با وصف بسیار دقیق، در زمان طلوع، تمام افق جنوبی زمین را، از شرق تا غرب می‌پوشاند [سد می‌کند] و بر سر کسانی که در برابر خداوند عصیان کرده و دشمن رسولان الهی و خلیفه او، مهدی منتظر، هستند، گدازه‌هایی آتشین می‌فرستد. سزاوار نیست جز حق به خدا نسبتی بدهم و چه کسی ستمکارتر از آن کسی است که به خداوند نسبت دروغ دهد؟! و پناه بر خدا که از جاهلان و نادانانی باشم که ندانسته به خدا نسبت می‌دهند.
  و خداوند واحد قهار را به شهادت می‌گیرم که من، خلیفه خدا امام مهدی ناصر محمد یمانی، نسبت به نظریه گرمایش زمین به صورت مطلق، کافرم و ۱۶ سال پیش امام مهدی ناصر محمد یمانی به مردم عالم فتوا داده‌‌بود که اگر از دعوت خلیفه خدا، مهدی ناصر محمد یمانی روبگردانند، خداوند علیه آنان اعلان جنگ خواهد کرد. جنگ ناشی از تأثیرات سیاره عذاب از مکان دور [تناوش] آغاز شده و در حال حاضر بسیار نزدیکتر از شانزده سال و چند ماه قبل است و بر خورشید و ماه و زمین تأثیر می‌گذارد. شدت ضرباتِ کوبنده‌ی عذابِ الهی، جنگ اقلیمی خداوند از آسمان و دریا و خشکی، بالاتر رفته و اضافه بر آن، عذاب «بعوضه‌ای» است که هیچ چیز از آن نمی‌دانید. ای فرزندان آدم، «بعوضه خون» که شما نامش را کرونا گذاشته‌اید، کرونا نیست؛ بلکه مخلوقات زنده و بسیار باهوشی هستند که با کلمات خداوند [آفریده] و مجهز شده و آماده‌اند و بدون نیاز به چیزی و به صورت مستقل و قائم به ذات در دریا و خشکی و هوا قادر به حیات هستند.
  همانا که کرونا از عذاب‌های کوبنده [قارعة] خفیف خداوند است، باشد که مردم عالم به‌سوی خدا بازگردند و به خداوند یکتا و بی‌شریک ایمان آورده و او را بدون گرفتن شریک به یگانگی عبادت نمایند و از خداوند و خلیفه او، مهدی ناصر محمد یمانی اطاعت کنند. ولی تا این زمان، عذاب خفیف الهی تنها باعث شده نسبت به پروردگار عالمیان بیشتر ملحد شوید؛ گویی که انگار خداوندی در کار نیست، پاک و منزه است خداوند از شریکانی که برایش قائل می‌شوید، بسی برتر و والاتر! و انگار این شما هستید که بر ملکوت آسمان و زمین حاکم بوده و قادر هستید جنگ اقلیمی الهی را متوقف کنید!! سبحان الله العظیم...
  والله، والله که [حتی] قادر به غلبه بر کوچک‌ترین لشکر خداوند در کتاب، «بعوضه خون و تمام سلاله‌های آن» نیستید و بعد از این، دیگر قرنطینه‌ها نیز به کارتان نخواهد آمد. همانا که در ابتدای کار [خداوند] به حبس کردن و قطع روزیتان اکتفا نمود، آیا فکر می‌کنید اگر به قرنطینه و تعطیلی سراسری بازگردید، خداوند مانند دفعه قبل عمل کرده و از شدت آن می‌کاهد؟!
  قبلاً به شما فتوا داده بودیم که جنگ سلاله‌های [نسل‌های] «بعوضه خون» که شما به آن کرونا می‌گویید، تحت فرماندهی خداوند است و آنها فرامین خود را به صورت مستقیم از خداوند دریافت کرده و هر فرمانی را که به آنان داده می‌‌شود، اجرا می‌کنند. و به شما بشارت می‌دهم که واکسن‌هایتان بیهوده بوده و به شکست کامل می‌انجامد و همه آنها را به زباله‌دان می‌اندازید؛ چرا که شما را از عذاب خدا در امان نگه نداشته و در برابر خدا هیچ یاور و محافظى ندارید.
  اگر به دنبال راهی برای در امان ماندن از قارعه جنگ اقلیمی خداوند و قارعه جنگ لشکر الهی «بعوضه خون»، کرونا، هستید:
  از خدا و خلیفه او، مهدی ناصر محمد یمانی اطاعت کرده و به دعوت الهی برای عبادت عاری از شرک خداوند و بر اساس بصیرتی که خداوند به‌سوی شما فرستاده‌است، یعنی «قرآن عظیم» پاسخ داده و هیچ چیزی را همراه خدا نخوانید.
  اگر جز خداوند، خدایی دارید، پس به درگاه او دعا کنید تا کرونا را از سر شما بردارد؛ اگر راست می‌گویید. نه انبیای الهی و نه ائمه کتاب و نه خلیفه خدا، مهدی، به هیچ کار شما نمی‌آیند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {قُلِ ادْعُوا الَّذِينَ زَعَمْتُم مِّن دُونِهِ فَلَا يَمْلِكُونَ كَشْفَ الضُّرِّ عَنكُمْ وَلَا تَحْوِيلًا ‎﴿٥٦﴾‏ أُولَٰئِكَ الَّذِينَ يَدْعُونَ يَبْتَغُونَ إِلَىٰ رَبِّهِمُ الْوَسِيلَةَ أَيُّهُمْ أَقْرَبُ وَيَرْجُونَ رَحْمَتَهُ وَيَخَافُونَ عَذَابَهُ ۚ إِنَّ عَذَابَ رَبِّكَ كَانَ مَحْذُورًا ‎﴿٥٧﴾‏ وَإِن مِّن قَرْيَةٍ إِلَّا نَحْنُ مُهْلِكُوهَا قَبْلَ يَوْمِ الْقِيَامَةِ أَوْ مُعَذِّبُوهَا عَذَابًا شَدِيدًا ۚ كَانَ ذَٰلِكَ فِي الْكِتَابِ مَسْطُورًا ‎﴿٥٨﴾‏} صدق الله العظيم [الإسراء].
  بگو: «کسانی را که غیر از خدا [معبود خود] می‌پندارید، بخوانید! آنها نه می‌توانند مشکلی را از شما برطرف سازند، و نه تغییری در آن ایجاد کنند.» (۵۶) کسانى را که آنان مى‏‌خوانند، خودشان براى وسيله [نزدیک‌‌ترين مرتبه به پروردگار] رقابت می‌جويند كه كدامشان به خداوند نزديک‌‌تر است و آنان به رحمت او اميدوارند و از عذاب او مى‏‌ترسند؛ چرا که عذاب پروردگارت، همواره در خور پرهيز و وحشت است. (۵۷) هیچ شهر و آبادی نیست مگر اینکه آن را پیش از روز قیامت هلاک می‌کنیم؛ یا به عذاب شدیدی گرفتارشان خواهیم ساخت؛ این حکم در کتاب مسطور است. (۵۸)}
  ای مردم! قبل از آنکه به دلیل عبور سیاره عذاب، شب از روز پیشی گیرد، از خدا تقوا کرده و رسیدن خورشید به ماه [ادراک] را تصدیق کنید، همان‌طور که این امر در ماه ذی الحجه امسال [۱۴۴۲ ه.ق. منطبق با ۱۴۰۰ ه.ش.] رخ داد. نشانه و آیت رسیدن خورشید به ماه، تنها انذاری به مردم و بشریت است تا بدانند سیاره سقر در حال نزدیک شدن است و این به مثابه هشداری است تا هر کس که بخواهد، ایمان بیاورد یا آن را به تأخیر بیندازد.
  ای دانشمندان نجوم! ای کسانی که مردم را از نشانه کیهانی ادراک [رسیدن خورشید به ماه] که انذاری برای بشریت است به شدت دور می‌کنید! لعنت خدا بر شما باد و اگر ناصر محمد یمانی دروغ بگوید، لعنت خدا بر او باد.
  دکتر «جاد القاضی» رئیس مرکز پژوهشی نجومی و ژئوفیزیک مصر که جرأت کرده و نشانه بدر امام مهدی در ماه ذی الحجه امسال [۱۴۴۲ ه.ق. منطبق با ۱۴۰۰ ه.ش.] را انکار نمودی! ای تمام دانشمندان نجوم بشریت و علمای دین و منکرانی که همانند او هستید و با وجود آن که می‌دانید این نشانه حقی از نزد پروردگارتان است، منکر آن هستید، لعنت خداوند و تمام ملائکه و تمام مردم بر شما روا خواهد شد؛ چرا که مسلمانان را از تصدیق نشانه کیهانی ادراک [رسیدن خورشید به ماه] بازمی‌دارید.
  والله، والله، شما می‌دانید ماه ذی‌الحجه نمی‌توانست در غروب روز جمعه امسال [۱۴۴۲ ه.ق. منطبق با ۱۴۰۰ ه.ش.] در شب شنبه، بدر کامل باشد؛ کما اینکه رؤیت هلال ذی‌الحجه در غروب جمعه/ شب شنبه، از نظر ستاد استهلال ماه ذی‌الحجه در کشور عربستان سعودی غیر ممکن بود.
  و دلیل آن به سادگی این است که تمام دانشمندان نجوم عالم بشریت به یقین می‌دانند که ماه در روز جمعه/ شب شنبه قبل از خورشید و قبل از وقوع مقارنه‌ی مرکزی، غروب می‌کند و این، در نقطه محاق نهایی و با تاریک شدن و از بین رفتن باقیمانده نور سطح ماه ذی‌القعده رخ می‌دهد و تمام دانشمندان نجوم بشر می‌دانند این امر در ساعت چهار و هفده دقیقه صبح شنبه، سی‌ام ذی‌القعده به وقت مکه مکرمه رخ می‌دهد و بعد از اینکه ماه از سمت شرق، شروع به دور شدن از خورشید کرد، نوار باریک نوری در سطح ماه ظاهر می‌شود تا هلال اول ماه از نظر نجومی در غروب شنبه/ شب یکشنبه شکل گیرد و این آغاز ذی‌الحجه از نظر نجوم فیزیکی در غروب شنبه/ شب یکشنبه است.
  این امر، از نقطه نظر نجوم فیزیکی است و هیچ یک از دانشمندان نجوم جهان در این مورد که آغاز ذی‌الحجه از نظر نجومی، غروب روز شنبه/ شب یکشنبه و بعد از غروب آفتاب روز شنبه/ در شب یکشنبه است [البته بر اساس دانش شما]، با هم اختلاف نظر ندارند.
  در هر حال، همه‌ی حق جویان می‌توانند خودشان در مورد این اطلاعات نجومی اطمینان حاصل کنند که آیا شروط آغاز نجومی اول ذی‌الحجه در غروب جمعه/ شب شنبه کامل شده‌است یا غروب شنبه/ شب یکشنبه؟ و خواهید دید که از نظر محاسبات نجومی فیزیکی، به شدت غیر ممکن است که غروب جمعه ۲۹ ذی‌القعده یعنی شب شنبه این امر رخ دهد. یعنی از همه نظر، این امر غیر ممکن است، چون بر اساس علم دقیق فیزیک نجومی، شب شنبه هنوز جزء ماه ذی‌القعده است.
  لذا ای مردم جهان، به خداوند واحد قهار قسم، بدر ذی‌الحجه امسال شما [۱۴۴۲ ه.ق. منطبق با ۱ ۱۴۰۰ ه.ش.] نمی‌تواند غروب روز جمعه/ شب شنبه رخ دهد، مگر با وقوع یک معجزه و نشانه کیهانی که به فرمان خداوند و پروردگار عالمیان رخ دهد.
  من به فرمان خداوند با اولین بیانی که در ماه ذی‌القعده امسال صادر شد، به شما در مورد نشانه بدر امام مهدی ناصر محمد یمانی خبر دادم و شما را از نشانه بدر امام مهدی ناصر محمد یمانی آگاه کرده و گفتم بر اساس آنچه که پروردگارم به من آموخته و با محاسبات مربوط به آیت کیهانی ادراک، نشانه بدر ماه، در غروب روز جمعه/ شب شنبه، شب نیمه ماه ذی‌الحجه رخ خواهد داد. تا اینکه زمان آن فرا رسید و بر خلاف خواست تمام مردم جهان و به خصوص دانشمندان نجوم، این پدیده رخ داد و آنان قادر نبودند بدر کامل ماه را در غروب جمعه/ شب شنبه انکار کنند، با اینکه در مثل همین شب [شب شنبه]، موعد محاق و اقتران مرکزی بود. پس طفره رفته و عقل مردم را به بازی گرفته و باعث شدند مردم گمان کنند این امری طبیعی است و از قبل از آن خبر داشتند و هیچ خلل فلکی رخ نداده و حزن و مشکلی نیست؛ درحالی‌که بدی و حزن در انتظارشان است و خداوند به دلیل کفرشان آنها را لعنت نموده و نسبت به آنان خشمگین است و وعده عذاب بسیار بدی به آنان داده شده‌‌است.
  به خداوند قسم، آنان می‌دانند دروغ می‌گویند و خواهند دید خدا با آنان چه خواهد کرد و به شدت مورد لعنت خدا قرار خواهند گرفت؛ مگر کسانی که توبه کرده و حق آمده از نزد پروردگارشان را بیان نمایند و نشانه کیهانی تصدیق خلیفه خدا، مهدی ناصر محمد یمانی را مخفی نکنند که خداوند تواب و رحیم است.
  و اما آن گروه از دانشمندان مستکبر نجوم و کسانی که حق [یعنی رؤیت هلال ماه در حالت ادراک] را مخفی می‌کنند، ناامید و زیانکار خواهند شد؛ هر کس که آن را با نیرنگ از دید مردم عالم پنهان کند تا مردم جهان تصدیق نکرده و در نتیجه خدا مردم جهان را از عذاب شدید نجات ندهد، گرفتار لعنت خدا و لعنت‌کنندگان خواهد شد، چون با وجود آگاهی از حق، آن را انکار و رد می‌کند.
  در هر حال، ای مردم جهان! بیایید تا شما را به‌ سوی آیت و نشانه دیگری که به اذن الهی در آخر ماه ذی‌الحجه رخ خواهد داد، راهنمایی کنم. از آنجا که در آغاز ماه ذی‌الحجه، ادراک بزرگی رخ داد و هلال ذی‌الحجه امسال [۱۴۴۲ ه.ق. منطبق با ۱۴۰۰ ه.ش.] شب جمعه متولد شد و خورشید شب شنبه با هلال ماه اقتران کرد، حتماً به اذن خداوند، نور ماه در شنبه در منزلگاه ۲۸‌ام ذی‌الحجه به محاق و تاریکی کامل خواهد رفت و چهره ماه مانند صورت منکران، سیاه خواهد بود و سطح ماه به عنوان نشانه‌ای کیهانی، با تاریکی مطلق طلوع خواهد کرد.
  با اینکه تمام دانشمندان نجوم بشریت، بر اساس علم نجوم خود [قبل از وقوع پدیده ادراک و رسیدن خورشید به ماه] می‌دانند شنبه منزلگاه ۲۸ ذی‌الحجه است و در این تاریخ، یعنی شنبه ۲۸ ذی‌الحجه ۱۴۴۲، ماه در اواخر شب، نزدیک فجر شنبه، به صورت هلال [شب آخر] طلوع می‌کند و تمام ناظران [قاعدتاً] با چشم غیر مسلح قادر به دیدن طلوع هلال [آخر] ماه باشند، و این چیزی است که در تمام تقویم‌های دانشمندان نجوم و در رأس آنها مرکز بین‌المللی نجوم به ریاست مهندس «محمد شوکت عوده» پیدا خواهید کرد و آنان بر اساس محاسبات نجومی دقیق می‌دانند شنبه ۲۸ ذی‌الحجه، هلال آخرین شب، همچنان ظاهر شده و با چشم غیر مسلح در تمام مشارق زمین قابل دیدن است.
  اما از تمام مردم و حق‌جویان می‌خواهم تا به من اجازه دهید به اذن خداوند عزیز و حکیم همگان را به چالش بکشم، سطح ماه قبل از موعد [مقارنه] تیره و در محاق خواهد بود و ماه، قبل از وقوع اقتران مرکزی، به صورت کاملاً سیاه و تاریک طلوع خواهد کرد و به اذن الهی، در فجر شنبه با وجود طلوع ماه، آن را مشاهده نخواهید کرد.
  اما چطور می‌توانید هلال ماهی را مشاهده کنید که در محاق زود هنگام است، حتی اگر قبل از خورشید و در تاریکی طلوع می‌کند!
  چطور می‌توانید ماهی را ببینید که نور اهله در آن به تیرگی گراییده است؟! آیا این امر را پدیده‌ای طبیعی می‌انگارید؟!
  هیهات هیهات، این نشانه ادراک، آیه‌ای مختص به امام مهدی ناصر محمد یمانی است و هلال آخر ماه قبل از موعد به محاق رفته و قبل از موعد متولد می‌شود و خورشید با هلال ماه اقتران می‌کند.
  و حکم با خداوند خیر الفاصلین است و اگر امام مهدی ناصر محمد یمانی به خداوند نسبت دروغ نداده ‌باشد که خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه مقارنه می‌کند، خداوند به وعده خود به بنده‌اش عمل کرده و خلف وعده نخواهد کرد [و این امر رخ خواهد داد] و او غفور و رحیم است.
  وسلامٌ على المُرسَلين، والحمد لله ربّ العالمين ..
  خليفة الله على العالمين الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ.
  ======== اقتباس =========ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •