النتائج 1 إلى 2 من 2

الموضوع: تشدید قارعه ضربات سخت و کوبنده‌ی جنگ کرونا و جنگ اقلیمی و آب‌وهوایی

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. تشدید قارعه [ضربات سخت و کوبنده‌ی] جنگ کرونا و جنگ اقلیمی و آب‌وهوایی

  مصدر المشاركة
  -1-
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  21 - رمضان - 1442 هـ
  03 - 05 - 2021 مـ
  ۱۳ - اردیبهشت - ۱۴۰۰ه.ش.
  12:35 عصر
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdi-alumma.com/showthread.php?p=348011
  ______________

  تشدید قارعه [ضربات سخت و کوبنده‌ی] جنگ کرونا و جنگ اقلیمی و آب‌وهوایی

  بسم الله لا قوة إلا بالله العليّ العظيم، إنّا لله وإنّا إليه راجعون.
  ای جماعت مسلمانان! چقدر در طول این شانزده سال، شما را نصیحت کرده و شما و تمام مردم عالم را به عبادت خداوند یکتایی دعوت کردم که شریکی ندارد و به حق برایتان فتوا دادم که تصدیق کنید: هیچ خدایی جز خداوند یکتا و بی‌شریک وجود ندارد و محمد، نبیّ امیِّ خداوند و رحمت او برعالمیان است که با قرآن کریم آمده‌است. پس چرا هدایت و رحمت الهی را نمی‌پذیرید و رد می‌کنید؟! به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم، راه حلی برای وضعیتی که در آن گرفتار شده‌اید برایتان نمی‌یابم، از جنگ تغییرات اقلیمی و آب‌وهوایی خداوند و جنگ جهانی خدا به وسیله‌ی کوچکترین سربازش در کتاب، سلسله «بعوضة ما» که چیزی درباره آن نمی‌دانید، همان که سلسله کرونا می‌نامید درحالی‌که کرونا نیست. قادر به عقب‌‌راندن و شکست دادن آنچه که کرونا می‌نامید نیستید، مگر جنگ اقلیمی خداوند را که از آسمان و زمین و دریا بر شما وارد شده، متوقف کنید.
  شاید تمام رؤسای جمهور کشورهای جهان بخواهند بگویند: «ما می‌توانیم از شدت و حدَّت آنچه که تو از آن به عنوان جنگ اقلیمی خداوند یاد می‌کنی، بکاهیم. ما با کاهش گازهای کربنی صنایع، قادر به این کار هستیم؛ چون این گازها باعث تغییرات آب‌وهوایی و اقلیمی در کره زمین و بروز گرمایش زمین شده‌اند. تجمع این گازها در غلاف بالای جوّ، باعث گرمایش کره زمین شده و کره زمین گرفتار تبِ حرارتی گردیده‌است و ما می‌خواهیم کره زمین را از پدیده‌ی گرمایش جهانی نجات دهیم.»
  مهدی منتظر که برگزیده‌ی خدا برای خلافت بر عالمیان است در پاسخ شما می‌گوید: ای رهبران بشریت! ای مردم جهان! به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم، اگر دودکش تمام کارخانه‌ها و صنایع و اگزوز تمام خودروها و کشتی‌ها و قطارهایتان و تمام شومینه‌هایتان را هم خاموش کنید، حتی اگر آن قدر عمر کنید که بتوانید چرخه‌ی حیات و زندگیتان را برای هزار سال هم متوقف کنید، خداوند جنگ اقلیمی خود را از شما بازنمی‌دارد؛ چرا که نظریه «گرمایش زمین»، دروغی بیش نیست و دلیل درست و حق این تغییرات، نزدیک شدن سیاره عذاب و اثر نیروی جاذبه آن بر روی خورشید است که باعث فوران تنور خورشید شده‌است. همچنین روی کُره ماه و زمین تأثیر گذاشته و باعث تغییراتی در وضعیت اقلیمی و آب‌وهوایی زمین گردیده‌است. به همین ترتیب، شما هرگز قادر به سیطره یافتن و کنترل جنگ جهانی «بعوضة» نبوده و نخواهید بود.
  موضوع را برایتان باز‌تر می‌کنیم: اگر توانستید از عهده جنگی که کوچکترین سرباز خداوند در کتاب علیه شما راه انداخته، بر بیایید، قادر خواهید بود جنگ آسمان‌ها و زمین را متوقف کنید.
  و از آنجا که من امام مهدی ناصر محمد، انسانی هستم که خداوند بیان حق قرآن عظیم را به او آموخته است، لذا می‌گویم: ای جماعت رهبران تصمیم‌گیرنده جهان! یا ناصر محمد یمانی در مورد اینکه خداوند او را به عنوان خلیفه خود بر جهانیان برگزیده، گستاخانه دروغ می‌گوید، که در این صورت گناه دروغ او بر گردن خود اوست و هیچ یک از وعده‌هایی که داده عملی نشده و عذابی بر سرتان نازل نخواهد شد. اما اگر ناصر محمد یمانی واقعاً خلیفه خدا بر مردم عالم باشد، پس تمام شما رهبران تصمیم‌گیرنده جهان بدانید حقِّ وتو کردن تصمیم و فرمان خداوند واحد قهار را ندارید، پاک و منزه است او، این برتری جویی بزرگی است، هیچ‌کس در حکم خداوند شریک نیست و پناهگاهی جز او برایتان نیست تا در آن پناه گیرید و احدی نمی‌تواند از عذاب الهی امانتان دهد.
  و اینک، من، امام مهدی ناصر محمد به فرمان خدا، به شما اعلان می‌کنم، علاوه بر تشدید جنگ اقلیمی و آب‌وهوایی، خداوند دری از عذاب بسیار شدید را بر روی شما باز خواهد کرد و آن روز، دور نیست و هر کافر ستمگری ناامید و نابود خواهد شد.
  شاید تمام رهبرانِ بزرگ ِتصمیم‌گیرنده‌ی جهان بخواهند بگویند: «چه اتفاقی در پیش است؟ به ما بگو تا برای پیشگیری از آن آماده شویم؟» امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسختان می‌گوید: شما قادر به متوقف کردن لشکریانی که قدرت کمتری داشتند، نبودید؛ چگونه قادر خواهید بود در برابر نوعی از کرونا که شیر سربازان الهی است، ایستادگی کرده و آن را از خود دور کنید؟ و این کرونا نیست، بلکه کید متین الهی است، چگونه می‌توانید با کید متین پروردگارعالمیان رویارو شده و آن را از خود دور کنید؟ این هدیه‌ای از جانب خداوند واحد قهار است و به صورت خاص، تصمیم‌گیرندگان و به صورت عام، مجرمان را هدف می‌گیرد؛ کسانی که در کشورها طغیان کردند و فساد فراوان در آن به‌ بار آوردند تا جایی که زمین را ظلم و ستم فرا گرفته‌است...
  و متأسفانه نوبت قارعه‌ی مرگ ناگهانی و غیرمنتظره فرا رسیده‌است و شما را در حالت ایستاده و نشسته و درحالی‌که به پهلو خوابیده‌اید، خواهد کشت؛ و همین‌طور در مقابل چشم دوربین‌ها به صورت زنده. ای پزشکان! نگویید سکته مغزی، بلکه او و امثال او را شیر ویروس به قتل می‌رساند؛ این کید متین الهی است که خداوند در آیات محکم کتابش، قرآن عظیم، وعده ‌آن را به شما داده‌است، آیاتی که خداوند در آن خلیفه خود، مهدی ناصر محمد یمانی را مورد خطاب قرار می‌دهد؛ بعد از گذشت پانزده سال از دعوت هدایتگر جهانی برای حکمیت بر اساس کتاب خداوند قرآن عظیم و پیروی از آن و روگرداندن تصمیم‌گیرندگان مستکبر کافر و مسلمان از این دعوت، خداوند با علم خود به خلیفه خود فرمان می‌دهد:
  {فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾ } صدق الله العظيم [القلم].
  {اکنون مرا با آنها که این سخن را تکذیب می‌کنند واگذار! ما آنان را از آنجا که نمی‌دانند به تدریج به سوی عذاب پیش می‌بریم. (۴۴) و به آنان مهلت مى‌دهیم [تا بيشتر طغيان كنند]؛ چرا که نقشه‌های من محکم و دقیق است! (۴۵)}
  ای جماعت تصمیم‌گیرندگان! مهدی منتظر ناصر محمد یمانی، شما و سازمان جهانی بهداشت و تمام اساتید ویروس‌شناسی، از میان ارتش سفیدپوش پزشکان را به چالش کشید تا اگر می‌توانید منشا کرونا را که خداوند با آن از جایی که نمی‌دانید به جنگ شما آمده‌است، پیدا کنید. من تنها از روی ظن و گمان و سرخود، این چالش را مطرح نکردم، بلکه این خطاب خداوند به خلیفه خود در آیات محکم قرآن عظیم است که می‌فرماید شما را به او واگذار نمایم تا به حول و قوه‌ی الهی با کوچکترین مخلوق کتابش، علیه شما جنگی جهانی اعلان کرده و با کوچکترین سربازانش با شما مبارزه کند، درحالی‌که هیچ‌یک از اساتید ویروس‌شناسی نمی‌دانند از کجا آمده و منشا و منبع آن چیست. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾ } صدق الله العظيم [القلم].
  {اکنون مرا با آنها که این سخن را تکذیب می‌کنند واگذار! ما آنان را از آنجا که نمی‌دانند به تدریج به سوی عذاب پیش می‌بریم. (۴۴) و به آنان مهلت مى‌دهیم [تا بيشتر طغيان كنند]؛ چرا که نقشه‌های من محکم و دقیق است! (۴۵)}

  آیا منشأ آنچه که ویروس کرونا می‌نامید را پیدا کرده‌اید؟ اگر راست می‌گویید، برهانتان را بیاورید.
  آیا می‌خواهید برای بازداشتن مردم از تصدیق نشانه‌های عذاب الهی، دوباره متحد شوید؟
  هیهات، هیهات، وقتِ کیدِ شدید خداوند عزیز و حمید فرا رسیده‌است که متأسفانه تنها یک گزینه‌ دارد: هرکس مبتلا شود، می‌میرد.

  ای کسانی که در برابر خدا و خلیفه او، مهدی ناصر محمد یمانی، استکبار می‌ورزید! قبرهایتان را بکنید و تابوت‌هایتان را آماده نمایید و با خانواده و خویشاوندان وداع کنید. خدا به شما ظلم نکرده‌‌است، خودتان در حق خودتان ظلم کردید و همچنین عده زیادی از ملحدان به پروردگار عالمیان از میان لشکر سفیدپوش پزشکان؛ کسانی که خداوند برایشان موضوعیتی ندارد. شما باعث شده‌اید تضرع بشریت به درگاه خداوند واحد قهار برای مرتفع کردن عذاب و پیروی از دعوتگر الهی و کتاب خداوند قرآن عظیم، به تأخیر بیافتد.
  به دانشمندان مجرمِ نجوم در عالم هم می‌گوییم: تابوت‌های خود را آماده کرده و قبرهایتان را بکنید، شما وارد دایره سوء عذاب الهی شدید، به‌خصوص کسانی که به یقین دریافته‌اند در اول ماه رمضان، خورشید به ماه رسیده‌است. آنها در ویدیوهای دوربین‌های دید در روز مشاهده کردند هلال ماه واقعاً قبل از خورشید غروب کرد و در مسیر حرکت، به دنبال خورشید در جریان بود و خورشید در اول ماه، با هلال ماه اجتماع کرد و این هلال اول ماه بود نه هلال آخر ماه. آنها می‌دانند این، هلال اول ماه در حالت ادراک است و خورشید با هلال ماه اجتماع کرده‌است، کما اینکه چنین امری، بعد از غروب آفتاب روز سه‌شنبه/شب چهارشنبه اول شوال، در مورد هلال اول شوال نیز رخ خواهد داد و اگر خدا بخواهد، عمرتان را فزونی دهد تا بدر بزرگ ماه شوال را بعد از غروب آفتاب روز سه‌شنبه/شب چهارشنبه به وقت مکه مکرمه ببینید که از همان ابتدا به صورت بدر کامل در تمام کشورها، طلوع خواهد کرد. درباره ادراک بزرگ در آخر ماه «شب قدر» به حساب شب در ماه، می‌دانم و حواسم هست چه می‌گویم. مگر شب و روز ماه در مقابل چشمتان نمی‌چرخد و به هنگام ظهر [براساس محاسبات روز در ماه]، ماه را به صورت بدر کامل نمی‌بینید؟
  این زمان، نیمه روز در ماه است که بر اساس ایام شما، معادل شب پانزدهم است و از آنجایی که خورشید به ماه رسیده، پس محاق باقیمانده نور در سطح ماه، حتما قبل از موعد فرا می‌رسد و لذا هلال ماه هم، قبل از موعد متولد شده و خورشید با هلال ماه اجتماع می‌کند.
  فرمان مباهله عمومی صادر شده است تا میان من و شما حکم شود و به من فرمان داده شد که بعد از بدر اولین ماه حرام در کتاب یعنی ماه شوال آینده، دیگر درمورد ادراک با شما مجادله نکنم. متاسفانه این بار فرمان مباهله عمومی با تمام بشریت آمده است، برای تمام مردان و زنانی که به بلوغ عقلی رسیده‌اند. برای تمام کسانی که خداوند بیناییشان را از آنها نگرفته‌است، ولو اگر کسی، خداوند یکی از چشمهایش را نابینا کرده و چشم دیگر برایش مانده‌باشد، او هم می‌تواند بدر زود هنگام ماه را ببیند. ولی کسانی که دیدشان سه از شش باشد، به فرمان خدا ماه، نزدیک تر خواهد شد [اشاره به پدیده ابر ماه که به علت نزدیکی مدار ماه حجم نور ماه در بعضی اوقات بیشتر از ماههای دیگر سال است]:
  {أَفَسِحْرٌ هَٰذَا أَمْ أَنتُمْ لَا تُبْصِرُونَ ‎﴿١٥﴾} صدق الله العظيم [الطور].
  {آیا این سِحر است یا شما نمی‌بینید؟! (۱۵)}
  همان‌طور که سیاه عذاب را خواهید دید، سیاره‌ای که جنگ آن از راه دور و تأثیرات آن بر زمین آغاز شده‌است ولی در موعدی که برای رسیدن و عبور آن از کنار زمین مشخص شده، به صورت کاملا ناگهانی به سراغتان خواهد آمد. به سبب نزدیک شدن آن به خورشید، خشم و خروشی [فعل و انفعالاتی]
  هولناک، میان آنها رخ می‌دهد که بزرگتر و بزرگتر می‌شود.
  تنور خورشید فوران کرده‌است، پس منتظر توفان‌های شدید و پیاپی باشید که در زمان مقدر شده رخ خواهند داد و در انتظارفرود کوه‌هایی از تگرگ باشید، تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّهَ يُزْجِي سَحَابًا ثُمَّ يُؤَلِّفُ بَيْنَهُ ثُمَّ يَجْعَلُهُ رُكَامًا فَتَرَى الْوَدْقَ يَخْرُجُ مِنْ خِلَالِهِ وَيُنَزِّلُ مِنَ السَّمَاءِ مِن جِبَالٍ فِيهَا مِن بَرَدٍ فَيُصِيبُ بِهِ مَن يَشَاءُ وَيَصْرِفُهُ عَن مَّن يَشَاءُ ۖ يَكَادُ سَنَا بَرْقِهِ يَذْهَبُ بِالْأَبْصَارِ ‎﴿٤٣﴾‏} صدق الله العظيم [النور].
  {آیا ندیدى که خداوند، ابرها را [به آرامى] مى‌راند؟ سپس بین [اجزاى] آن پیوند برقرار مى‌کند. آن‌گاه آن را متراکم مى‌سازد، پس مى‌بینى که باران از میان آن بیرون مى‌آید. و خداوند از آسمان، کوه‌هایی از تگرگ نازل می‌کند، و هر کس را بخواهد به‌وسیله آن زیان می‌رساند، و از هر کس بخواهد این زیان را برطرف می‌کند؛ نزدیک است درخشندگی برق آن [ابرها] چشم‌ها را ببرد! (۴۳)}
  و برق مناطقی که خدا بخواهد، قطع خواهد شد و زلزله‌هایی که باعث می‌شود گروهی که خدا اراده کند، از دیارشان خارج شده و از ترس ریختن سقف‌های بلند بر سرشان، بگریزند تا آوار آن، بر سرشان فرو نریزد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {مَثَلُهُمْ كَمَثَلِ الَّذِي اسْتَوْقَدَ نَارً‌ا فَلَمَّا أَضَاءَتْ مَا حَوْلَهُ ذَهَبَ اللَّـهُ بِنُورِ‌هِمْ وَتَرَ‌كَهُمْ فِي ظُلُمَاتٍ لَّا يُبْصِرُ‌ونَ ﴿١٧﴾ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْ‌جِعُونَ ﴿١٨﴾ أَوْ كَصَيِّبٍ مِّنَ السَّمَاءِ فِيهِ ظُلُمَاتٌ وَرَ‌عْدٌ وَبَرْ‌قٌ يَجْعَلُونَ أَصَابِعَهُمْ فِي آذَانِهِم مِّنَ الصَّوَاعِقِ حَذَرَ‌ الْمَوْتِ ۚ وَاللَّـهُ مُحِيطٌ بِالْكَافِرِ‌ينَ ﴿١٩﴾ يَكَادُ الْبَرْ‌قُ يَخْطَفُ أَبْصَارَ‌هُمْ ۖ كُلَّمَا أَضَاءَ لَهُم مَّشَوْا فِيهِ وَإِذَا أَظْلَمَ عَلَيْهِمْ قَامُوا ۚ وَلَوْ شَاءَ اللَّـهُ لَذَهَبَ بِسَمْعِهِمْ وَأَبْصَارِ‌هِمْ ۚ إِنَّ اللَّـهَ عَلَىٰ كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ‌ ﴿٢٠﴾ا أَيُّهَا النَّاسُ اعْبُدُوا رَبَّكُمُ الَّذِي خَلَقَكُمْ وَالَّذِينَ مِن قَبْلِكُمْ لَعَلَّكُمْ تَتَّقُونَ ‎﴿٢١﴾‏ الَّذِي جَعَلَ لَكُمُ الْأَرْضَ فِرَاشًا وَالسَّمَاءَ بِنَاءً وَأَنزَلَ مِنَ السَّمَاءِ مَاءً فَأَخْرَجَ بِهِ مِنَ الثَّمَرَاتِ رِزْقًا لَّكُمْ ۖ فَلَا تَجْعَلُوا لِلَّهِ أَندَادًا وَأَنتُمْ تَعْلَمُونَ ‎﴿٢٢﴾‏ وَإِن كُنتُمْ فِي رَيْبٍ مِّمَّا نَزَّلْنَا عَلَىٰ عَبْدِنَا فَأْتُوا بِسُورَةٍ مِّن مِّثْلِهِ وَادْعُوا شُهَدَاءَكُم مِّن دُونِ اللَّهِ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ‎﴿٢٣﴾‏ فَإِن لَّمْ تَفْعَلُوا وَلَن تَفْعَلُوا فَاتَّقُوا النَّارَ الَّتِي وَقُودُهَا النَّاسُ وَالْحِجَارَةُ ۖ أُعِدَّتْ لِلْكَافِرِينَ ‎﴿٢٤﴾‏} صدق الله العظيم [البقرة]
  {همانند کسی هستند که آتشی افروخته، ولی هنگامی که آتش اطراف او را روشن ساخت، خداوند آن را خاموش می‌کند و در تاریکی‌های وحشتناکی که چشم کار نمی‌کند، آنها را رها می‌سازد. (۱۷) آنها کران، گنگ‌ها و کورانند؛ لذا [از راه خطا] بازنمی‌گردند! (۱۸) یا همچون بارانی از آسمان، که در شب تاریک همراه با رعد و برق و صاعقه ببارد. آنها از ترس مرگ، انگشتانشان را در گوش‌های خود می‌گذارند؛ تا صدای صاعقه را نشنوند. و خداوند به کافران احاطه دارد (۱۹) برق، نزدیک است چشمانشان را برباید. هر زمان که برای آنها روشن می‌سازد، در پرتو آن راه می‌روند؛ و چون خاموش می‌شود، توقف می‌کنند. و اگر خدا بخواهد، گوش و چشم آنها را از بین می‌برد؛ چرا که خداوند بر هر چیز تواناست. (۲۰) اى مردم! پروردگارتان را که شما و پیشینیان شما را آفرید، پرستش کنید تا اهل تقوا شوید. (۲۱) آن [خداوندى] که زمین را براى شما فرشى [گسترده] و آسمان را بنایى [افراشته] قرار داد و از آسمان، آبى فروفرستاد و به‌وسیله‌ی آن از میوه‌ها، روزى براى شما بیرون آورد، پس براى خداوند شریک و همتایى قرار ندهید با آن که خودتان مى‌دانید (۲۲) و اگر در آنچه بر بنده‌ى خود نازل کرده‌ایم، تردید دارید، یک سوره همانند آن بیاورید و گواهان خود را غیر از خداوند، بر این کار دعوت کنید، اگر راست مى‌گویید! (۲۳) پس اگر این کار را نکردید، که هرگز نتوانید کرد، از آتشى بترسید که هیزمش مردم و سنگ‌ها هستند و براى کافران مهیا شده است. (۲۴)}
  و سپس به شکل ترکش‌های تیز و کشنده‌ای پراکنده می‌شوند که به هرکس که خدا خواهد اصابت کرده و از هر کس که بخواهد، بازداشته می‌شوند. به همین ترتیب خداوند با صاعقه‌های خود به شما اعلان جنگ می‌کند، تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَيُسَبِّحُ الرَّعْدُ بِحَمْدِهِ وَالْمَلَائِكَةُ مِنْ خِيفَتِهِ وَيُرْسِلُ الصَّوَاعِقَ فَيُصِيبُ بِهَا مَن يَشَاءُ وَهُمْ يُجَادِلُونَ فِي اللَّهِ وَهُوَ شَدِيدُ الْمِحَالِ ‎﴿١٣﴾‏} صدق الله العظیم[الرعد]
  {و رعد، تسبیح و حمد او می‌گوید؛ و [نیز] فرشتگان از ترس او! و صاعقه‌ها را می‌فرستد و هر کس را بخواهد گرفتار آن می‌سازد، [باز آنان] درباره خدا به مجادله مشغول هستند! و او قدرتی بی‌انتها دارد و سخت‌کیفر است! (۱۳)}
  همچنین صاعقه‌هایی در کوه‌های تگرگ، تا تصدیق کرده و ایمان بیاورید که: پروردگارتان ارحم الراحمین است و همه شما مسلمانان و تمام مردم، با عدم تصدیق خلیفه خدا مهدی منتظر ناصر محمد و آنچه که شما را به‌سوی آن دعوت می‌کند، به خود ظلم کرده‌اید.
  در طول این شانزده سال، آیا دعوت من جز به‌سوی راه خدا بود تا گناهانتان را بیامرزد؟
  و به شما آموختم که اگر یقین نداشته باشید که خداوند به حق ارحم الراحمین است و اگر از صفت رحمت عظیم در نفس خداوند بی‌خبر باشید و‌ آن را نشناسید، به هیچ‌وجه، نه در دنیا و نه در آخرت، یعنی در روزی که انسان در پیشگاه پروردگار عالمیان قرار می‌گیرد، حق را نخواهید شناخت. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَمَن كَانَ فِي هَٰذِهِ أَعْمَىٰ فَهُوَ فِي الْآخِرَةِ أَعْمَىٰ وَأَضَلُّ سَبِيلًا ‎﴿٧٢﴾} صدق الله العظیم [الإسراء]
  {اما کسی که در این جهان [از دیدن حق] نابینا بوده است، در آخرت نیز نابینا و گمراه‌تر است! (۷۲)}
  {نَّحْنُ أَعْلَمُ بِمَا يَقُولُونَ ۖ وَمَا أَنتَ عَلَيْهِم بِجَبَّارٍ ۖ فَذَكِّرْ بِالْقُرْآنِ مَن يَخَافُ وَعِيدِ ‎﴿٤٥﴾‏} صدق الله العظیم [ق]
  {ما به آنچه آنها می‌گویند آگاه‌تریم، و تو مأمور به اجبار آنها نیستی؛ پس به‌وسیله قرآن، کسانی را که از عذاب من می‌ترسند متذکّر ساز(۴۵)}
  {تِلْكَ آيَاتُ اللَّهِ نَتْلُوهَا عَلَيْكَ بِالْحَقِّ ۖ فَبِأَيِّ حَدِيثٍ بَعْدَ اللَّهِ وَآيَاتِهِ يُؤْمِنُونَ ‎﴿٦﴾‏ وَيْلٌ لِّكُلِّ أَفَّاكٍ أَثِيمٍ ‎﴿٧﴾‏ يَسْمَعُ آيَاتِ اللَّهِ تُتْلَىٰ عَلَيْهِ ثُمَّ يُصِرُّ مُسْتَكْبِرًا كَأَن لَّمْ يَسْمَعْهَا ۖ فَبَشِّرْهُ بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ‎﴿٨﴾‏ وَإِذَا عَلِمَ مِنْ آيَاتِنَا شَيْئًا اتَّخَذَهَا هُزُوًا ۚ أُولَٰئِكَ لَهُمْ عَذَابٌ مُّهِينٌ ‎﴿٩﴾‏ مِّن وَرَائِهِمْ جَهَنَّمُ ۖ وَلَا يُغْنِي عَنْهُم مَّا كَسَبُوا شَيْئًا وَلَا مَا اتَّخَذُوا مِن دُونِ اللَّهِ أَوْلِيَاءَ ۖ وَلَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ ‎﴿١٠﴾‏ هَٰذَا هُدًى ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُوا بِآيَاتِ رَبِّهِمْ لَهُمْ عَذَابٌ مِّن رِّجْزٍ أَلِيمٌ ‎﴿١١﴾‏} صدق الله العظیم [الجاثیة]
  {
  این‌ها آیات الهى است که ما آنها را به حقّ بر تو تلاوت مى‌کنیم، [اگر اینها را نپذیرند،] پس به کدام سخن بعد از [سخن] خدا و آیات او، ایمان مى‌آورند؟ (۶) واى بر هر دروغ‌پرداز گناه‌پیشه! (۷) که پیوسته آیات خدا را می‌شنود که بر او تلاوت می‌شود، امّا از روی تکبّر اصرار بر مخالفت دارد؛ گویی اصلاً آن را هیچ نشنیده است؛ چنین کسی را به عذابی دردناک بشارت ده! (۸) و هرگاه از بعضی آیات ما آگاه شود، آن را به باد استهزا می‌گیرد؛ برای آنان عذاب خوارکننده‌ای است! (۹) و پشت سرشان دوزخ است و هرگز آنچه را به دست آورده‌اند آنها را رهایی نمی‌بخشد، و نه اولیایی که غیر از خدا برای خود برگزیدند و عذاب بزرگی برای آنهاست! (۱۰) این [قرآن] مایه هدایت است، و کسانی که به آیات پروردگارشان کافر شدند، عذابی سخت و دردناک دارند! (۱۱)}
  لعنت خدا بر دروغگویان باد، کسانی که آگاهانه و عامدانه رسیدن خورشید به ماه و وقوع ادراک را انکار می‌کنند. در ابتدای امر، نشانه ادراک تنها برای انذار بود، هشدار خیری برای بشریت و کسانی که بخواهند ایمان بیاورند یا آن را به تأخیر بیندازند.[اما] رو گردانده و استکبار ورزیدند و اصرار داشتند که ایمان آوردنشان را به تأخیر بیندازند و از کسانی باشند که در برابر آیات حق پروردگارشان استکبار می‌ورزند و نسبت به خدا ملحد باشند، انگار که خدا موضوعیتی ندارد! و هر مسلمانی که آنان را تصدیق کند، نسبت به پروردگار عالمیان ملحد است. چگونه ادعا می‌کنند قادر هستند بر سیل‌های فراوان و پی‌درپی غلبه کنند؟! و سقوط قطعاتی که از آسمان بر دیارشان فرود می‌آیند و تندبادهای طغیانگر و سرد و طوفان‌های دریایی و به طور کلی جنگ تغییرات اقلیمی و آب‌وهوایی و جنگ جهانی کرونا، کسانی که حقیقت را از مردم پنهان می‌کنند و به دروغ می‌گویند این جهش‌های ژنتیکی بوده و وقوع آنها طبیعی است در حالی‌که خودشان می‌دانند چیزی از آن نمی‌دانند و خودشان می‌دانند دروغ می‌گویند و مکر خداوند سریع است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَإِذَا أَذَقْنَا النَّاسَ رَحْمَةً مِّن بَعْدِ ضَرَّاءَ مَسَّتْهُمْ إِذَا لَهُم مَّكْرٌ فِي آيَاتِنَا ۚ قُلِ اللَّهُ أَسْرَعُ مَكْرًا ۚ إِنَّ رُسُلَنَا يَكْتُبُونَ مَا تَمْكُرُونَ ‎﴿٢١﴾} صدق الله العظیم [یونس]
  {هنگامی که به مردم، پس از ناراحتی که به آنها رسیده است، رحمتی بچشانیم، در آیات ما نیرنگ می‌کنند. بگو: «خداوند سریعتر از شما مکر می‌کند؛ و رسولان ما، آنچه نیرنگ می‌کنید [و نقشه می‌کشید] می‌نویسند!» (۲۱)}
  مرا ببخشید که نمی‌توانم بشارت خیر به شما بدهم، ای جماعتی که از پیروی از قرآن عظیم روگردانید! ای ملحدان و کافران و مشرکان و مسلمانانی که خود را مؤمن به قرآن عظیم می‌پندارید، اما از اینکه خداوند در موارد اختلاف میانتان حکم نماید، روگردانید! بلکه به حکم طاغوت در سازمان ملل گردن می‌نهید. وضعیت گروه‌های مسلمان که با هم می‌جنگند، مشابه ملحدان و کسانی است که نسبت به پروردگار عالمیان کافر هستند و نزد خداوند فرقی با هم ندارند.
  و آنچه که با آن بیانم را به آخر می‌رسانم، بشارتی است که خداوند به مستکبرانی می‌دهد که حاضر به تصدیق نشانه های الهی و خلیفه او مهدی ناصر محمد یمانی نیستند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {فَلَا أُقْسِمُ بِالشَّفَقِ ‎﴿١٦﴾‏ وَاللَّيْلِ وَمَا وَسَقَ ‎﴿١٧﴾‏ وَالْقَمَرِ إِذَا اتَّسَقَ ‎﴿١٨﴾‏ لَتَرْكَبُنَّ طَبَقًا عَن طَبَقٍ ‎﴿١٩﴾‏ فَمَا لَهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ ‎﴿٢٠﴾‏ وَإِذَا قُرِئَ عَلَيْهِمُ الْقُرْآنُ لَا يَسْجُدُونَ ۩ ‎﴿٢١﴾‏ بَلِ الَّذِينَ كَفَرُوا يُكَذِّبُونَ ‎﴿٢٢﴾‏ وَاللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا يُوعُونَ ‎﴿٢٣﴾‏ فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ‎﴿٢٤﴾‏ إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَهُمْ أَجْرٌ غَيْرُ مَمْنُونٍ ‎﴿٢٥﴾‏}صدق الله العظیم [الإنشقاق]
  { سوگند به شفق، (۱۶) و سوگند به شب و آنچه را فرو پوشد (۱۷) و سوگند به ماه آن‌گاه که بَدر کامل می‌شود، (۱۸)که سیاره ای[کوکب عذاب] بر بالای سیاره دیگر[زمین] قرار می گیرد(۱۹) پس چرا آنان ایمان نمی‌آورند؟! (۲۰) و هنگامی که قرآن بر آنها خوانده می‌شود سجده نمی‌کنند؟! ۩ (۲۱) بلکه کافران پیوسته آیات الهی را انکار می‌کنند! (۲۲) و خداوند آگاه‌تر است به آن چه که آنها بدان پی می‌برند(۲۳) پس آن ها را به عذابی دردناک بشارت ده! (۲۴) مگر کسانی که ایمان آورده و اعمال صالح انجام داده‌اند، که برای آنان پاداشی است بدون مِنَّت! (۲۵)}

  وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربِّ العالمين..
  خليفة الله على العالمين الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
 2. اعلان به تمام انصار امام مهدی ناصر محمد یمانی

  مصدر المشاركة

  - 2 -
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  21 - رمضان - 1442 هـ
  03 - 05 - 2021 مـ
  ۱۳- اردیبهشت - ۱۴۰۰ه.ش.
  09:45 عصر
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdi-alumma.com/showthread.php?p=348073

  ____________

  اعلان به تمام انصار امام مهدی ناصر محمد یمانی

  سلام و رحمت و برکات و نعیم رضوان خدا بر شما انصار پیشگام برگزیده عزیزم. روزهای پایانی ماه رمضان بر شما مبارک باد و خداوند روزه و اعمال صالحتان را بپذیرد و همواره حالتان نیک باشد و تا یوم الدین بر مسیر حق ثابت قدم باشد. عید شما مبارک. و سعید و خوشبخت کسی است که خداوند او را در مسیر توحید و پایبندی به بیان حق قرآن عظیم ثابت قدم نگاه دارد، قرآنی که همگان را به راه خداوند عزیز و حمید هدایت می‌کند. تمام سعی خود را بر انتشار بیان جدید متمرکز کنید براى کسى که دلى [بیدار] دارد، یا با حضور قلب، [به حقایق] گوش فرا دهد و شاهد باشد..
  از تعیین موعد برای عذاب‌های شدید برحذر باشید! اگر بگویید فلان روز در فلان تاریخ عذاب شدید نازل خواهد شد، بسیاری از مردم پیروی از حق آمده از نزد پروردگارشان را به تعویق می‌اندازند تا قلبشان مطمئن شود و اگر رخ داد، بعد از وقوع عذاب ایمان می‌آورند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {قُل لَّا أَمْلِكُ لِنَفْسِي ضَرًّا وَلَا نَفْعًا إِلَّا مَا شَاءَ اللَّهُ ۗ لِكُلِّ أُمَّةٍ أَجَلٌ ۚ إِذَا جَاءَ أَجَلُهُمْ فَلَا يَسْتَأْخِرُونَ سَاعَةً ۖ وَلَا يَسْتَقْدِمُونَ ‎﴿٤٩﴾‏ قُلْ أَرَأَيْتُمْ إِنْ أَتَاكُمْ عَذَابُهُ بَيَاتًا أَوْ نَهَارًا مَّاذَا يَسْتَعْجِلُ مِنْهُ الْمُجْرِمُونَ ‎﴿٥٠﴾‏ أَثُمَّ إِذَا مَا وَقَعَ آمَنتُم بِهِ ۚ آلْآنَ وَقَدْ كُنتُم بِهِ تَسْتَعْجِلُونَ ‎﴿٥١﴾‏ ثُمَّ قِيلَ لِلَّذِينَ ظَلَمُوا ذُوقُوا عَذَابَ الْخُلْدِ هَلْ تُجْزَوْنَ إِلَّا بِمَا كُنتُمْ تَكْسِبُونَ ‎﴿٥٢﴾‏ ۞ وَيَسْتَنبِئُونَكَ أَحَقٌّ هُوَ ۖ قُلْ إِي وَرَبِّي إِنَّهُ لَحَقٌّ ۖ وَمَا أَنتُم بِمُعْجِزِينَ ‎﴿٥٣﴾‏} صدق الله العظيم [يونس].
  {بگو: «من [حتّى] براى خودم جز آنچه خدا بخواهد، مالک زیان و سودى نیستم براى هر امّتى اجل و سرآمدى معین است که هرگاه مدّتشان فرارسد، نه لحظه‌اى تأخیر دارند و نه پیشى مى‌گیرند.» (۴۹) بگو: «آیا اندیشیده‌اید، اگر عذاب خداوند شب یا روز به سراغ شما آید [چه مى‌کنید؟]» گناهکاران چه چیزى را از او به شتاب مى‌خواهند؟ (۵۰) آیا پس از آنکه [عذاب] نازل شد، به آن ایمان مى‌آورید؟ حالا؟ درحالى‌که پیش‌تر خواستار زود آمدن عذاب بودید؟ (۵۱) سپس به ستمگران گفته شود: «عذاب همیشگى را بچشید! آیا جز به آنچه به دست آورده‌اید، کیفر داده مى‌شوید؟» (۵۲) و از تو خبر مى‌گیرند که آیا آن [وعده‌ى مجازات] حقّ است؟ بگو: «آرى! سوگند به پروردگارم که آن حتمى است، و شما نمى‌توانید [خدا را از انجام آن] عاجز کنید.» (۵۳)}
  اینها مردمی هستند که تعقل نمی‌کنند، مانند کسانی که در عصر تنزیل [قرآن عظیم] در دوران محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم می‌گفتند:
  { وَإِذْ قَالُوا اللَّهُمَّ إِن كَانَ هَٰذَا هُوَ الْحَقَّ مِنْ عِندِكَ فَأَمْطِرْ عَلَيْنَا حِجَارَةً مِّنَ السَّمَاءِ أَوِ ائْتِنَا بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ‎﴿٣٢﴾‏ وَمَا كَانَ اللَّهُ لِيُعَذِّبَهُمْ وَأَنتَ فِيهِمْ ۚ وَمَا كَانَ اللَّهُ مُعَذِّبَهُمْ وَهُمْ يَسْتَغْفِرُونَ ‎﴿٣٣﴾‏ } صدق الله العظيم [الأنفال].
  {زمانى که گفتند: «خدایا! اگر این همان حقِ‌ّ از جانب توست، پس بر ما از آسمان سنگ‌هایى ببار یا عذابى دردناک براى ما بیاور!» (۳۲) و[لى] تا تو در میان مردم هستى، خداوند بر آن نیست که آنان را عذاب کند و تا آنان استغفار مى‌کنند، خداوند عذاب کننده آنان نیست. (۳۳)}
  آیا شما را به‌سوی سخنی هدایت کنم که برایتان بهتر از این است؟ بگویید:
  « خداوندا اگر این به حق از نزد تو آمده‌است و زمان وعده حق تو در برانگیختن خلیفه موعودت فرا رسیده‌است، ما را نسبت به آنچه که قلم او می‌نویسد، بینا فرما تا با عقل و منطق در آن تدبر کنیم و ببینیم آیا عقلمان، سخنان او را می‌پذیرد و قلبمان مطمئن می‌شود؟ خداوندا اسراف در امرمان را بر ما ببخشای و در قلبمان نور فرقان حق از باطل را قرار ده و به ما توفیق پیروی از حقی که به یقین از نزد تو آمده را عطا فرما. خداوندا، ما را از مستکبرانی قرار مده که اگر راه حق پروردگارشان برایشان روشن شود، مستکبرانه از آن رومی‌گردانند، انگار که چیزی نشنیده و آن را درک نکرده‌اند، درحالی‌که نزد خود یقین کردند، ولی تکبر ورزیدند. خداوندا از تکبر نسبت به حق به تو پناه می‌بریم. ای کسی که میان انسان و قلبش حائل می‌شوی و هرکس که خداوند هدایتش فرماید، هدایت می‌شود و کسی که خداوند او را گمراه نماید، ولیّ و راهنمایی ندارد و پروردگارت به احدی ظلم نمی‌فرماید».
  با هدف تبدیل این هشتگ به ترند عربی و جهانی تمام تلاشتان را برای انتشار بیان جدید انجام دهید:
  #قارعه_حرب_كورونا_وحرب_المناخ
  ای قومی که محبوب خداهستید و محب او، کوتاهی و سستی نکنید و خسته نشوید، در جهان کسی جز شما نمانده‌است تا مردم عالم را با بصیرتی که از جانب پروردگارشان آمده‌است، یعنی بیان حق قرآن عظیم، به راه خدا دعوت کند و چه سخنی در جهان بهتر از سخنی است که شما می‌گویید؟ این دعوتی به‌سوی خداوند است تا با بصیرتی که از جانب خدا آمده‌است امت را نجات داده و این غم و اندوه را از بین ببرید. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَمَنْ أَحْسَنُ قَوْلًا مِّمَّن دَعَا إِلَى اللَّهِ وَعَمِلَ صَالِحًا وَقَالَ إِنَّنِي مِنَ الْمُسْلِمِينَ ‎﴿٣٣﴾‏ وَلَا تَسْتَوِي الْحَسَنَةُ وَلَا السَّيِّئَةُ ۚ ادْفَعْ بِالَّتِي هِيَ أَحْسَنُ فَإِذَا الَّذِي بَيْنَكَ وَبَيْنَهُ عَدَاوَةٌ كَأَنَّهُ وَلِيٌّ حَمِيمٌ ‎﴿٣٤﴾‏ وَمَا يُلَقَّاهَا إِلَّا الَّذِينَ صَبَرُوا وَمَا يُلَقَّاهَا إِلَّا ذُو حَظٍّ عَظِيمٍ ‎﴿٣٥﴾} صدق الله العظيم [فصلت].
  {و کیست نکوگفتارتر از کسى که [مردم را] به‌سوى خداوند دعوت کند؟ و [خود نیز] کار شایسته کند و بگوید: من از مسلمین هستم!» (۳۳) و نیکى با بدى یکسان نیست. [بدى دیگران را] با شیوه‌اى بهتر [که نیکى است،] دور کن که [اگر چنین کنى،] آن کس که میان تو و او دشمنى است، همچون دوستى نزدیک و مهربان گردد. (۳۴) و این [خصلت و برخورد نیکو] را جز کسانى که اهل صبر و شکیبایى هستند، دریافت نمى‌کنند. و این [رفتار] را تنها کسى خواهد یافت که بهره‌ى بزرگى داشته باشد. (۳۵)}
  وسلامٌ على المُرسَلين، والحمدُ لله ربّ العالمين ..
  أخوكم خليفةُ الله وعبدُه المهدي ناصر محمد اليماني
  ======== اقتباس =========ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •