النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: ویروس کرونا و اعلان معجزه‌ی شفا و بهبودی بدون واکسن و یا دارو

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. ویروس کرونا و اعلان معجزه‌ی شفا و بهبودی، بدون واکسن و یا دارو

  مصدر المشاركة
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  24 - ربيع الآخر - 1442 هـ
  09 - 12 - 2020 مـ
  ۱۹-آذر-۱۳۹۹ه.ش.
  09:01 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdi-alumma.com/showthread.php?p=340081
  ________

  ویروس کرونا و اعلان معجزه‌ی شفا و بهبودی، بدون واکسن و یا دارو

  بسم الله الرحمن الرحيم
  از بنده و خلیفه‌ی خدا ناصر محمد به تمام مردم، ای مردم! من امام مهدی ناصر محمد، تنها خلیفه‌ی خدا در یمن نیستم، بلکه خلیفه‌ی خدا بر تمام مردم عالم هستم؛ والله برای من یمنی و چینی با هم فرقی ندارند.
  ای رهبران بشر و تصمیم‌گیرندگان ملت‌های جهان، ای تمام انسان‌های عاقل و بالغ، عرب و غیرعرب، مسلمان و کافر! گوش فرا داده و به فتوایی که به حقّ برایتان خواهیم داد توجه و در آن تدبر کنید؛ فتوای حقی که فصل الخطاب است و بیهوده‌گویی نیست:
  به خداوند واحد قهار قسم می‌خورم، برای عذابی که خداوند در سینه مردمان مقرر داشته، نه واکسنی می‌شناسم و نه درمانی، مگر اینکه بدون تکبر ورزیدن نسبت به خلیفه‌ی خداوند مهدی منتظر، این‌گونه به درگاه خداوند دعا کنید و کلماتی که لازم است برای رفع عذاب سینه‌ها گفته شوند، این است که با التماس و تضرع به درگاه الهی بگویید:

  «ربّنا ظلمنا أنفسنا فإن لم تغفر لنا وترحمنا لنكوننّ من الخاسرين»
  ««پروردگارا! ما به خویشتن ستم کردیم و اگر ما را نبخشى و بر ما رحم نکنى، از زیانکاران خواهیم بود.»

  و بعد از توبه گفته شود:
  « خداوندا! منِ بنده‌ات، به حق لا اله الا انت و به حقِّ رحمتی که بر خود واجب نموده‌ای و به حقِّ بزرگی و عظمت نعیم رضوان نفست که از بهشت تو بزرگ‌تر است، از تو مسئلت می‌کنم مرا از بیماریِ ناشی از عذاب کرونا شفا دهی یا آن را از من بگردانی که ما به دعوتگر حقی که از نزد تو آمده، ایمان داریم. خدایا عذابت را که از هر دری بر ما وارد می‌شود، از ما دور بدار تا از راه حقِّ تو پیروی کنیم و ما را در وفای به عهدمان، استوار بدار؛ ای خدایی که بین انسان و قلبش حائل می‌شوی. ما جز رحمتی که بر خود واجب فرمودی، چیزی نداریم و اگر ما را نبخشی و برما رحم نکنی، از زیان‌کاران خواهیم بود. خداوندا! در آیات محکم کتابت فرموده‌ای:

  { وَقَالَ رَبُّكُمُ ادْعُونِي أَسْتَجِبْ لَكُمْ } صدق الله العظيم [غافر: من الآية ٦٠]
  { و پروردگارتان فرمود: مرا بخوانید تا اجابت کنم شما را}
  پس دعا و انابه از من و اجابت از تو که تو خلف وعده نمی‌کنی. پاک و منزهی پروردگارِ ما، وعده‌ی تو حق است و ارحم الراحمینی. بارالها! ما را در وفای به وعده‌ای که برای پیروی از دعوتگر الهی و جهانی، خلیفه خدا در زمین، امام مهدی ناصر محمد یمانی دادیم، ثابت‌قدم و استوار نگاه دار. پروردگارا! برانگیخته شدن امام مهدی ناصر محمد یمانی را نعمتی برایمان قرار ده و نکند که به خاطر روگرداندن از دعوتِ حقِ امام مهدی ناصر محمد یمانی، برانگیخته شدنِ او، مایه کیفر و عذابمان گردد».
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •