النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: ویروس کرونا... در حالی که این کرونا نیست بلکه «رجز» و عذابی است از شرکاء ؛ پیمان و ائتلاف ویروسی...

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. ویروس کرونا... در حالی که این کرونا نیست بلکه «رجز» و عذابی است از شرکاء ؛ پیمان و ائتلاف ویروسی...

  مصدر المشاركة
  الإمام ناصر محمد اليماني
  17 - ذو القعدة - 1441 هـ
  08 - 07 - 2020 مـ
  ۱۸-تیر-۱۳۹۹ه.ش.
  09:17 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdi-alumma.com/showthread.php?p=332393
  ________

  ویروس کرونا... در حالی که این کرونا نیست بلکه «رجز» و عذابی است از شرکاء ؛ پیمان و ائتلاف ویروسی...
  بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
  السلام عليكم ورحمة الله وبركاته ونعيم رضوانه أحبّتي الأنصار السابقين الأخيار، از خدا بترسید و در انتشار بیانات مربوط به آنچه که ویروس کرونا نامیده می‌شود سستی و کوتاهی نکنید و در تشریح آن برای حق‌جویان عجله نکرده و مطلبی که نگفته باشیم را نقل نکنید! من ویروسی که در راه است را به عنوان «أُسُودِ الفايروسات» شیران ویروس‌ها وصف کردم که مفرد آن «أسد» است و مقصودم قدرت و توان بسیار بالای آن است و منظور دیگری ندارم!
  انصار عزیزم! همانا که اشتباه شما برگردن خودتان است و به امام مهدی ناصر محمد یمانی ربطی ندارد، چون من در بیاناتی که درباره آنچه که ویروس کرونا می‌نامند می‌آورم، چیزی جز آنچه که به یقین از کتاب خداوند قرآن عظیم دریافته‌ام؛ بیان نکرده و نخواهم کرد. اما شما عجله می‌کنید و شاید فکر کرده باشید مقصود من از «بعوضة» همان حشره‌ای است که بشر به عنوان پشه ناقل و گزنده می‌شناسد ولی دراشتباه هستید. شایسته امام مهدی ناصر محمد نیست که فتوای حقّ خود را نقض کند؛ چون من جز حق به خدا نسبت نداده و از روی ظن و گمان سخن نمی‌گویم و پناه بر خدا که از جاهلان باشم.
  قبلاً به حقّ فتوا داده بودیم که منبع و مصدر آنچه که ویروس کرونا نامیده می‌شود، در آیات قرآن عظیم؛ مجهول نیست. مخلوقی جدید «بعوضة ما» که از آن اطلاعی ندارید و کلمه «ما» به ناشناخته بودن آنچه که در راه است، اشاره دارد و اکنون زمان تصدیق «مثل» تحدی‌جویانه‌ای فرا رسیده است که خداوند در کتاب وعده آن را داده بود. همچنین انواعی از ویروس‌ که برای بشریت جدید است؛ عمر طولانی داشته و قادر است در آب و خشکی و در زمستان و تابستان زندگی کند؛ هم خودش و هم مصدر و منبعش مجهز و آماده شده‌اند.
  معجزه الهی که توانایی زندگی در تمام آب و هواها را دارد تا بتواند عذابی جهانی را رقم زند. این مانند ویروس‌های واگیر شناخته شده برای بشریت نیست؛ بلکه عمرش طولانی است در بدن انسان زندگی می‌کند و فقط از انسان به انسان منتقل شده و بعد از خروج از بدن انسان؛ در هوای آزاد زندگی می‌کند و همچنین بدون نیاز به بدن انسان تا زمانی که خدا بخواهد، در این حال می‌ماند تا دیگران را مبتلا کند. حرکت آن تحت فرمان پروردگارش است و با آن هرکه را بخواهد مبتلا کرده و آن را از هرکس که بخواهد بازمی‌دارد و منبع و مصدر آن [یعنی بعوضه جدید] نقش زیادی [در بیماری‌زایی] دارد که آن را با سرعتی زیاد به انجام می‌رساند، و این همان «بعوضة ما» است که چشم شما قادر به دیدن آن نیست؛ این مخلوقی جدید و تحدی خداوند است؛ این مخلوق جدید، «بعوضة ما»، مانند هواپیمای جنگی عمل می‌کند؛ بلکه سرعت آن از هواپیماهای جنگی و موشک‌های زمینی و هوایی و فضایی شما بسیار بسیار بیشتر است و حرکت و جابجایی آن تحت فرمان و با کلمات خداوند سبحان صورت می‌گیرد و مأموریت آن وارد شدن به داخل قفسه سینه انسان است تا تخم خود را با سرعت بسیار زیاد در سینه انسان بیفشاند، لذا با سرعت زیاد تخم خود را در سینه انسان می‌گذارد تا به این ترتیب بتواند ذریّه ویروسی خود را از انسان به انسان منتقل کند و این بعد از آن است که تخم‌ها باز شده و تکثیر پیدا کردند و به سرعت آتشی که به کاه خشک افتاده باشد؛ در تمام بدن منتشر می‌شوند و سپس از انسان به انسان منتقل می‌گردند.
  حیوانات یا پرندگان به آن مبتلا نمی‌شوند، هرچقدر دروغ بگویند، برهان و دلیل آشکار علمی برای این امر ارائه نکرده‌اند و همچنین پشه‌هایی که قابل رؤیت هستند نیز به هیچ‌وجه مبتلا نمی‌شوند؛ بلکه منشاء و منبع آن مخفی است: « بعوضة نامرئی» و این مثالی از خلقت خداوند با کلمه «کن فیکون» است. خداوند این آفریده جدید را بدون داشتن پدر و مادر[جنس مذکر و مؤنث] خلق نموده‌است؛ این «بعوضة» یک تحدی از نزد خدا و گونه‌ای جدید از رده «بعوضة‌»هاست. خداوند این «بعوضة» را با کلمه «کن فیکون» آفریده‌است و از گروه حشرات گزنده و یا ناقلین بیماری‌ها و از رده «بعوضة»های شناخته‌شده در نزد شما نیست. حاشالله؛ بلکه از گروه « الذاریات ذرواً» است که سرعت بسیار زیاد و خارق‌العاده وقدرت نفوذ بالا دارد و از سینه انسان‌هایی که به آنها حمله می‌کند به عنوان آشیانه تخم خود [و سکوی پرتاب] استفاده می‌کند و با سرعت زیاد تخم‌های خود را گذاشته و سپس بعد از گذاشتن تخم خود در داخل سینه انسان، با سرعت بسیار زیاد بدن را ترک می‌کند. تخم ‌دوره کمون و نهفتگی را در بدن انسان گذرانده و باز می‌شود و تعداد بسیار زیادی ویروس از آن خارج شده و در بدن انسان تکثیر می‌شوند و مرکز آن در قفسه سینه [ریه] است اما سازنده تخم، «بعوضة ربانیّ»، بلافاصله بدن انسان را ترک می‌کند و همانا که از انسان به عنوان محلی برای گذراندن دوره نهفتگی و کمون تخمش استفاده می‌کند تا از تخم خارج شوند و با سرعتی زیاد مانند سرعت آتشی که به کاه خشک افتاده باشد؛ در تمام بدن منتشر شوند. تمرکز آن در سینه [ریه] است تا تخم‌هایش که از سینه خارج می‌شود فرد را مبتلا کند و روش ابتلا از فردی به فرد دیگر از طریق هوای آزاد صورت می‌گیرد؛ اینها زنده و در هوا شناورند و در آن زنده می‌مانند و این تنها یک بیماری واگیر اپیدمیک نیست. هرکس می‌خواهد بخواهد و هرکس نمی‌خواهد، نخواهد... چون اپیدمی و طغیان بیماری واگیر فروکش می‌کند و می‌رود ولی هیهات هیهات؛ من آن را به مردم جهان، به عنوان اپیدمی یک بیماری واگیر معرفی نکردم؛ بلکه گفتم این عذابی است که به فرمان خداوند واحد قهار به صورت شبانه‌روزی در کشورهای مختلف جهان استمرار داشته و شدت آن در افراد با هم فرق داشته و بر اساس اعمالی است که انجام داده‌اند؛ گاهی به عنوان هشدار عمل می‌کند و گاهی شرّ و عذابش فراگیر و دردناک است. بلکه این «بعوضه مادر جدید»، قارعه‌ای جهانی از نوع عذاب‌های خفیف‌تر است؛ شاید با فروتنی به درگاه پروردگارتان رو کرده و با تضرع توبه و انابه کنید تا شما را مورد رحمت خود قرار داده و عذاب را از شما بردارد تا از کتاب خدا قرآن عظیم پیروی کرده و از خداوند و خلیفه او برجهان و بنده‌اش امام مهدی ناصر محمد یمانی اطاعت کنید.
  در برابر خلیفه خدا استکبار نورزید، در غیر این صورت، شما را هم مانند شیطان که حاضر نشد در برابر آدم [انسانی که اولین خلیفه خدا از جنس انسان‌ها بود] سجده کند؛ به شدت لعنت خواهد کرد. گمان نکنید امام مهدی نادان است؛ بلکه زیرک و باهوش است. من می‌دانم چه می‌گویم و همچنان اصرار دارم که آنچه که ویروس کرونا می‌نامید؛ موجود زنده‌ای «مُنفَطِر و مُنشَطِر» است یعنی در بدن انسان‌ها تکثیر می‌شود. این ویروس از انواع ویروس‌های حیوانی نیست و در بدن خوک، الاغ، گاو، شتر یا سایر چهارپایان یافت نمی‌شود. حیوانات و پرندگان در این عذاب جهانی که به صورت شبانه‌روزی در مناطق مختلف آب‌وهوایی جهان ادامه دارد؛ نقشی ندارند.
  خدا را گواه می‌گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است که این مانند ویروس‌های عادی که برای پزشکان متخصص ویروس‌شناسی شناخته‌شده‌اند و تنها قادر به زندگی در جسم هستند[و خارج از بدن میزبان قادر به حیات نیستند] نیست. شما قادر نیستید این ویروس و منبع آن « بعوضة نامرئی» را با هیچ حشره‌کشی از بین ببرید. بلکه قادر است در داخل بدنتان یا خارج از آن در هوا و دریا و خشکی به زندگی خود ادامه دهد، همچنین قادر است در تمام مناطق آب‌وهوایی زنده بماند؛ چه بخواهید و چه نخواهید. اما این امر ابدی نیست و فقط تا زمانی که در برابر خلیفه خدا خاضع نشده باشید ادامه خواهد داشت. پس خاضع شده و از کتاب خدا قرآن عظیم پیروی کرده و نسبت به هرچه که مخالف آیات محکم کتاب خدا قرآن عظیم باشد کافر گردید؛ من ناصح امین شما هستم؛ پیش از آنکه بر قلب‌ها پرده کشیده شده و به عقب بازگردانده شوید یا مانند «اصحاب سبت» مورد لعنت شدید خدا واقع گردید...که این در صورتی است که موعظه عذاب «بعوضة» که از تخم‌های آن صادر می‌شود؛ در شما کارگر نیفتد. [بعوضهّ] همچنان تقسیم شده و تکثیر می‌شود، این عذابی است در سینه‌ها و هریک باز تقسیم و تکثیر می‌شوند، باشد که ایمان بیاورید. در این مورد مثالی برایتان می‌آورم: یک دانه یا بذر، هفت خوشه می‌رویاند که در هر خوشه، یکصد دانه است؛ پس به این دانه‌هایی که می‌خورید بنگرید. تقسیم و تکثیر شده و از یک دانه اصلی اول، صدها دانه تولید می‌شود. این مثال برای این بود که معنی « انفطار» و «انشطار» [روش تکثیر] را بفهمید و من کلمات و لغات را از روی سرگرمی و یا نثر به‌کار نمی‌برم؛ پس از خداوند واحد قهار بترسید... همچنین تمام شما مستکبران را ازعذابی هولناک‌تر و تلخ‌تر برحذر می‌دارم . و مردمی که به قرآن عظیم ایمان دارند؛ می‌دانند که من راست می‌گویم و جز حقّ بر زبان نمی‌آورم. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { إِنَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ } صدق الله العظيم [البقرة: من الآية ۲۶].
  {
  خداوند از این که [به موجودات کوچکی مانند] بعوضه، و بالاتر از آن، مثال بزند شرم نمی‌کند.آنان که ایمان آورده‌اند، می‌دانند که آن، حقیقتی است از طرف پروردگارشان؛}
  اما مشکل در اظهارنظرهای شخصی انصار است و گویا قبل از اینکه مهدی منتظر از [آیات] محکم ذکر، مطلب را بیان کند؛ می‌خواهند خبر را برای مردم عالم تشریح کنند. درحالی‌که آنچه که شرح می‌دهند، اطلاعاتی است که از پزشکان بشر به دست آورده‌اند و امام ناصر محمد آن را نگفته‌است. ای عجب از جماعت انصار!!!. چگونه است که خلیفه خدا از تحدی پروردگار واحد قهار سخن می‌گوید که همگان را با عذابی به تحدی می‌کشد که مخفی و پنهان است و از راهی وارد می‌شود که از آن خبر ندارند؟ لذا دانشمندان بشریت از آن بی‌اطلاع هستند چون از راهی وارد می‌شود که نمی‌دانند. و من امام مهدی می‌دانم و آگاهم که چه می‌گویم و چیزی را که از آن یقین نداشته باشم به خداوند نسبت نمی‌دهم. من به اشتباه و از روی سراسیمگی فتوا نمی‌دهم، بلکه آنها هستند که گیج و آشفته‌اند و علت اشتباه و گیج شدنشان این است که هنوز اطلاعی از آن ندارند.
  ما همچنان از آیات محکم تنزیل در قرآن عظیم، توضیحات و تفاصیل زیادی داریم، ولی هر چیز به وقتش و آنها را در طغیانشان، سرگردان رها می‌کنیم چون هنوز اعتراف نکرده‌اند این عذاب رجز دردناکی است که پروردگار عالمیان بر آنان نازل کرده و رهایشان نمی‌کند [رجز الیم مقیم علیهم]، حتی مسلمانان هم همین‌طورند؛ انگار که ملحدند! پس رهایشان می‌کنیم تا یا به «حقّ» آمده از نزد پروردگارشان اعتراف کنند یا خداوند بر عذاب خود بیفزاید و دروازه‌ای از عذاب بسیار شدید خود را بر روی آنان بگشاید، چون مردمی ملحدند و در برابر پروردگارشان، نه فروتنى کردند و نه زارى مى‌کنند و خواهند دانست که سپاهیان مخفی و هوشمند و زیرک خداوند، به اذن خالقشان غالب و مسلط و پیروز‌اند؛ این خداوند است که آنها را آفریده و فرستاده و به آنان یاد داده چگونه عمل و مکر کنند و خداوند خیرالماکرین است و این خداوند و پروردگار عالم است؛ پس [هوشیار باشید تا] دانشمندان دروغگو و تکذیب کننده در دولت‌های جهان، شما را به فتنه نیندازند.
  همچنان قارعه عذابی که ویروس کرونا نامیده می‌شود در زمین جهانیان ادامه دارد و خدا را به شهادت می‌گیرم و شاهد بودن خدا کافی است، آنچه که به عنوان ویروس کرونا نامیده می‌شود؛ آن طور که گمان می‌کنند [جنگ] بیولوژیک نیست و نمی‌تواند ساخته دست بشر باشد. والله اگر همگان جمع شوند، قادر به آفریدن هیچ چیزی نه پشه و نه مگس هم نیستند؛ آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، موجودی زنده و از مخلوقات خداوند است. ای جماعت ملحدان نسبت به خداوند و پروردگار عالمیان! به من مخلوقی را نشان دهید که خدا خالقش نباشد و کسی غیر از خدا آن را آفریده باشد. شما همچنان درگیر عذاب خفیف هستید که به عذاب‌های بزرگ‌تر و بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌انجامد. خداوند اعلان جنگ کرده‌است و به عقب بازنمی‌گردد؛ پاک و منزه است او... تا زمان وعده الهی فرا رسد و خداوند خلف وعده نمی‌کند و نور خود را کامل گرداند ولو مجرمان از ظهورش خرسند نباشند. وسلامٌ على المُرسَلين، والحمدُ للهِ ربِّ العالمين. خليفة الله وعبده؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ


المواضيع المتشابهه

 1. مشاركات: 2
  آخر مشاركة: 24-02-2021, 02:56 AM

ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •