النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: پاسخ امام مهدی ناصر محمد یمانی به کسانی که به دروغ اعلان کردند او به کرونا مبتلا شده‌است...

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. پاسخ امام مهدی ناصر محمد یمانی به کسانی که به دروغ اعلان کردند او به کرونا مبتلا شده‌است...

  مصدر المشاركة
  الإمام ناصر محمد اليماني
  10 - شوال - 1441 هـ
  02 - 06 - 2020 مـ
  ۱۳-خرداد-۱۳۹۹ه.ش.
  09:20 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdi-alumma.com/showthread.php?p=330849
  _________


  پاسخ امام مهدی ناصر محمد یمانی به کسانی که به دروغ اعلان کردند او به کرونا مبتلا شده‌است...

  بسم الله الرحمن الرحيم و صلوات و سلام بر محمدٍ رسولِ‌الله و تمام مؤمنان در هر زمان و مکان تا یوم الدین، أمّا بعد...
  وعليكم السلام ورحمة الله وبركاته به حبیب من در راه خدا استاد فرهیخته و محترم "نجيب أحمد الحداد"، خداوند توبه شما را بپذیرد و از شما درگذرد و ما عذرخواهی شما را قبول کردیم و خداوند بهترین بخشندگان و عفوکنندگان است. خداوند از شما و تمام مسلمانانی که نمی‌دانند امام مهدی ناصر محمد یمانی، واقعاً و به حق امام مهدی خلیفه‌ی خدا بر مردم عالم است، درگذرد. امیدوارم خداوند بصیرت دیدن حق را به آنان عنایت فرماید و نورشان را کامل کرده و شرح صدر به آنان عطا کند، تمام آن کسانی‌ که خدا می‌داند، اگر از حقّ آمده از نزد پروردگارشان باخبر شوند؛ از آن پیروی کرده و بعد از آنکه برایشان روشن شد، حق آمده از نزد پروردگار کدام است، غرور و تعصب آنها را به گناه نمی‌کشاند.
  حبیب من در راه خدا! خبر شایعه‌ی دروغِ افترا زنندگان که به دروغ مدعی شده بودند ناصر محمد یمانی کرونا گرفته‌است، به من رسید. این دروغِ شایعه‌پراکنان روگردان است که از روی مکر خبر بی‌اساس منتشر می‌کنند تا باعث تزلزل [مردم] گردند! من از دروغ آنها خنده‌ام گرفت؛ چون می‌دانم ویروس کرونا آمده‌ تا کسانی را گرفتار کند که از دعوت دعوتگر الهی" امام مهدی ناصر محمد یمانی" رومی‌گردانند؛ کسی که از آنان دعوت می‌کند از ذکری که برای عالمیان نازل شده، یعنی قرآن عظیم پیروی کرده و نسبت به هرچه که مخالف آیات محکم آن باشد، کافر شوند؛ پاک و منزه است خداوند بزرگ، از اینکه خلیفه و عبدش مهدی ناصر محمد یمانی را به آن مبتلا کند!
  به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم! اگر تمام بشریت ویروس کرونا بگیرند، خلیفه خدا بر عالمیان، امام مهدی ناصر محمد یمانی، مبتلا نخواهد شد و اگر خداوند مرا به عذاب کرونا مبتلا کند؛ نشانه‌ی تصدیق امام مهدی ناصر محمد یمانی باطل می‌شود. چگونه ممکن است نشانه‌ای که پروردگار برای موعظه کردنِ روگردانان از کتاب خدا قرآن عظیم [و به دلیل روگرداندن آنها از کتاب خدا قرآن عظیم] نازل نموده؛ کسی را مبتلا کند که پانزده سال است مردم را به سوی آن دعوت می‌کند؟! پس بعد از گذشت پانزده سال، عذاب جهانی خداوند آغاز و وارد مرحله‌ی عذاب‌های سنگین و بعد از آن عذاب‌های فوق‌سنگین شد. [فکر می‌کنید] چگونه من اعلان کردم آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، عذابی جهانی و از دسته‌ی عذاب‌های کمتر و خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است؛ شاید که بازگردند و چطور یک هفته قبل از اینکه سازمان جهانی بهداشت در اعلامیه‌ای رسمی، همه‌گیری را اعلان کند، خبر دادم که تمام کشورهای عربی و غیرعربی گرفتار آن خواهند شد؟ و همچنین در چند مورد دانشمندان طب را به چالش کشیدم و گفتم نمی‌توانند منبع ویروس را پیدا کنند و از آن به عنوان بیماری واگیر جهانی یاد نکردیم؛ بلکه آن را عذاب جهانی از دسته‌ی عذاب‌های کمتر قبل از عذاب بزرگ‌تر خواندیم.
  من همچنین علمای طب را به چالش کشیدم و گفتم اگر همگی با هم جمع شوند و به یاری هم بشتابند، نمی‌توانند برای آن درمان یا واکسن پیدا کنند. همچنین اعلان کردم به هیچ وجه قادر نبوده و نیستند که بر بیماری واگیری که ویروس کرونا می‌نامند، تسلط یابند و از مکر آنچه که ویروس کرونا می‌نامند؛ چیزهایی خواهند دید که در تصور دانشمندان فیزیک پزشکی نمی‌گنجد و مسایلی بسیار غیرعادی را شاهد خواهند بود. این را متخصصان علم پزشکی درک می‌کنند؛ کسانی که شاهد موضوعات بسیار عحیبی خواهند بود و درمی‌یابند این سرباز مخفی، تحت امر خداوند حکیم و علیم است.
  و سؤالی که مطرح می‌شود این است: از آنجا که تمام مواردی که امام ناصر محمد یمانی به عنوان تحدی اعلان کرده بود، در عالم واقعیات به صورت حقیقی به وقوع پیوست و آنچه که در راه است، بسیار بزرگ‌تر است؛ سؤال این است: ناصر محمد یمانی از کجا می‌دانست؛ آیا ناصر محمد یمانی دکترای ویروس‌شناسی داشته و پروفسور است؟ و جواب: حبیب من در راه خدا! من پزشک نیستم ولی علم کتاب خدا قرآن عظیم نزد من است و از خدا درمورد حقیقت آنچه که ویروس کرونا می‌نامید و موعظه‌ی عذاب سینه‌ها در آیات محکم ذکر است، چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید. من آیات مفصلی درباره‌ی آن دارم که هنوز نگفته ام ؛ آیاتی که با نهایت دقت در محکمات کتاب خدا قرآن عظیم درباره این موضوع آمده است و خداوند با آگاهی [از وقوعشان] آنها را در علم غیب کتاب خود آورده‌است وهمچنین می‌دانم به زودی زود، موعظه‌ی بسیار بزرگ‌تری از جانب پروردگارشان در راه است که از دسته موعظه‌ی عذاب‌های بسیار بزرگ است و بازهم درگیری اصلی در سینه‌هاست و همچنین بقیه قسمت‌ها را بیمار می‌کند... و این کید متین و استوار پروردگار عالمیان است که برای ظالمان شدّتش بیشتر است.
  نزدیک است که نام آن را ویروس تصمیم‌گیرندگان مرفه و ظالم جهان بگذاریم و درمرتبه بعد مستکبران روگردان از خلیفه‌ی خدا و دعوتگر حقّ پروردگار، ‌را مبتلا خواهد کرد و خواهند دانست... وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
  أخوكم؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ
المواضيع المتشابهه

ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •