النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: ويروس كرونا و بیان جداکننده حقّ از باطل ؛ بیانی که بیهوده و شوخی نیست!

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. ويروس كرونا و بیان جداکننده حقّ از باطل ؛ بیانی که بیهوده و شوخی نیست!

  مصدر المشاركة
  الإمام ناصر محمد اليماني
  26 - رمضان - 1441 هـ
  19 - 05 - 2020 مـ
  ۳۰-اردیبهشت-۱۳۹۹ه.ش.
  06:37 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://mahdi-alumma.com/showthread.php?p=329915

  ـــــــــــــــــــــــــــــــ

  ويروس كرونا و بیان جداکننده حقّ از باطل ؛ بیانی که بیهوده و شوخی نیست!

  بسم الله الواحد الغفار العزيز القهار و صلوات و سلام بر نبیّ مختار محمد رسول‌الله که با ذکر-قرآن- به‌سوی تمام مردم فرستاده شد..
  ای تصمیم‌گیرندگان و رهبران بشریت! ای ملت‌های جهان در نقاط مختلف عالم! همانا شما را تنها به‌ یک چیز اندرز می‌دهم، و آن اینکه: دو نفر دو نفر یا یک نفر یک نفر برای خدا قیام کنید، سپس بیندیشید؛ خداوند تحدیِ حقِّ چه کسی را درباره‌ی آنچه که ویروس کرونا نامیده می‌شود، درعالم واقعیات و حقایق، تصدیق کرد؟ تحدی[ و مبارزه‌طلبی] تمام پزشکان بشریت را یا تحدی مهدی منتظر عبد و خلیفه‌ی خدا امام مهدی ناصر محمد یمانی را...
  این برای آن است که به‌ یقین بدانید، شما از علم خداوند هیچ‌چیز نمی‌دانید، مگر آنچه را که خداوند بخواهد، خداوندی که از شرک و الحاد شما منزه است و این به‌ دلیل مغرور شدن شما به‌ دانش‌های نوینی است که به‌ آنها دست‌یافته‌اید، دانشی که گذشتگان دراختیار نداشتند. شما به‌ علم فناوری‌ اطلاعات و علومی که در رشته‌های گوناگون در اختیارتان قرار گرفته‌است، مغرور شده‌اید و برای همین با امری به‌ تحدی کشیده‌ شدید که هیچ‌چیزی در باره آن نمی‌دانید؛ آن‌هم با کوچک‌ترین سپاه خدا، تا معلومات و دانش شما به صفر سمت چپ [هیچ] تبدیل شود؛ ای کسانی‌ که به دانش خود خرسند بودید و گمان می‌کردید، قادرید هرکاری انجام دهید؛ پس خداوند با کوچک‌ترین عضو از سپاه آفریدگانش [که به‌ علت کوچکی نمی‌توان آن را باچشم غیر مسلح دید]، قدرت شما را تحقیر کرد و عظمت‌تان را به‌ ذلت و خواری کشاند و غرورتان را از بین برد؛ تا حد و اندازه‌ی خود را بدانید و همچنین به‌ یقین دریابید، هیچ‌کس جز خداوند نمی‌تواند این بیماری خفقان‌آوری که عذاب الهی است و شما آن را ویروس کرونا می‌نامید، از سرتان بردارد. تا از گناهان کبیره و زشتی‌های بزرگ و ظلم بر انسان و ظلم «شرک» توبه کنند و بگویند:
  "{قَالَا رَبَّنَا ظَلَمْنَا أَنفُسَنَا وَإِن لَّمْ تَغْفِرْ لَنَا وَتَرْحَمْنَا لَنَكُونَنَّ مِنَ الْخَاسِرِينَ }
  {گفتند: پروردگارا! ما به خویشتن ستم کردیم و اگر ما را نبخشى و بر ما رحم نکنى، از زیان‌کاران خواهیم بود}
  و بعد از توبه بگویند:

  «خداوندا! من بنده‌ات به‌حق "لا اله الا انت" و به‌ حق رحمتی که بر خود فرض نمودی و به‌ حق بزرگی و عظمت رضوان نفست که از نعیم بهشت تو، بسیار بزرگتر است، از تو درخواست می‌کنم که مرا از عذاب کرونا شفا دهی و آن را از سر من برداری که من به دعوت‌کننده حقّی که از نزد تو آمده است، ایمان آوردم.
  خدایا عذاب خود را، از هر دری که بر ما وارد شود، از ما بردار تا راه حقّ تو را درپیش‌گیریم و ما را در وفای به وعده‌ای که به‌ تو دادیم، ثابت نگاه‌دار؛ ای خدایی که بین انسان و قلبش حائل می‌شوی؛ ما چیزی جز رحمتی که تو بر خود فرض نموده‌ای نداریم؛ پس اگر ما را نبخشی و بر ما رحم نکنی، از زیان‌کاران خواهیم بود. خداوندا تو در آیات محکم کتابت فرمودی:
  { وَقَالَ رَبُّكُمُ ادْعُونِي أَسْتَجِبْ لَكُمْ } [غافر: من الآية ٦٠]
  {و پروردگار شما گفته است: «مرا بخوانید تا (دعای) شما را بپذیرم! و اجابت کنم!}
  پس از من دعا و انابه، و از تو اجابت؛ همانا که تو از وعده‌ای که به‌ ما دادی، تخلف نمی‌کنی. پروردگارا پاک و منزهی تو و وعده‌‌ی تو حق است و تو ارحم الراحمینی. خداوندا! ما را در وفای به وعده‌ای که به‌ تو دادیم ثابت‌قدم و استوار نگاه‌دار. ما وعده دادیم که از دعوتگر الهی و جهانی، خلیفه‌ی خدا در زمین، امام مهدی ناصر محمد یمانی، پیروی کنیم. خدایا برانگیخته‌شدن او را برای ما نعمت قرار ده، نه اینکه به‌‌خاطر روگرداندن از دعوت حق امام مهدی ناصر محمد یمانی، بدل به نقمت و عقوبتی برایمان گردد.»
  [[[ متن دعا به زبان عربی: «
  اللهم إنّي عبدك أسألك بحق لا إله إلا أنت وبحق رحمتك التي كتبت على نفسك وبحق عظيم نعيم رضوان نفسك الأكبر من نعيم جنّتك أن تشفيني من عذاب كورونا أو تصرفه عنّي فإنّا مؤمنون بداعي الحقّ من عندك، اللهم اكشف عنّا عذابك من كل باب لنتّبع سبيل الحق من عندك وإن تُثبّتنا على الوفاء بما وعدناك به يا من تحول بين المرء وقلبه، فليس لنا إلا رحمتك التي كتبت على نفسك، فإن لم تغفر لنا وترحمنا لنكوننّ من الخاسرين، اللهم إنّك قلت في محكم كتابك: { وَقَالَ رَبُّكُمُ ادْعُونِي أَسْتَجِبْ لَكُمْ } [غافر: من الآية ٦٠]، فمِنّي الدعاء والإنابة ومنك الاستجابة إنّك لا تُخلف وعدك، ربّنا سبحانك فوعدك الحق وأنت أرحم الراحمين، اللهم ثبّتنا على الوفاء بما وعدناك به أن نتّبع داعيَ الله العالميّ خليفة الله في الأرض الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني، اللهم اجعل بَعثهُ نِعمةً علينا لا نقمة علينا بسبب إعراضنا عن دعوة الحق للإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ».]]]
  و هرکس حاضر نشود این دعا را بگوید، حتماً گرفتار عذابی خواهند شد که به‌ نام ویروس کرونا می‌خوانند. و آیا جز این است که خداوند نشانه‌ی ویروس کرونا را تنها به‌ عنوان نشانه‌ای برای تصدیق بیانی قرار داده‌است که امام مهدی ناصر محمد یمانی در تاریخ ۱۰ رجب /۱۵ اسفندماه ۱۳۹۸ با این عنوان نوشت: "ویروس کرونا از عذاب‌های خفیف‌تر قبل ازعذاب بزرگ است، شاید بازگردند" و با آن جهانیان را به تحدی کشید؟ ما درمان و راه حل را در عنوانِ بیان آوردیم و حکمت عذاب خفیف‌تر[خداوند] ویروس کرونا و راه شفا یافتن ازعذاب در آن آورده شده، باشد که مردم به‌سوی خدا بازگشته و آن طور که باید و شاید به‌ درگاه او توبه کنند و از دعوتگر به‌سوی کتاب خدا، بنده و خلیفه‌اش امام مهدی ناصر محمد یمانی پیروی نمایند. ای جماعت انصار! بدانید که اگر مستکبران از این دعا روبرگردانند، خداوند دعای شما را برای رفع عذاب خفقان‌آور از مجرمان عالم، هرگز اجابت نکرده و نخواهد کرد. این براساس آگاهی و اطلاع من از کتاب خداوند است؛ چون اگر از روی رحمت خود، این عذاب را از سر آنان بردارد، بدون اینکه مردم عالم بدانند این عذاب، نشانه و آیه ‌تصدیق کسی است که خداوند او را به‌عنوان امام و خلیفه و بنده خود بر آنان برگزیده؛ بازهم تکرار می‌کنم اگر این عذاب را از آنان بردارد، بدون اینکه دریابند این از نشانه‌های تصدیق خلیفه‌‌‌ی او مهدی ناصر محمد یمانی است؛ در طغیانشان لجاجت ورزیده و سرگردان خواهند ماند ! و به روگرداندن از پیروی از دعوتگر الهی و خلیفه او ناصر محمد یمانی ادامه خواهند داد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَلَوْ رَحِمْنَاهُمْ وَكَشَفْنَا مَا بِهِم مِّن ضُرٍّ لَّلَجُّوا فِي طُغْيَانِهِمْ يَعْمَهُونَ ﴿٧٥﴾} صدق الله العظیم [ سورة المؤمنون]
  {و اگر به آنان رحم کنیم و گرفتاری‌ها و مشکلاتشان را برطرف سازیم، در طغیانشان لجاجت می‌ورزند و سرگردان می‌مانند! (۷۵)}
  آنچه‌ که دراین بیانم آمده‌، شرطی برای دعوت این دعوتگر است. هریک از تصمیم‌گیرندگانی که نپذیرند، عذابی که ویروس کرونا نامیده می‌شود، نشانه و آیه تصدیق بیانیه‌ی جهانی است که در تاریخ ۱۰ رجب ۱۴۴۱ /۱۵ اسفند ۱۳۹۸ه.ش. صادر شد و در برابر آن استکبار ورزند، پس رهایشان کنید تا اگر راست می‌گویند؛ بر آنچه‌ که ویروس کرونا می‌نامند، چیره و غالب گردند!
  و[یمن]، اگر ویروس کرونا واقعاً بعد از چند ماهی که خداوند آن را از آنان بازداشته‌بود، تا شاید شکرگزار گردند، وارد یمن شده‌ باشد؛ والله، والله، تا زمانی که در برابر دعوتگر الهی و خلیفه او امام مهدی ناصر محمد یمانی، استکبار ورزند؛ تمام عالم هرگز نمی‌توانند بر آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، چیره شده و آن را تحت سیطره خود درآورند. همگان باید بدانند، عذابی که آن را ویروس کرونا می‌نامند، عذاب خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است؛ باشد که بعد از اینکه دریافتند امام مهدی ناصر محمد یمانی، به‌حق خلیفه‌ی خدا بر عالمیان است؛ به‌ درگاه پروردگارشان تضرع کرده و از او بخواهند، با رحمت خود عذاب را از سر آنان بردارد تا از دعوتگر حقّ پروردگارشان، پیروی کرده و در برابر او کاملاً تسلیم گردند. چون برداشتن عذاب خدا سودی ندارد درحالی‌که آنها با لجاجت، کوردلانه به طغیان خود ادامه دهند و سپس خداوند با عذابی بسیار بزرگتر از آنچه بدان گرفتار شده‌اند، هلاکشان کند. به فرموده خداوند گوش سپارید و به آن توجه کنید؛ خداوند تعالی می‌فرماید:
  { وَلَوْ رَحِمْنَاهُمْ وَكَشَفْنَا مَا بِهِم مِّن ضُرٍّ لَّلَجُّوا فِي طُغْيَانِهِمْ يَعْمَهُونَ ﴿٧٥﴾ وَلَقَدْ أَخَذْنَاهُم بِالْعَذَابِ فَمَا اسْتَكَانُوا لِرَبِّهِمْ وَمَا يَتَضَرَّعُونَ ﴿٧٦﴾ حَتَّىٰ إِذَا فَتَحْنَا عَلَيْهِم بَابًا ذَا عَذَابٍ شَدِيدٍ إِذَا هُمْ فِيهِ مُبْلِسُونَ ﴿٧٧﴾ } صدق الله العظيم [ المؤمنون ].
  {و اگر به آنان رحم کنیم و گرفتاری‌ها و مشکلاتشان را برطرف سازیم، در طغیانشان لجاجت می‌ورزند و سرگردان می‌مانند! (۷۵) ما آنها را به عذاب و بلا گرفتار ساختیم ، امّا آنان نه در برابر پروردگارشان تواضع کردند، و نه به درگاهش تضرّع می‌کنند! (۷۶) تا زمانی که دری از عذاب شدید به روی آنان بگشاییم، ناگهان بکلّی مأیوس گردند. (۷۷)}

  تصمیم‌گیرندگان در دولت‌های مختلف جهان باید از بیانی که در تاریخ ۱۰ رجب ۱۴۴۱/ ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ه.ش. با عنوان
  "ویروس کرونا از عذاب‌های خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است، شاید بازگردند" نوشته‌ شد و در آن تمام عالم را به تحدی کشیده بودم، باخبر شوند و سپس به نکات به‌حقْ چالش‌برانگیز آن بیان قدیمی که در ۱۰ رجب ۱۴۴۱ نوشته شده‌بود؛ نگاهی بیندازند. ما در آن بیان قدیمی، همه را به تحدی کشیده و چند چالش مطرح کردیم، که آنها را به‌ صورت خلاصه در ادامه می‌آوریم:
  ۱- این یک عذاب جهانی از سوی خداوند است، نه اینکه تنها یک بیماری واگیر جهانی باشد.
  ۲- تمام پزشکان جهان هرگز قادر نخواهند بود دریابند، ویروس کرونا چگونه عمل خواهد کرد.
  ۳- تمام پزشکان جهان هرگز قادر نخواهند شد، برآن چیره شده و آن را تحت سیطره درآورند. چگونه می‌توانند بر عذاب خداوند، چیره شوند؟ پاک و منزه است او...
  ۴-تمام پزشکان جهان [چه مسلمان و چه کافر] حتی با یاری و کمک یکدیگر هرگز قادرنخواهند بود برای آن درمان یا واکسنی پیدا کنند.
  ۵- آنها از آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، مکرهایی خواهند دید که در تصورشان هم نمی‌گنجید.
  بیانی که در آن از چندین چالش یاد کردیم، در تاریخ ۱۰ رجب صادر شده‌ بود؛ در حالی‌که تا آن زمان، آنچه که ویروس کرونا نامیده می‌شود، تنها چین و ایران را درنوردیده‌بود. اما تمام کشورهای عالم، قبل از اینکه مورد تهاجم آن قرار گیرند، به‌شدت به لرزه افتادند و سؤالی که مطرح می‌شود این است: آیا خداوند، حقیقتاً، تحدی بنده و خلیفه‌ی خود را در عالم واقعیات و حقایق؛ تصدیق نکرد؟ تا تمام تصمیم‌گیرندگان دولت‌ها در تمام جهان و ملت‌هایشان بدانند من راست می‌گویم و امام مهدی ناصر محمد یمانی به‌حق از نزد خدا از اموری آگاه‌است، که تمام بشریت از آن‌ها بی‌خبرند؛ چون خداوند علم کتاب خود قرآن عظیم را به‌ او عطا نموده‌است. ای مردم عالم! من دیوانه و مجنون نیستم که قبل از اینکه چنین ناتوان و عاجز شوید، از نزد خود با گزافه‌گویی شما را به تحدی کشیده و چنین چالش‌هایی را اعلان کنم. هیهات هیهات... به پروردگار زمین و آسمان‌ها قسم، من اینها را از کتاب خدا قرآن عظیم می‌دانم؛ و همانا که به‌خاطر تسهیل جستجو در اینترنت آن را به آنچه که ویروس کرونا می‌نامید؛ نامیدم .
  و به تمام عالم بشارت آیاتِ عذابی را می‌دهم که از راه هوا و زمین و دریا در پیش‌اند و به عذاب ویروس کرونا که برای آنان فراهم می‌کند‌، اضافه خواهند شد، تا در برابر خلیفه برگزیده‌ی خداوند [امام مهدی ناصر محمد یمانی] خضوع کرده و کاملاً تسلیم او گردند. آیا ما برای علمای مسلمین جهان و تمام مردمی که در دین خود گرفتار اختلاف شده‌اند، شرطی جز این قائل شدیم که خداوند را به‌ عنوان داور و حَکَم اختلافات دینی خود بپذیرند؟ تنها چیزی که بر عهده‌ی خلیفه‌ی خدا امام مهدی ناصر محمد یمانی است، استنباط حکم الهی از آیات محکم کتاب خداوند قرآن عظیم درمورد مسائل مطروحه است و آنان در برابر خلیفه‌ی خدا و کتابش قرآن عظیم استکبار ورزیدند؛ کتابی که از پیروی از آن روگردانده و حاضر به ترک گفتن آنچه که برخلاف آن است، نیستند. من پانزده سال است که از آنها و مردم عالم دعوت می‌کنم، ولی روگردانده و در برابر خلیفه‌ی خدا استکبار ورزیدند تا اینکه خداوند به‌خاطر کتابش خشمگین شد، و راهی برای برطرف شدن عذاب الهی برایشان نمی‌یابم، مگر اینکه به درگاه خدا بازگشته و با توبه و انابه از او بخواهند، قلب‌هایشان را هدایت فرماید تا از دعوتگر حق پروردگارشان، خلیفه‌ی خدا و عبدش در زمین ، امام مهدی ناصر محمد یمانی پیروی کرده و کاملاً تسلیم او گردند. وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.
  خليفةُ الله وعبدُه الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •