النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: تذکر و یادآوری به تصمیم گیرندگان در کشورهای مسلمان از آیات محکم ذکر...

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. تذکر و یادآوری به تصمیم گیرندگان در کشورهای مسلمان از آیات محکم ذکر...

  مصدر المشاركة
  الإمام ناصر محمد اليماني
  02 - رمضان - 1439 هـ
  17 - 05 - 2018 مـ
  ۲۷-اردیبهشت-۱۳۹۷ه.ش.
  08:29 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )


  [ لمتابعة رابط المشاركـة الأصليّة للبيان ]
  https://mahdi-alumma.com/showthread.php?p=287053

  ــــــــــــــــــــــــ


  تذکر و یادآوری به تصمیم گیرندگان در کشورهای مسلمان از آیات محکم ذکر...


  تذکر....روی این بیان تمرکز کنید؛ تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَذَكِّرْ فَإِنَّ الذِّكْرَىٰ تَنفَعُ الْمُؤْمِنِينَ ﴿٥٥﴾} صدق الله العظيم [الذاريات]،
  {یادآورى کن، که یادآورى براى مؤمنان سودمند است.}
  شاید خداوند با آن قلب رهبران عرب و عجم مسلمان را هدایت فرماید؛ و عذری در پیشگاه پروردگارتان؛ شاید تقوا کنند. باید این بیان به را به تمام رهبران عجم و عرب مسلمان ابلاغ کنید؛ ای انصار که درنقاط مختلف جهان هستید؛ برای نجات ملت‌های مسلمان شتاب کنید.

  همانا که بیانات مهدی منتظر؛ حاوی اخباری در مورد مکر دشمنان خدا شیاطین بشر است؛ پس ای جماعت روگردانان کدام نشانه‌ها وآیات خدا را انکار می‌کنید؟ ما می‌خواهیم شما به حق در زمین عزت داشته و عدل برقرار باشد و شما در پی ذلیل کردن خود و از دست دادن ملکتان هستید؛ علت آن هم تلاشتان برای راضی کردن دشمن خدا و دشمن خودتان است. والله والله والله اگر پیروز شوند به هیچ یک از وعده‌هایی که به شما داده‌اند عمل نمی‌کنند. این صفت معروف و شناخته شده آنها در طول تاریخ سیاهشان است؛ آنها بعد از پیمان بستن، عهد خدا را می‌شکنند؛شما برای در امان ماندن از شرشان ( به آنها متوسل می شوید ) اما آنها قصد دارند با رهبران مسلمانان و تمام ملت‌های مسلمان مکر کرده و زمین‌های مسلمانان را اشغال نموده و رهبران و علمای آنها را کشته و ملت‌های مسلمان را بیرون برانند.
  و امیدوارم خداوند به دلیل عصیان شما دربرابر خلیفه خدا؛ آنها را بر شما مسلط نگرداند. فرموده خداوند تعالی را به یاد داشته باشید:
  {وَدُّوا لَوْ تَكْفُرُونَ كَمَا كَفَرُوا فَتَكُونُونَ سَوَاءً ۖ فَلَا تَتَّخِذُوا مِنْهُمْ أَوْلِيَاءَ حَتَّىٰ يُهَاجِرُوا فِي سَبِيلِ اللَّـهِ ۚ فَإِن تَوَلَّوْا فَخُذُوهُمْ وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ وَجَدتُّمُوهُمْ ۖ وَلَا تَتَّخِذُوا مِنْهُمْ وَلِيًّا وَلَا نَصِيرًا ﴿٨٩﴾إِلَّا الَّذِينَ يَصِلُونَ إِلَىٰ قَوْمٍ بَيْنَكُمْ وَبَيْنَهُم مِّيثَاقٌ أَوْ جَاءُوكُمْ حَصِرَتْ صُدُورُهُمْ أَن يُقَاتِلُوكُمْ أَوْ يُقَاتِلُوا قَوْمَهُمْ ۚ وَلَوْ شَاءَ اللَّـهُ لَسَلَّطَهُمْ عَلَيْكُمْ فَلَقَاتَلُوكُمْ ۚ فَإِنِ اعْتَزَلُوكُمْ فَلَمْ يُقَاتِلُوكُمْ وَأَلْقَوْا إِلَيْكُمُ السَّلَمَ فَمَا جَعَلَ اللَّـهُ لَكُمْ عَلَيْهِمْ سَبِيلًا ﴿٩٠﴾سَتَجِدُونَ آخَرِينَ يُرِيدُونَ أَن يَأْمَنُوكُمْ وَيَأْمَنُوا قَوْمَهُمْ كُلَّ مَا رُدُّوا إِلَى الْفِتْنَةِ أُرْكِسُوا فِيهَا ۚ فَإِن لَّمْ يَعْتَزِلُوكُمْ وَيُلْقُوا إِلَيْكُمُ السَّلَمَ وَيَكُفُّوا أَيْدِيَهُمْ فَخُذُوهُمْ وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ ثَقِفْتُمُوهُمْ ۚ وَأُولَـٰئِكُمْ جَعَلْنَا لَكُمْ عَلَيْهِمْ سُلْطَانًا مُّبِينًا ﴿٩١﴾} صدق الله العظيم [النساء].
  {آنان آرزو می‌کنند که شما هم مانند ایشان کافر شوید، و مساوی یکدیگر باشید. بنابر این، از آنها دوستانی انتخاب نکنید، مگر اینکه (توبه کنند، و) در راه خدا هجرت نمایند. هرگاه از این کار سر باز زنند، هر جا آنها را یافتید، دست‌گیر کنید! و به قتل برسانید! و از میان آنها، دوست و یار و یاوری اختیار نکنید!. (۸۹) مگر کسانى که به گروهى که میان شما و آنها پیمانى برقرار است، بپیوندند یا به نزد شما بیایند در حالى که سینه‌هایشان از جنگیدن با شما یا با قوم خود به تنگ آمده باشد. و اگر خدا مى‌خواست، مسلّماً آنها را بر شما مسلط مى‌نمود و حتماً با شما مى‌جنگیدند. پس اگر از شما کناره گرفتند و با شما پیکار نکردند و پیشنهاد صلح و سازش دادند، دیگر خداوند براى شما راهى براى تعرّض و جنگ با آنان قرار نداده است. (۹۰) به زودى گروهى دیگر را خواهید یافت که مى‌خواهند [با برقراری عهد و پیمان و اظهار اسلام،] از جانب شما در امان باشند و [با اظهار کفر،] از قوم خود ایمن گردند. [اما] هر بار که به سوى فتنه­ گری خوانده شوند، با سر در آن فرومى‌روند. پس اگر از [درگیرى با] شما کناره نگرفتند و پیشنهاد صلح ندادند و دست [از فتنه و فساد] برنداشتند، آنان را هر جا یافتید، دستگیر کنید و به قتل برسانید. آنها کسانى هستند که ما براى شما علیه آنان حجّت و دلیلی آشکار قرار دادیم. (۹۱)}
  به مجاهدان وصیت می‌کنیم با یهودیان یمن خوشرفتاری کنند؛ هم چنین با یهودیانی که از سیاست صهیونیسم جهانی و ترامپ بیزار هستند؛ هیچ یک ازکسانی که به جنگ شما نیامده‌اند به قتل نرسانید که این عداوت و ظلم است و گرفتار غضب خدا می‌ شوید؛ خداوند تعدی کنندگان را دوست ندارد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَقَاتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّـهِ الَّذِينَ يُقَاتِلُونَكُمْ وَلَا تَعْتَدُوا ۚ إِنَّ اللَّـهَ لَا يُحِبُّ الْمُعْتَدِينَ ﴿١٩٠﴾}صدق الله العظيم [البقرة].
  {و در راه خدا با کسانى که با شما مى‌جنگند، نبرد کنید، ولى از حدّ تجاوز نکنید، که خداوند تجاوزکاران را دوست ندارد.}
  ای ملت فلسطین؛ انتخاب دیگری ندارید؛ یا همراه نصاری- مسیحیان- که برای مودت به شما نزدیکترند، با کسانی که به مقدسات شما تعدی کرده‌اند بجنگید؛ یا خداوند دشمن‌تان را بر شما مسلط می‌سازد. حتی اگر درخانه‌هایتان باقی بمانید؛ با هواپیماهایش خانه‌ها را بر سر شما خراب خواهد کرد. آیا گمان می‌کنید تنها قصدش ساختن سفارت شیطان است و به همین بسنده می‌کنند؟ خیر به شما خبر می‌دهیم قصدشان چیست؛ آنها می‌خواهند تمام مسلمانان فلسطینی را اخراج کرده و با هواپیما همه چیز را به کلی نابود نمایند و در قدس و سایر جاها شهرک های جدید بسازند و سپس به دولت‌های بعدی هجوم ببرند.
  همانا که ما قبل از وقوع ، خبر نقشه‌های آنان را به شما می‌دهیم تا به اذن خدا تلاش کنیم آنها را به شکست بکشانیم. ولی اگر تصدیق نکنید یا این نقشه‌ها محقق خواهند شد و یا خداوند در روزی که برای مجرمان و روگردانان بسیار سخت است؛ با عذابی بسیار شدید مرا غلبه خواهد داد. پس پند بده که پند و یادآوری برای مؤمنان مفید است و سلام علی المرسلین و الحمدلله رب العالمین.
  یقین داشته باشید که تنها خداوند مالک الملک است که ملک و حکومت را به هرکس بخواهد می‌دهد و از هرکس بخواهد می‌گیرد. این دونالد ترامپ نیست که ملک را به هرکس بخواهد بدهد و یا بگیرد. این خداوند است که ملک را از کسانی که شکرگزار برانگیخته شدن امام مهدی ناصر محمد یمانی در امت‌شان نیستند می‌گیرد‌؛ آن هم در زمانی که بیش از هر موقعی محتاج برانگیخته شدن خلیفه خدا امام مهدی ناصر محمد یمانی هستند.


  [SIZE=5]


المواضيع المتشابهه

 1. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 28-01-2020, 09:11 PM
 2. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 27-11-2019, 05:48 AM
 3. مشاركات: 1
  آخر مشاركة: 01-01-2019, 07:22 AM
 4. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 12-07-2017, 01:56 PM
 5. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 27-01-2017, 07:35 AM

ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •