النتائج 1 إلى 3 من 3

الموضوع: خبرهایی از آیات محکم ذکر به قلم إمام مهدي منتظَر ناصر محمد اليماني ..

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. خبرهایی از آیات محکم ذکر به قلم إمام مهدي منتظَر ناصر محمد اليماني ..

  مصدر المشاركة
  - 1 -
  الإمام ناصر محمد اليماني

  ۰۷- ذو الحجّة - 1438 هـ
  29 – 08 – 2017 مـ

  ۷-شهریور-۱۳۹۶ ه.ش.
  08:30 صباحاً
  ( برحسب تقويم رسمي لأمّ القرى )
  ___________________


  خبرهایی از آیات محکم ذکر به قلم إمام مهدي منتظَر ناصر محمد اليماني
  ..


  به نام خداوند شدید العقاب و غفار برای کسی که توبه و انابه کند؛ مسلمانان در بورمه و میانمار ودر تمام کشورهای عالم که مورد ظلم واقع شدند، به درگاه پروردگارشان انابه می‌کنند تا دشمنان‌شان را هلاک کرده و آنها را بعد از آنان در ان کشورها خلافت دهد؛ و اگربه درگاه خداوند تواضع کرده و با دعا تضرع کنند؛(وَلَقَدْ أَخَذْنَاهُم بِالْعَذَابِ فَمَا اسْتَكَانُوا لِرَبِّهِمْ وَمَا يَتَضَرَّعُونَ(۷۶)المؤمنون) هرچقدر هم گناه‌کار باشند؛ دعایشان اجابت خواهد شد و نباید از رحمت خدا مأیوس گردند.
  روزهای آینده پر ازحوادث پی در پی است که نشانه‌های عذاب خدا را در بر دارند. از جمله باران شهاب سنگ با حجم‌های مختلف؛ و صاعقه‌هایی که به اذن خدا بر هر کس که بخواهد فرود آمده و از هرکس که خدا بخواهد بازداشته می‌شوند و مردم از ترس مرگ از این صاعقه‌هایی که در شب یا روز فرود می‌ایند انگشتان خود را در گوش می‌گذارند و خداوند برکافران احاطه دارد.{ اشاره به آیات کریمه سوره بقره: أَوْ كَصَيِّبٍ مِّنَ السَّمَاءِ فِيهِ ظُلُمَاتٌ وَرَعْدٌ وَبَرْقٌ يَجْعَلُونَ أَصَابِعَهُمْ فِي آذَانِهِم مِّنَ الصَّوَاعِقِ حَذَرَ الْمَوْتِ ۚ وَاللَّـهُ مُحِيطٌ بِالْكَافِرِينَ ﴿١٩﴾} . و انفجارهای خورشیدی بزرگ و سقوط قطعه‌ای از آسمان بر زمین و تاریکی در زمین و زلزله‌ها در خشکی و باد شدید وگردبادهای دریای مسجور( که به سمت خشکی هجوم می‌اورند: توفانهای دریائی) و زلزله‌های دریایی و کوه‌های یخی از تگرگ که از شمال غربی می‌آیند{اشاره به آیه کریمه سوره نور: أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّـهَ يُزْجِي سَحَابًا ثُمَّ يُؤَلِّفُ بَيْنَهُ ثُمَّ يَجْعَلُهُ رُكَامًا فَتَرَى الْوَدْقَ يَخْرُجُ مِنْ خِلَالِهِ وَيُنَزِّلُ مِنَ السَّمَاءِ مِنْ جِبَالٍ فِيهَا مِنْ بَرَدٍ فَيُصِيبُ بِهِ مَنْ يَشَاءُ وَيَصْرِفُهُ عَنْ مَنْ يَشَاءُ ۖ يَكَادُ سَنَا بَرْقِهِ يَذْهَبُ بِالْأَبْصَارِ ﴿٤٣﴾}و طلوع خورشید از مغرب به دلیل نزدیک شدن سیاره عذاب از جنوب. و خداوند هرچه را که بخواهد( از این عذاب‌ها) محو کرده و هرکدام را که بخواهد ثابت می‌کند و بازگشت امور به سوی اوست؛ وقوع برخی از این عذاب‌ها حتمی است.
  و هم چنین تغییرات سیاسی غیرمنتظره و تغییرات آب و هوایی و افزایش درجه حرارت خورشید و تأثیرات زیاد دیگری که ناشی از اثرات سیاره عذاب است که در حال نزدیک شدن است؛ مترقب باشید که من هم با شما در انتظار و مراقب هستم...
  وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

 2. مصدر المشاركة

  - 2 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  23 - ذو الحجّة - 1438 هـ
  14 – 09 – 2017 مـ

  23-شهریور-1396ه.ش.
  09:22 صباحاً
  ( بر اساس تقویم رسمي أمّ القرى )

  __________________

  از صاحب علم کتاب امام مهدی ناصر محمد به رییس جمهور امریکا دونالد ترامپِ،سزاوار است که بر خدا جز حق نگویم..
  به نام نعیم اعظم؛ نعیمی که از جنت النعیم بزرگ‌تر است؛ این نعیم رضوان خداوند بربندگانش است که شما از آن کراهت دارید ای شیاطین بشر؛ ای کسانی که از کتاب خدا قرآن عظیم کراهت دارید و از آن چه که در آن نازل شده خرسند نبوده و خوشایندتان نیست؛ ولی شما در حقیقت از حق کراهت داشته و می‌خواهید قرآن عظیم که نور خدا برای عالمیان است را خاموش سازید با این که به آن ایمان دارید و خود شاهدید که چنین است....


  ای رییس جمهور امریکا دونالد ترامپ؛ به دلیل تصمیم تو برای محاربه با کتاب خدا قرآن عظیم؛ خداوند به خاطر کتابش –قرآن عظیم- خشمناک شده است. تو می‌خواهی قرآن عظیم را که نور خدا و رحمتی برای عالمیان است خاموش کنی؛ نوری که برای تمام مردم فرستاده شده است و خود شاهدی برای این امر هستی. ای رییس جمهور امریکا دونالد ترامپ تو از گمراهان(الضالین) نیستی؛ بلکه از کسانی هستی که مورد غضب الهی هستند(مغضوب علیهم). من به تو و اولیای تو که با دل و جان همراه تواند بشارت عذاب بسیار بزرگی را می‌دهم و امیدوارم خداوند عذاب خود را از اولیایی که از ترس شرّ ترامپ با او همراهی می‌کنند، باز دارد. من به تو و اولیایت از شیاطین بشر که مانند توبوده و از رضوان الهی بیزارند بشارت می‌دهم که اعمال‌شان به هدر رفته است. ای رییس جمهوریهودی الاصل امریکا به مطلبی که آن را با قسم به خداوند عظیمی تزکیه می‌کنم که استخوان‌های پراکنده را زنده می‌کند؛ گوش کن:
  همانا که توفان‌های دریای مسجور( گردبادهای دریایی که به خشکی هجوم می‌آورند) که بر سرتان نازل شده به دلیل شدت خشم خدا از شما و روگرداندن‌تان از تصدیق مهدی منتظر در دوران گفتگو قبل از ظهور است. خداوند عذاب‌های متوالی بر سر شما نازل می‌کند و عذابی نازل نمی‌شود مگر از عذاب قبلی بدتر و شدیدترباشد؛ پس خود شاهد باشید تا امر خدا فرا رسد و گردن‌های‌تان در برابر خلیفه خدا خاضع گردد و تا شهادت دهید لا إله إلا الله محمداً رسول الله ؛و در برابر خدا و خلیفه و عبد او در زمین امام مهدی ناصر محمد یمانی سر طاعت فرود آورید و توبه کرده و از پروردگار من و شما طلب بخشش نموده و استغفار کنید. و اگر سرباز زدید؛ به شما بشارت عذاب شدیدتر خدا را می‌‌دهم که در ساعت نه در خلال روز یا شب رخ خواهد داد و شاید این عذاب بسیار نزدیک باشد؛ پس از خدا به سوی او بگریزید و تنها او را بدون گرفتن شریک عبادت نمایید و نگویید «خداوند، یکی از سه خداست»(اشاره به آیه کریمه سوره المائده: لَّقَدْ كَفَرَ الَّذِينَ قَالُوا إِنَّ اللَّـهَ ثَالِثُ ثَلَاثَةٍ ۘ وَمَا مِنْ إِلَـٰهٍ إِلَّا إِلَـٰهٌ وَاحِدٌ ۚ وَإِن لَّمْ يَنتَهُوا عَمَّا يَقُولُونَ لَيَمَسَّنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا مِنْهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ ﴿٧٣﴾). ای جماعت نصاری-مسیحیان- برای شما بهتر است از این گفته دست بردارید؛ خداوند یکی است و از شرکایی که برای او قایل می‌شوید پاک و منزه است و ما او را عبادت کرده و میان هیچ یک از رسولانش فرقی قایل نشده و در برابر او تسلیم و مسلمانیم. خدایا ابلاغ کردم خداوندا شاهد باش... و اگر روگردانید؛ منتظر باشید که من هم با شما در انتظارم.وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..

  خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

 3. مصدر المشاركة
  - 3 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  26 - ذو الحجّة - 1438 هـ
  17 – 09 – 2017 مـ

  ۲۶-شهریور- ۱۳۹۶ ه.ش.
  06:07 صباحاً
  ( براساس تقويم رسمي أمّ القرى )
  _________________

  مهدی منتظر درمورد استمرار عذاب خداوند هشدار می‌دهد
  هم چنان قارعه پشت سر قارعه به آنان یا نزدیک دیارشان اصابت خواهد کرد تا فرمان و امر خدا برای اطاعت از خلیفه‌اش که مردم را به پیروی از کتاب خدا قرآن عظیم فرا می خواند فرا رسد..

  بسم الله الواحد القهّار، والصلاة والسلام على النّبيّ المختار محمد وجميع الرسل والمؤمنين في كلّ عصرٍ..
  ما هم چنان درمورد عذاب بزرگی که ساعت نه نازل خواهد شد؛ هشدار می‌دهیم؛ چنان که قبل از این هم بارها در بیاناتی که در خلال سال‌ها و ماه‌های گذشته به صورت پراکنده نوشته بودیم؛ درمورد میعاد عذاب خداوند در ساعت نه در یکی از روزها خبر داده بودیم. در تعداد کمی از این بیانات از میعاد عذاب ساعت نه خبر آورده بودیم تا فرمان خدا را اجرا کرده باشیم که امر نموده بود در اینترنت جهانی بنویسیم عذابی در ساعت نه نازل خواهد شد. ما روز و ماه و سال مشخص نکرده ایم ؛ شاید نزدیک باشد و خیلی دور نباشد. عذاب شدیدی که بر سر کسانی نازل می‌شود که از پیروی از بیان حق قرآن مجید رومی‌گردانند و هم چنین کسانی که با خداوند و کتابش قرآن حاوی ذکر دشمنی می‌کنند نصیب بزرگی از این عذاب خواهند داشت مثل ترامپ و شیاطین بشری که مانند او هستند.
  دوران عذاب های بزرگ تناوش آغاز شده است و قارعه پشت سر قارعه فرود می‌آید و در نقاط مختلف امثال آن بر سر کافران می‌آید، شاید به حق آمده از نزد پروردگارشان ایمان بیاورند؛ آنها یارای جنگ با خداوند واحد را ندارند تا امر خدا فرا رسد و به حق آمده از نزد پروردگارشان اعتراف کرده واعلان کنند در برابر خلیفه خدا در زمین امام مهدی ناصر محمد یمانی خاضع‌اند واز او پیروی می‌کنند و از هول و هراس عذاب پروردگار من و پروردگارشان ؛ پروردگار آسمان‌ها و زمین و مابین آن و پروردگار عرش عظیم؛ گردن‌شان در برابر خلیفه خدا خاضع شود؛ خداوندی که خدایی جز او نیست و پروردگار عالمیان است نسبت به دشمنان کتابش قرآن عظیم خشمناک است.
  ای ملحدانی که عذاب خدا را عذاب طبیعت می‌خوانید؛ این عذاب پروردگار برای روگردانان از کتاب خدا قرآن عظیم و رساله الهی برای تمام مردم جهان است. مراقب و در انتظار باشید که من هم همراه شما مراقب و منتظرم؛ و هرکس به درگاه پروردگارش انابه کند تا قلبش هدایت شود؛ خداوند قلب او را هدایت نموده و از عذابش نجات خواهد داد.
  من درمورد عذاب خداوند هشدار و انذار می‌دهم. خداوند نسبت به کسانی که حاضر به پیروی از کتابش قرآن عظیم نیستند خشمگین است؛ به خصوص کسانی که در برابر کتاب خدا قرآن عظیم اعلان جنگ کرده‌اند مثل رئیس جمهور امریکا ترامپ و کسانی که مانند او بر علیه قرآن اعلان جنگ کرده و می‌خواهند نور خدا برای جهانیان را خاموش کنند و خداوند جز کامل کردن نور خور را نمی‌پذیرد ولو این که مجرمان از ظهورش خرسند نباشند. وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..

  عبد الله وخليفته الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.المواضيع المتشابهه

 1. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 27-01-2017, 07:35 AM
 2. مشاركات: 1
  آخر مشاركة: 16-11-2016, 01:54 PM
 3. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 17-04-2015, 01:24 PM

ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •