النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: ای جماعت عجم و عرب از خداوند واحد قهار به سوی او بگریزید که سیاره عذاب نزدیک شد...خدایا ابلاغ کردم؛ خدایا شاهد باش ..

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. ای جماعت عجم و عرب از خداوند واحد قهار به سوی او بگریزید که سیاره عذاب نزدیک شد...خدایا ابلاغ کردم؛ خدایا شاهد باش ..

  مصدر المشاركة
  الإمام ناصر محمد اليماني
  26 – رجب - 1438 هـ
  23 – 04 – 2017 مـ

  1396-02-03 ه.ش.
  10:05 صباحاً
  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  ای جماعت عجم و عرب از خداوند واحد قهار به سوی او بگریزید که سیاره عذاب نزدیک شد...خدایا ابلاغ کردم؛ خدایا شاهد باش ..


  بسم الله الرحمن الرحيم الواحد القهّار؛ پروردگار آسمان‌ها و زمین و آن چه که بین آنهاست و خداوند عزیز و جبار که هر چه می‌خواهد می‌افریند و هرکس را که بخواهد انتخاب می‌کند؛ پاک ومنزه و برتر است از آن چه که با او شریک می‌گیرند و صلوات و سلام بر تمام انبیای الهی وائمه کتاب و تمام مؤمنان در هر زمان و مکان تا یوم الدین و اما بعد...


  ای بندگان خدا؛ای مسلمانان غافل و ای کافران؛ از عذاب خداوند واحد قهار به سوی او بگریزید؛ قبل از این که به علت-عبور- سیاره عذاب شب از روز پیشی گیرد و یا عذاب کمتر(نزدیک‌تر) از آن که سیارک عذاب است، فرود آید و یا به هر نحوی که خدا بخواهد؛ گروهی از شما که مجرمان مفسد فی الأرض هستند؛ عذاب نماید. خود را از مکر خداوند در امان ندانید و بدانید که خداوند برهر کاری قادر است( ان الله علی کل شیء قدیر).
  خداوندا؛ برمستضعفان مظلومی که گرفتار عذاب ظالمین هستند ؛ عذابی دیگر اضافه مکن؛ ظالمانی که در کشورها طغیان کرده و فساد زیادی در آنها کرده‌اند؛ زمین وسطی( خاورمیانه) پر از ظلم و جور شده است و فساد و فسق مشارق و مغارب عالم را در برگرفته است.
  پروردگارا بنده‌ات به امید دعایی مستجاباز درگاهت طلب می‌کند: پروردگار تو نسبت به بندگانت خبیر و بصیری؛ خدایا اگر می‌دانی کسی در قلبش مثقال ذره‌ای خیر وجود دارد و تو نسبت به بندگانت خبیر و بصیری؛ پروردگارا پس او را به سوی پیروی از حق هدایت فرما؛ خدایا تمام کسی را که می‌دانی در قلبش مثقال ذره‌ای خیر و رحمت نسبت به بندگان وجود دارد؛ تو از او رحیم‌تری؛ پس خدایا به او رحم کن و بصیرت درک بیان حق قرآن عظیم را به وی عنایت فرما که خود فرموده‌ای و سخن تو حق است:
  {يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا أَطِيعُوا اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَلَا تَوَلَّوْا عَنْهُ وَأَنتُمْ تَسْمَعُونَ (20) وَلَا تَكُونُوا كَالَّذِينَ قَالُوا سَمِعْنَا وَهُمْ لَا يَسْمَعُونَ (21) ۞ إِنَّ شَرَّ الدَّوَابِّ عِندَ اللَّهِ الصُّمُّ الْبُكْمُ الَّذِينَ لَا يَعْقِلُونَ (22) وَلَوْ عَلِمَ اللَّهُ فِيهِمْ خَيْرًا لَّأَسْمَعَهُمْ ۖ وَلَوْ أَسْمَعَهُمْ لَتَوَلَّوا وَّهُم مُّعْرِضُونَ (23) يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اسْتَجِيبُوا لِلَّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُمْ لِمَا يُحْيِيكُمْ ۖ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ يَحُولُ بَيْنَ الْمَرْءِ وَقَلْبِهِ وَأَنَّهُ إِلَيْهِ تُحْشَرُونَ (24) وَاتَّقُوا فِتْنَةً لَّا تُصِيبَنَّ الَّذِينَ ظَلَمُوا مِنكُمْ خَاصَّةً ۖ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ شَدِيدُ الْعِقَابِ (25)} صدق الله العظيم [الأنفال].
  { ای کسانی که ایمان آورده‌اید! خدا و پیامبرش را اطاعت کنید؛ و سرپیچی ننمایید در حالی که می‌شنوید! (۲۰)و همانند کسانی نباشید که می‌گفتند: «شنیدیم!» ولی در حقیقت نمی‌شنیدند! (۲۱)بدترین جنبندگان نزد خدا، افراد کر و لالی هستند که اندیشه نمی‌کنند. (۲۲)و اگر خداوند خیری در آنها می‌دانست، (حرف حق را) به گوش آنها می‌رساند؛ ولی اگر حق را به گوش آنها برساند، سرپیچی کرده و روگردان می‌شوند. (۲۳)ای کسانی که ایمان آورده‌اید! دعوت خدا و پیامبر را اجابت کنید هنگامی که شما را به سوی چیزی می‌خواند که شما را حیات می‌بخشد! و بدانید خداوند میان انسان و قلب او حایل می‌شود، و همه شما نزد او گردآوری می‌شوید! (۲۴)و از فتنه‌ای بپرهیزید که تنها به ستمکاران شما نمی‌رسد و بدانید خداوند کیفر شدید دارد! (۲۵)}
  ای جماعت مسلمانان مظلوم؛ شما خود گرفتار ظلم دشمنان‌تان هستید؛ پس به ناحق دیگر خودتان به یک‌دیگر ظلم بیشتری نکنید و از بندگان مؤمن خدا باشید که میان‌شان رحم و مودت برقرار است؛ اگر شما واقعا مؤمنید؛ پس مانند مجرمان نباشید که هیچ رحمی به دیگران ندارند و رعایت هیچ نسبت و خویشاوندی را با هم نمی‌کنند. به سوی آن چه که باعث نرم شدن قلب‌هایتان می‌شود بیایید؛ تا بعد از قساوتی که بدان گرفتار شده‌اید؛ قلبهایتان نرم شود و در برابر آن خاشع گردد وپوست بدنتان به لرزه افتد و به خاطرشناختی که نسبت به حق پیدا می‌کنید، از چشم‌های‌تان اشک جاری گردد. بیایید و دربیان و منطق خلیفه خدا و عبدش امام مهدی که شما رابه سوی خدا می‌خواند ،تدبر کنید؛ بیاناتی که قلوب مرده را از تاریکی به سوی نور می‌برد؛ از خدا بترسید تا برایتان فرقان قرار دهد؛ این نوری است که خدا بر قلب‌ هر بنده‌ای که با انابه به درگاهش رو کند و هدایت قلبش را بخواهد؛ عطا می‌نماید. و کسی که به درگاه پروردگارش انابه نکند و هدایت قلبش را نخواهد؛ والله والله کسی را پیدا نخواهد کرد که قلبش را هدایت کند؛ ولو این که تمام مخلوقات جن و انس خداوند-ثقلین- و تمام ملایکه هم جمع شوند؛ نمی‌توانند قلب کسی را که از انابه به درگاه پروردگارش رومی‌گرداند و از او درخواست هدایت قلبش را نمی‌کند؛ هدایت نمایند؛ چون هدایت ، هدایت الهی است و کسی که خدا نوری برایش قرار ندهد؛ نوری نخواهد داشت.
  من به خاطر عذاب روز عقیم ـ روزی که از شدت عذاب مانندی ندارد- بر شما هراسانم؛ عذابی که قبل از قیامت کبری فرود خواهد آمد؛ ای جماعت مسلمانانی که در جهان مورد ظلم واقع شده و مظلومید؛ پس به خودتان رحم کنید و با تضرع کردن به درگاه خدا، از او بخواهید این عذابی که گروهی از شما به دیگران تحمیل کرده‌اند؛ از شما بردارد و بدانید که همه شما به نوعی ظالمید ولی با درجات متفاوت . بدانید هرگونه که باشید و عمل کنید؛ همان گونه برشما حکومت می‌شود. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَكَذَٰلِكَ نُوَلِّي بَعْضَ الظَّالِمِينَ بَعْضًا بِمَا كَانُوا يَكْسِبُونَ (129)} صدق الله العظيم [الأنعام].
  {ما این‌گونه بعضی از ستمگران را به بعضی دیگر وامی‌گذاریم به سبب اعمالی که انجام می‌دادند.}
  و تصدیق حدیث محمدٍ رسول الله صلّى الله عليه وعلى جميع المؤمنين وأسلّم تسليماً که فرمود:

  [ كما تكونون يولّى عليكم ]
  صدق عليه الصلاة والسلام.
  [هرگونه باشید؛ همان گونه برشما حکومت می‌شود]

  اگر مؤمنان بین خودشان با رحمت و عدل و برادری در دین خدا رفتار می کردند ؛ خداوند نیکوترین افرادشان راـ اخیارـ متولی آنان می‌نمود و اگر با تزویر و خدعه با هم رفتار کرده و یک‌دیگر را غارت وچپاول کنند و یک‌دیگر را از منکر در حق یکدیگر نهی نکنند؛ آن گاه خداوند اشرارشان را بر آنان حاکم کرده تا به ظلمی که مردم در حق یک‌دیگر می‌کنند افزوده شود . پس ای مسلمانان همگی به سوی خدا توبه کنید که همگی شما ظالمید؛ مگر عده قلیلی از متقیان ؛ آنها که به دعوتی که قلب‌های مرده‌شان را زنده می‌کند پاسخ داده‌اند و خدا به آنان بصیرت عنایت کرده است؛ تک تک آنها می‌دانند قبل از آن که به ندای دعوت کننده به سوی حق پاسخ دهند؛ چگونه فردی بودند و بعد از اجابت کسی که‌آنها را به سوی به سوی حق می‌خواند؛ چگونه‌ شده‌اند؛ انگار اصلا آن انسان سابق نیستند! بلکه می‌بیند انسان دیگری شده‌ است؛ انسانی که برای مردم عالم خیر زیادی دارد؛ بلکه خود را رحمتی برای عالمیان می‌بیند و می‌دانند که پیش از آن از غافلان بوده‌ است؛ بلکه انگار که کور بوده و حال بینا شده‌ است؛ یا مرده بوده و خدا او را زنده کرده است؛ یا انگار که کر و لال بوده و خداوند او را شنوا کرده و زبانش را به حق گویا نموده است؛ آنها که خداوند هدایت‌شان کرده از خود تعجب می‌کنند که قبل از این که امام مهدی نور بیان حق قرآن عظیم را برای‌شان بیاورد در چه وضعی بودند و بعد از آن چه شدند و بعد از آن که خداوند هدایت‌شان کرد و قلب‌های مرده آنان را احیا نمود؛ چگونه شدند. والله والله که نزدیکان‌ کورشان ؛از خانواده‌‌شان و عشیره هرکس که آنها را می‌شناسد؛ به عنوان مجنون به آنها می‌نگرند و شاید آنها را نزد مشایخ می‌برند تا بر آنان قرآن بخوانند؛ از ترس این که مبادا گرفتار مس شیطان رجیم شده واین مسّ مجنون‌شان کرده باشد! هیهات هیهات؛ انصار امام مهدی ناصر محمد یمانی دیوانه نبوده و از کسانی نیستند که اهل تعقل نباشند؛ بلکه کسانی که از امام ناصر محمد یمانی پیروی نمی‌کنند؛ اهل تعقل نیستند؛ پس با انابه به سوی خداوند توبه کنند که قلب‌شان را هدایت کند؛ قبل از این که روزی برسد که دریابند آنها بوده‌اند که گوش نداده و تعقل نمی‌کردند؛ مثل کسانی که خداوند پیش از آنان هلاک کرده است؛ کسانی که دعوت حق پروردگاررا مسخره می‌کردند و به عقل‌شان فرصت تدبر و تفکر نمی‌دادند؛ بلکه قبل از این که سخن دعوت کننده را شنیده و در بیان حق قرآن عظیم تدبر کنند؛ در مورد آن حکم می‌دهند. عاقبت این افراد اگر به درگاه پروردگارشان انابه نکنند چه می‌شود؟ و می‌گویم: والله والله که کافران هم به پیروان رسولان خدا که از نزدیکان‌شان بودند می‌گفتند عقل‌شان آسیب دیده است؛ولی بعد از آن که خداوند هلاک‌شان کرد دریافتند که این خودشان بودند که تعقل نمی‌کردند و برای همین می‌گویند:
  {وَقَالُوا لَوْ كُنَّا نَسْمَعُ أَوْ نَعْقِلُ مَا كُنَّا فِي أَصْحَابِ السَّعِيرِ (10)} صدق الله العظيم [الملك].
  {و می‌گویند: «اگر ما گوش شنوا داشتیم یا تعقّل می‌کردیم، در میان دوزخیان نبودیم!»}
  به رغم این که آنها خود را عاقل دانسته و کسانی را که به بیان حق قرآن عظیم پای‌بند بودند را نادان و جاهل می‌خواندند؛ چقدر این نظرشان؛ نظر بدی است. آیا آن کس که تعقل کرده و به حبل الله قرآن عظیم پای‌بند است و نسبت به هرچه که مخالف آیات محکم قرآن باشد ؛کافر است؛ از نظر شما از کسانی است که عقل ندارند و تعقل نمی‌کنند؟!
  ای کسانی که انصار ناصر محمد یمانی را قومی می‌دانید که بی‌عقلند؛ من امام مهدی ناصر محمد یمانی عقل‌های شما را به چالش می‌کشم ؛ به عقل‌تان فرصت دهید در مورد دعوت امام ناصر محمد یمانی حکم دهد؛ و به خداوند بزرگ قسم می‌خورم خواهید دید عقل‌تان شهادت می‌دهد که این مرد به حق سخن می‌گوید و راه راست-صراط مستقیم- را نشان می‌دهد و به حق رحمت برای عالمیان است و جز خیر از او بیرون نمی آید و شرّ از او نمی‌آید. این مهدی منتظر حق ناصر محمد یمانی و رحمت خدا بر عالمیان است؛ آیا شما از خدا رحمت می‌خواهید یا عذاب؟؛ عذاب خدا به دروازه‌ها رسیده است...

  ای خردمندان از خدا بترسید؛ چند بار خورشید به ماه رسیده است؛ و حق برای شما روشن شده
  و قرص ماه قبل از شب نیمه ماه؛ کامل شده است و محاسبات شما در مشارق و مغارب زمین اختلاف پیدا کرده است و نرم افزارهای محاسبات نجومی علمای فلک به دلیل این که خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه اقتران کرده؛ به هم ریخته است.
  ولی انگار علمای نجوم سرشان را بالا نبرده و به ماه نگاه نمی‌کنند که ببینند قرص ماه قبل از فرا رسیدن شب نیمه ماه؛ کامل شده است؛ در حالی که هیچ انسانی در اولین شب آغاز ماه؛ هلال ماه را ندیده ولی چطور ممکن است قرص ماه یک یا دو شب زودتراز شب نیمه ماه به بدر کامل برسد؛ همان طور که در ماه شعبان امسال ۱۴۳۸ چنین خواهد شد؟ قبلا محمدٌ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلم به شما خبر داده است که ازاشراط ساعت؛ انتفاخ اهله است و این یعنی هلال را می‌بینید می‌گویید: شب دوم یا سوم. . شما این حدیث را می‌دانید و اکنون به چشم خود در عالم واقعیات؛ حقیقت بودن و تأویل آن را می بینید و خداوند امام مهدی ناصر محمد را برانگیخته تا کتاب خداوند را برای‌تان توضیح داده و آن را برای قومی که اهل تعقل باشند؛ روشن سازد و علت انتفاخ اهله را از کتاب خدا به تفصیل برای‌تان روشن سازد و علمای نجوم این را می‌دانند ولی استکبار می‌ورزند؛ آنها که خداوند بعد از مباهله آنان را لعنت خواهد کرد؛ لعنتی بزرگ؛ چون برخی از آنها حقیقت را می‌دانند و نزد خودشان قانع شده‌اند اما غرور آنها را به گناه کشانده است و جهنم برای‌شان کافی است که بسیار بد نهایتی است مگر کسی که توبه کرده و شهادت خود را نزد خدا کتمان نکند که در این صورت به فوزی بسیارعظیم می‌رسد. هم چنین برای مردم هم روشن شده که قرص ماه قبل از شب نیمه ماه کامل شده و این امر از نظر عامه مردم غریب است؛ پس علما را چه می‌شود ؟ و به رغم این انگار که نمی‌بینند! پس وای بر آنان؛ وای برآنان از عذاب نزدیک.
  به همین ترتیب ما بیان حق قرآن عظیم را آن چنان آسان توضیح می‌دهیم تا عامه مردم آن را بفهمند؛ بلکه به علت شدت وضوح و آسانی؛ ساده‌ترین انسان‌ها هم آن را می‌فهمند ولی برخی استکبار ورزیده و برخی مردد هستند و با این که با بیان حق قرآن عظیم توسط امام مهدی ناصر محمد یمانی قانع شده‌اند اما می‌گویند: می‌ترسیم از او پیروی کنیم و او امام مهدی نباشد. ای عجب از مردم عرب؛ آیا شما امام مهدی منتظر را به جای خدا می‌پرستید! والله والله که اگر ناصر محمد یمانی دروغ‌گو باشد و مهدی نباشد؛ چرا باید خداوند به خاطر این که شما از روی بصیرتی که از نزد خدا آمده و عقل‌تان آن را پذیرفته و قلبتان با آن آرام گرفته و اطمینان یافته و لذا پروردگار را به یگانگی و به دور از شرک عبادت کرده‌اید؛ از شما حساب پس بخواهد؛ قلب و عقل‌تان و تمام حواس‌تان در پیشگاه خدا شاهد خواهند بود؛ حال شما را چه به مهدی منتظر؛ چه او صادق باشد یا دروغ‌گو؟دروغ بگوید گناهش برخود اوست و شما از بینات حقی که از نزد پروردگارتان امده است پیروی کرده‌اید و نجات یافته‌اید و اگر ناصر محمد یمانی مهدی منتظر حق نباشد؛خداوند تنها از ناصر محمد یمانی حساب خواهد خواست که چرا ادعا کرده است مهدی منتظر است. اما اگر ناصر محمد یمانی؛ مهدی منتظر باشد و شما از اطاعت از خلیفه خدا و پیروی از دعوت حقش روگردانید؛ چه کسی شما را از عذابی نزدیک حفظ خواهد کرد؟ پس با توبه و انابه به خدا رو کنید تا قلب‌ نابینایتان را هدایت کند باشد که به شما بصیرت عنایت فرماید. و بدانی خداوند بین انسان و قلبش حایل می‌شود و بدانید که کسی که خدا نوری برایش قرار ندهد؛ نوری نخواهد داشت.
  اللهم قد بلغت اللهم فاشهد، وسلامٌ على المُرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..

  خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
المواضيع المتشابهه

 1. مشاركات: 2
  آخر مشاركة: 19-06-2019, 08:36 PM
 2. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 25-01-2019, 02:41 PM
 3. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 13-09-2016, 06:22 PM
 4. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 06-06-2016, 10:04 AM
 5. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 04-11-2015, 08:21 AM

ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •